AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 22:11:14

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 096 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  STRETNUTIA
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 5. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 10 11 [12] Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 5. ročník  (Prečítané 9206 krát)
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #165 kedy: 11. September 2016, 16:44:43 »

Uz aj ja doma. S Karaskom sme o jednej sli z Horehronia. Nieco lapli, ale nic zasadne. A veruze bolo uplne super. partia, zazemie, revir, pocasie. oddychnuty, vychytany, smiechu bolo. dik všetkým. idem viazať muchy na Sirovu Bohot!

apropo, pribudla nova rybka do herbara - cerebla pestra Mrknutie

« Posledná zmena: 11. September 2016, 16:47:46 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #166 kedy: 11. September 2016, 17:58:39 »

Pozdravujem všetkých účastníkov, ja som dorazil domov už okolo obeda. Všetkým vám ďakujem chlapi, ako vždy bolo super, partička ľudí ako má byť, rybárske i spoločenské vyžitie nechýbalo  Úšklabok, osobne som si najlepšie zachytal včera doobeda. Dám zajtra nejakých pár fotiek ako pripomienku pekne strávených troch dní. Už dnes viem, že muchostretku 2017 nič nestojí v ceste.

P.S. Cestou som vyložil Orena a keď som sa vrátil na R1 tak som ako prvé predbiehal auto so SN značkou, viete si predstaviť čo mi okamžite napadlo a zaznelo v ušiach….. Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
« Posledná zmena: 11. September 2016, 18:02:20 od martin78 » Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Karasko
Sr. Member
Príspevkov: 398

Zobraziť profil
« Odpoveď #167 kedy: 11. September 2016, 20:18:55 »

Páni,  to bolo stretko ako sa patrí, počasie ako lusk, skvelé ubytko, jedlo fajn, pijatika fajn, aj osobak lipna som si lapil. Pobehali sme kopec krásnych miest v rámci revíru, ponicili ego pri včerajšom sušení, som vysvihany aspoň na mesiac. Martin, veľká vďaka za špičkovú organizáciu, klobúk dole! OSP SNV 4ever!...  A ešte aj "a poood tyyyym kamenoooom, kaaaamen poood kameeeenom Úsmev už sa teším ako sa vidíme o rok na Bohovej Siroti  Úšklabok
Zaznamenané

When our life is over and we end up in our creators landing net may we be judged as "Big enough to Keep"...
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #168 kedy: 11. September 2016, 21:31:15 »

Tešim sa s vami chaloši Úsmev ...  všetko bolo sjuper Úsmev, len tie moje poniektoré výkony by mohli byť čuť lepšie.
ale zas neupadám na duchu Vyvalujem oči! Super!, ci sa nepíse v knihe kníh: "raz poslední budú prvými a prví poslednými"
dačo mi hovorí, že najsamvyšší to najbližšie zariadi Smiech ... a ze kde? Šak v Bohovej Siroti, no né?!?! Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #169 kedy: 12. September 2016, 20:53:28 »

Za mňa štyrikrát - áno... postupujete do ďalšieho kola... Mrknutie Mrknutie

No Borová Sihoť??? Neviem, nemám veľmi pekné spomienky na ňu. Preberali sme lov hlavátky s Jožim pár dní intenzívne v zariadení a veru takýto ošiaľ si nepamätám ani na dozvukoch po maturách!!! Dúfam, že obsluhujúci čašník, ktorý nám nosil borovičku s kofolou (o ktorej, a po každej jednej Joži tvrdil, že spomaľuje stav normálnosti a to výrazne (pozitívne) - no žiaľ dnes už môžem tento mýtus zavrhnúť a nie je to pravda...) nepracuje. Ak áno, a pri možnej konštelácii opakovania sa ľahko degustujúcich muškárov (jednotlivých) spácha harkiri hneď pri Váhu v hustej smrečine ako spomienku na toto stretko. Práve týmto a možno mojou neúčasťou (ktorá sa vopred zamieta), som chcel ušetriť čašníka. No uvidíme, ako sa k tomu problému sám postaví a  možno sa nakoniec pripojí k nám sám. A o rok bude ako nový muškár na stretku na Sihoti... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
« Posledná zmena: 12. September 2016, 20:55:13 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #170 kedy: 13. September 2016, 06:07:56 »

No Borová Sihoť??? Neviem, nemám veľmi pekné spomienky na ňu. Preberali sme lov hlavátky s Jožim pár dní intenzívne v zariadení a veru takýto ošiaľ si nepamätám ani na dozvukoch po maturách!!! Dúfam, že obsluhujúci čašník, ktorý nám nosil borovičku s kofolou (o ktorej, a po každej jednej Joži tvrdil, že spomaľuje stav normálnosti a to výrazne (pozitívne) - no žiaľ dnes už môžem tento mýtus zavrhnúť a nie je to pravda...) nepracuje. Ak áno, a pri možnej konštelácii opakovania sa ľahko degustujúcich muškárov (jednotlivých) spácha harkiri hneď pri Váhu v hustej smrečine ako spomienku na toto stretko. Práve týmto a možno mojou neúčasťou (ktorá sa vopred zamieta), som chcel ušetriť čašníka. No uvidíme, ako sa k tomu problému sám postaví a  možno sa nakoniec pripojí k nám sám. A o rok bude ako nový muškár na stretku na Sihoti... Úšklabok Úšklabok Úšklabok

Z uvedeného príspevku by som vydedukoval ze je dosť pravdepodobné ze určitá konzumácia borovicky sa uskutočnila uz včera v metropole východu (krčma u piráta ?)   Úšklabok ako príprava na borovú Sihoť 2017  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #171 kedy: 13. September 2016, 08:46:14 »

Z uvedeného príspevku by som vydedukoval ze je dosť pravdepodobné ze určitá konzumácia borovicky sa uskutočnila uz včera v metropole východu (krčma u piráta ?)   Úšklabok ako príprava na borovú Sihoť 2017  Úšklabok Úšklabok

No si vedľa, to bola iba retro spomienka pri plnej sile... Úšklabok
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #172 kedy: 20. November 2016, 10:03:12 »

Tak sa opäť hlásim medzi muškárov. Ešte som neodišiel do muškárskeho neba hoci sa tam veľmi teším. Budem vám tu páni kolegovia robiť spoločnosť, odpovedať na otázky (ak budem vedieť) a mazať neprístojné, nevhodné a urážlivé príspevky....ak máte otázky, tak neváhajte bo zabudnete...
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #173 kedy: 20. November 2016, 10:08:45 »

Takze si nejaky staronový admin ze? Možno by si sa menovec mohol len v skratke predstavit  Úšklabok v nejakých prastarych príspevkoch som ta videl ale to je vsetko  Mrknutie
Zaznamenané

Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #174 kedy: 20. November 2016, 16:35:50 »

Info pre pripad ze by sa uvazovalo o termine dalsieho muchostretka, MS v muskareni sa uskutocnia 5.-11.9.2017 a velmi pravdepodobne na Belej a hradockom Vahu
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
luiRA
Hero Member
Príspevkov: 878

Zobraziť profil
« Odpoveď #175 kedy: 20. November 2016, 21:00:20 »

Info pre pripad ze by sa uvazovalo o termine dalsieho muchostretka, MS v muskareni sa uskutocnia 5.-11.9.2017 a velmi pravdepodobne na Belej a hradockom Vahu
My pôjdeme skôr  Mrknutie
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #176 kedy: 20. November 2016, 21:01:22 »

Tesne po zarybneni  Úšklabok
Zaznamenané

Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #177 kedy: 22. November 2016, 06:17:21 »

Takze si nejaky staronový admin ze? Možno by si sa menovec mohol len v skratke predstavit  Úšklabok v nejakých prastarych príspevkoch som ta videl ale to je vsetko  Mrknutie

Ahoj menovec,

kedysi som trošku písal do SR a venoval sa viacej muškáreniu...a teraz sa opäť konečne a veľmi rád k nemu vraciam...predstavenie hotové, predstavujte si každý, čo len chcete...ale ak máte konkrétne otázky, tak som pripravený. Možno sa uvidíme osobne na muškárskom stretku Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Strán: 1 ... 10 11 [12] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk