AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

02.04.2020 20:27:32

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 143 príspevkov v 1 843 tém od 1 861 užívateľov
Najnovší užívateľ: jeewangarg
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  STRETNUTIA
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 5. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 5. ročník  (Prečítané 10158 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #150 kedy: 07. September 2016, 22:47:13 »

U mňa pobalené, zajtra mastím po osi KE-RK- BB -Nemecká. Kus som zmenil dojazd, no 13:24 ma máte na karku... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #151 kedy: 07. September 2016, 22:50:23 »

Pozabudol som - prajem všetkým šťastnú cestu, nech sa v Nemeckej vidíme a pokecáme! Verím, že máme o čom... Mrknutie Úsmev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 852

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #152 kedy: 07. September 2016, 22:57:01 »

stastnu cestu preceda, my vyrazame okolo 13tej z Ba.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #153 kedy: 07. September 2016, 23:38:20 »

Ja som zakotvil na polceste u svokrovcov..zjt kolo desiatej sedim v motoreste na kave a ocakam prichod dalsich nedockavcov Mrknutie
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #154 kedy: 09. September 2016, 09:52:20 »

Boje prebiehajú, reč plynie, je o čom. Hron parádny i ľudia s ktorými som sa stretol. Muškárime a je pohodička... Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #155 kedy: 09. September 2016, 16:17:53 »

muskari sa o106

Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #156 kedy: 10. September 2016, 15:40:19 »

Zatial dnes najlepsi den aspon pre mna, migu aj donpepeho lipne idu teraz krátka poobednajsia prestávka a ideme spat na vodu
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #157 kedy: 11. September 2016, 11:26:50 »

Som doma, jebou som si pivko-liecivko a idem daco robit. Ako vzdy, dakujem vsetkym za vsetko, opat bola paradzina. Okresny stavebny poodnik...
Zaznamenané
luiRA
Hero Member
Príspevkov: 878

Zobraziť profil
« Odpoveď #158 kedy: 11. September 2016, 12:25:15 »

Tiež som už doma, aj to pivko som si jebou   Úšklabok
Bolo mi potešením   Mrknutie
Vidíme sa na Sihovej Boroti    Úšklabok
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #159 kedy: 11. September 2016, 16:31:40 »

Tak už aj ja som dorazil, dozvuk muchostretka som si ešte spravil na Hrone c.11 a bolo parádne, dokonca aj 4 nasadaky sa podarili tak som jedného pozval na liptov Smiech muchostretko super, organizačná stránka bola perfektná, rusili sa síce tradicie, hlavne tá moja o páde do vody Smiech ale stretko hodnotím pozitívne chýbala tomu síce väčšia ryba ale nabudúce napravime...ďakujem všetkým zúčastneným za straveny cas, a luirovi za napevok ktory už dva dni ide v hlave Smiech
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #160 kedy: 11. September 2016, 16:44:43 »

Uz aj ja doma. S Karaskom sme o jednej sli z Horehronia. Nieco lapli, ale nic zasadne. A veruze bolo uplne super. partia, zazemie, revir, pocasie. oddychnuty, vychytany, smiechu bolo. dik všetkým. idem viazať muchy na Sirovu Bohot!

apropo, pribudla nova rybka do herbara - cerebla pestra Mrknutie

« Posledná zmena: 11. September 2016, 16:47:46 od andrei11 » Zaznamenané

martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #161 kedy: 11. September 2016, 17:58:39 »

Pozdravujem všetkých účastníkov, ja som dorazil domov už okolo obeda. Všetkým vám ďakujem chlapi, ako vždy bolo super, partička ľudí ako má byť, rybárske i spoločenské vyžitie nechýbalo  Úšklabok, osobne som si najlepšie zachytal včera doobeda. Dám zajtra nejakých pár fotiek ako pripomienku pekne strávených troch dní. Už dnes viem, že muchostretku 2017 nič nestojí v ceste.

P.S. Cestou som vyložil Orena a keď som sa vrátil na R1 tak som ako prvé predbiehal auto so SN značkou, viete si predstaviť čo mi okamžite napadlo a zaznelo v ušiach….. Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
« Posledná zmena: 11. September 2016, 18:02:20 od martin78 » Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Karasko
Sr. Member
Príspevkov: 399

Zobraziť profil
« Odpoveď #162 kedy: 11. September 2016, 20:18:55 »

Páni,  to bolo stretko ako sa patrí, počasie ako lusk, skvelé ubytko, jedlo fajn, pijatika fajn, aj osobak lipna som si lapil. Pobehali sme kopec krásnych miest v rámci revíru, ponicili ego pri včerajšom sušení, som vysvihany aspoň na mesiac. Martin, veľká vďaka za špičkovú organizáciu, klobúk dole! OSP SNV 4ever!...  A ešte aj "a poood tyyyym kamenoooom, kaaaamen poood kameeeenom Úsmev už sa teším ako sa vidíme o rok na Bohovej Siroti  Úšklabok
Zaznamenané

When our life is over and we end up in our creators landing net may we be judged as "Big enough to Keep"...
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 962

Zobraziť profil
« Odpoveď #163 kedy: 11. September 2016, 21:31:15 »

Tešim sa s vami chaloši Úsmev ...  všetko bolo sjuper Úsmev, len tie moje poniektoré výkony by mohli byť čuť lepšie.
ale zas neupadám na duchu Vyvalujem oči! Super!, ci sa nepíse v knihe kníh: "raz poslední budú prvými a prví poslednými"
dačo mi hovorí, že najsamvyšší to najbližšie zariadi Smiech ... a ze kde? Šak v Bohovej Siroti, no né?!?! Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #164 kedy: 12. September 2016, 20:53:28 »

Za mňa štyrikrát - áno... postupujete do ďalšieho kola... Mrknutie Mrknutie

No Borová Sihoť??? Neviem, nemám veľmi pekné spomienky na ňu. Preberali sme lov hlavátky s Jožim pár dní intenzívne v zariadení a veru takýto ošiaľ si nepamätám ani na dozvukoch po maturách!!! Dúfam, že obsluhujúci čašník, ktorý nám nosil borovičku s kofolou (o ktorej, a po každej jednej Joži tvrdil, že spomaľuje stav normálnosti a to výrazne (pozitívne) - no žiaľ dnes už môžem tento mýtus zavrhnúť a nie je to pravda...) nepracuje. Ak áno, a pri možnej konštelácii opakovania sa ľahko degustujúcich muškárov (jednotlivých) spácha harkiri hneď pri Váhu v hustej smrečine ako spomienku na toto stretko. Práve týmto a možno mojou neúčasťou (ktorá sa vopred zamieta), som chcel ušetriť čašníka. No uvidíme, ako sa k tomu problému sám postaví a  možno sa nakoniec pripojí k nám sám. A o rok bude ako nový muškár na stretku na Sihoti... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
« Posledná zmena: 12. September 2016, 20:55:13 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk