AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 03:04:34

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  For Fishing 2016/ Fishing show carp & spinning 2016/FeHoVa 2016
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: For Fishing 2016/ Fishing show carp & spinning 2016/FeHoVa 2016  (Prečítané 1759 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« kedy: 16. Február 2016, 20:10:25 »

Vaše názory a rozdiely, ktoré vnímate v rámci týchto výstav. Skrátka, kde ste sa ako rybári cítili najlepšie, kde  Vám vedeli poradiť, či... Mrknutie Mrknutie
« Posledná zmena: 23. Február 2016, 10:36:38 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 23. Február 2016, 10:36:12 »

http://hobby.idnes.cz/for-fishing-2016-novinky-0bd-/rybareni.aspx?c=A160219_104916_rybareni_bma
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 23. Február 2016, 12:47:12 »

Máme novú tému, je ich tu málo, huráá  Úšklabok
Ja osobne beriem Trenčín ako viac-menej spoločenskú záležitosť, tento rok som minul na nákup rybárskych potrieb presne 3,- Eur  Úšklabok to je rekord. Myslím si v zásade, že v Trenčíne je fajn, spojenie s prívlačou osobne vítam. Zastúpené sú v zásade asi všetky známe značky resp. výrobcovia.  Prednášky som neabsolvoval, takže neviem sa k tomu kvalifikovane vyjadriť. Jediné čo ma zaskočilo bolo, že podľa všetkého nemali nejako extra zabezpečenú záchrannú službu .... matásek k tomu vie viac povedať. Na akcii takéhoto typu určite musí byť.
Priestorovo sa mi niekedy zdalo, že areál v Trenčíne začina byť malý. Celkovo hodnotím viac-menej OK, parkovanie na zablatenej ploche určite však dobrý dojem nerobí.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 23. Február 2016, 12:52:02 »

Je nová, no slúži na porovnanie, nie na uprednostňovanie jednej výstavy.
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 23. Február 2016, 22:45:28 »

Páni, veď dajte svoje poznatky z týchto výstav! Čo, kde a či bolo niečo lepšie, možno ste boli na viacerých. Trenčín je doma, no verím, že ste navštívili aj Prahu, či Pešť.... Mrknutie Mrknutie
« Posledná zmena: 23. Február 2016, 22:56:00 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 25. Február 2016, 20:33:24 »

Ja este doplnim prokuratora s tou zachrannou sluzbou..ked som bol vonku na "zdravotnej" vsimol som si pana ktory ocividne nebol v poriadku..kym som ho vysetroval a snazil sa mu trosku pomoct jeho rodina hladala po areali zdrav.sluzbu ale nikoho nenasli..neviem ako na vystavach,kedze organizujeme iba sportove akcie, ale myslim ze pri takejto navstevnosti by aj tu mala byt zabezpecena zdravotna sluzba, minimalne cervenym  krizom..aby som to uzavrel, kedze sme nikoho nenasli a bez pristrojov ktore by dana sluzba mala na vystave mat pri sebe, som nevedel oddiferencovat dovod jeho tazkosti, museli sme volat vyjazdovu zachranku..myslim ze organizatori by mali do buducich rocnikov riesit aj otazku zdravotneho zabezpecenia akcie..
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #6 kedy: 26. Február 2016, 09:24:07 »

Ja este doplnim prokuratora s tou zachrannou sluzbou..ked som bol vonku na "zdravotnej" vsimol som si pana ktory ocividne nebol v poriadku..kym som ho vysetroval a snazil sa mu trosku pomoct jeho rodina hladala po areali zdrav.sluzbu ale nikoho nenasli..neviem ako na vystavach,kedze organizujeme iba sportove akcie, ale myslim ze pri takejto navstevnosti by aj tu mala byt zabezpecena zdravotna sluzba, minimalne cervenym  krizom..aby som to uzavrel, kedze sme nikoho nenasli a bez pristrojov ktore by dana sluzba mala na vystave mat pri sebe, som nevedel oddiferencovat dovod jeho tazkosti, museli sme volat vyjazdovu zachranku..myslim ze organizatori by mali do buducich rocnikov riesit aj otazku zdravotneho zabezpecenia akcie..

a poďakovať ti
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk