AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

10.12.2019 06:57:58

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  5.Carp Show Slovakia 2010
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 34 Tlačiť
Autor Téma: 5.Carp Show Slovakia 2010  (Prečítané 50644 krát)
ivan fabian
Hosť
« kedy: 19. Október 2009, 16:39:38 »

5.Carp Show Slovakia 2010 sa uskutoční 20.2.2010 v Dome Kultúry Ružinov v Bratislave.Ďalšie podrobnosti budú zverejňované postupne.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 20. Október 2009, 09:53:33 »

Budu aj parky??? Úšklabok
Zaznamenané
Didopp
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 20. Október 2009, 16:02:33 »

pripadne halasle  Úšklabok
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 20. Október 2009, 18:32:32 »

Chalani všetko bude ako každoročne na Carp Show. Rysujú sa kvalitný prednášajúci z Anglicka, niečo bude z Čiech,  zo Slovenska,možno príde aj niečo z Maďarska, väčšina firiem už prisľúbila účasť, takže bude sa na čo tešiť.Ak budem vedieť kompletný program aj s vystavujúcimi firmami tak to sem hodím. A samozrejme veľa dobrých rybárov a veľa dobrej nálady. Párky budú, Halászlé vybavíme, mladé dievčatá  si dovezte a ostatné zabezpečíme.
Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member
Príspevkov: 271

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 21. Október 2009, 08:05:39 »

TAKZE ADRESA NEZMENENA TAM KDE TENTO ROK PRIDEME URCITE
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 21. Október 2009, 08:53:40 »

Pozor, v tomto roku sa konal v KC Družba , a v budúcom roku bude v DK Ružinov, tam kde sa konal v roku 2008.
Zaznamenané
Didopp
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 21. Október 2009, 19:53:15 »

Fabian nahodou fyrmu Mainline neplanuješ tu dotiahnut velmi by ma zaujimala aj osobne ta fyrma Vyvalujem oči! Super! Úšklabok
Zaznamenané
Didopp
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 21. Október 2009, 19:54:06 »

TAKZE ADRESA NEZMENENA TAM KDE TENTO ROK PRIDEME URCITE
čauko dufam že sa s tebou stretnem a prehodime par slov a našich guličkach Vyvalujem oči! Super! Úšklabok
Zaznamenané
Tomáš pintos32 Pitoňák
Sr. Member
Príspevkov: 386

www.rybarikpp.sk

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #8 kedy: 21. Október 2009, 20:31:43 »

Dido a trafíš do BA aj sám Čo???? Smiech
Zaznamenané

Široký sortiment rybárskych potrieb, kvalitné služby, krátka dodacia lehota, odborné poradenstvo.

www.rybarikpp.sk
Didopp
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 21. Október 2009, 20:34:13 »

no vlakom ano ale ja ti takeho kolegu s Teamu hehe a on ma zobere do kufra  Úšklabok
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 21. Október 2009, 22:09:28 »

no vlakom ano ale ja ti takeho kolegu s Teamu hehe a on ma zobere do kufra  Úšklabok

ale ja ti tam autom nepojdem
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Didopp
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 21. Október 2009, 22:57:41 »

ale ja ti tam autom nepojdem
nie Pintos32 ma tam zobere a ked nie tak zavolam Ali hamidimu nech ma zobere
 Úšklabok
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 22. Október 2009, 09:28:59 »

Didopp - robíme všetko pre to, aby na Carp Show boli prítomné všetky značky , ktoré sa nachádzajú na Slovenskom trhu. V tomto, nám musia,ale pomôcť aj distribútori týchto značiek, závisí to aj od nich či budú mať záujem zúčastniť sa na Carp Show.
Zaznamenané
Tomas Komarno
Sr. Member
Príspevkov: 271

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 22. Október 2009, 09:49:22 »

Ahoj Ivan skus zavolat Marekovi ohladom Mainlinakov ci daco nevie dohodnut bolo by to dobre dotiahnot majstov sveta zvysilo by to uroven
Zaznamenané
Didopp
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 22. Október 2009, 11:34:50 »

Ahoj Ivan skus zavolat Marekovi ohladom Mainlinakov ci daco nevie dohodnut bolo by to dobre dotiahnot majstov sveta zvysilo by to uroven
Presne tak isto by to bolo aj velmi zaujimave pre ostatnych a vzbudilo by to isto aj väčšiu učast
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 34 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk