AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

02.04.2020 21:02:10

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
232 146 príspevkov v 1 843 tém od 1 861 užívateľov
Najnovší užívateľ: jeewangarg
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  STRETNUTIA
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 4. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Muchostretko 2015 - kam pôjdeme?
Orava - 8 (72.7%)
Hron - 3 (27.3%)
Liptov - 0 (0%)
Celkovo hlasov: 9

Strán: 1 ... 18 19 [20] Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 4. ročník  (Prečítané 16715 krát)
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #285 kedy: 28. September 2015, 20:30:16 »

Rodinka  Úšklabok Úšklabok Úšklabok apík so zaťkom

Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 312

Zobraziť profil
« Odpoveď #286 kedy: 28. September 2015, 20:34:34 »

redaktor Andy zabodoval už vo štvrtok ... a pekne

Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #287 kedy: 29. September 2015, 15:43:33 »

...ja som bodoval až v piatok...krásnou ploskou pásavou oravskou o dĺžke rovných 5cm... s istotou môžem povedať, že to bola najmenšia ryba stretnutia... Gúľam očami Gúľam očami Úšklabok  ...bola blízo jamy o ktorú som mal veľký záujem... jamy, ktorá začne byť zaujímavá o mesiac aj pár dní... Gúľam očami Vyvalujem oči! Super!

Zaznamenané
tomasG
Sr. Member
Príspevkov: 439

Zobraziť profil
« Odpoveď #288 kedy: 26. Október 2015, 18:03:42 »

Páni muchostretkári...chcel by som sa spytat, som v mieste konania muhostreka na "svadobnej ceste" (vieme kam vanie srdce rybara) a ani miestni mi nevedia poradit kdeze je ten zaciatok reviru Orava c.2, podaktori ani o Raciborskom potoku abi neculi. Neviete mi poradit, ze v ktorych miestach sa to nachadza? Vdakaaa.
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #289 kedy: 26. Október 2015, 18:19:52 »

Páni muchostretkári...chcel by som sa spytat, som v mieste konania muhostreka na "svadobnej ceste" (vieme kam vanie srdce rybara) a ani miestni mi nevedia poradit kdeze je ten zaciatok reviru Orava c.2, podaktori ani o Raciborskom potoku abi neculi. Neviete mi poradit, ze v ktorych miestach sa to nachadza? Vdakaaa.
...choď nad most a budeš v pohode... Mrknutie
Zaznamenané
tomasG
Sr. Member
Príspevkov: 439

Zobraziť profil
« Odpoveď #290 kedy: 26. Október 2015, 19:08:53 »

Diky moc
Zaznamenané
Strán: 1 ... 18 19 [20] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk