AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

24.07.2019 10:56:36

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 067 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  TABUĽKY
| | | |-+  Tabuľka TMR 2016
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 Tlačiť
Autor Téma: Tabuľka TMR 2016  (Prečítané 2931 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« kedy: 10. Február 2016, 08:23:06 »

Boje neutíchajú ani v r.2016
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 10. Február 2016, 08:24:30 »

Poprosím o aktualizáciu pred tretím kolom. Ď. Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #2 kedy: 10. Február 2016, 19:55:47 »

tadaaa. makaj preceda Úšklabok

Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 10. Február 2016, 22:40:40 »

...som na piatom mieste, čo história zrejme nepamätá v takýto čas (nepozeral som nemám čas), no tieto maličkosti neriešim... mám čo doháňať... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný ...vonku prší a prší a na feedri bude pršať tiež... no neviem, neviem čo som tomu nášmu Petrovi vykonal... veď púšťam furt a celý rok!!! ...prečo ma trestá??? ... ja to nechápem... Úšklabok Úšklabok Úšklabok ...mám ho zamietnuť a budete vyzývať sv.Precedu či čo??? ...rúham sa, no je to holý fakt... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
tomasG
Sr. Member
Príspevkov: 439

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 10. Február 2016, 23:34:51 »

Tak na feedri síce asik pršať bude, ale to nevadí Úsmev zapichneme parazol a bude...dúfam, že pôjde tak ako po ostatné dni, ak áno, rátam enormný posun smerom hore Smiech
Zaznamenané
Štupel
Full Member
Príspevkov: 205

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 14. Február 2016, 19:27:11 »

tu mrenu som hlasil  tak nieje chiba v mojom prímeči
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #6 kedy: 14. Február 2016, 19:45:11 »

tu mrenu som hlasil  tak nieje chiba v mojom prímeči

ja mam v tabulke nahlasenu len jednu mrenu - 30 cm, tak ako mas nahlasene v teme. co si nezapisal do tabulky je pravdepodobne jedna plotica 23. opravil som to. uz by to malo sediet. takze v mojom prijimaci veru nebola chyba. len signal nejaky zly prisiel.  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #7 kedy: 24. Február 2016, 11:05:45 »

aktualny stav

Zaznamenané

Štupel
Full Member
Príspevkov: 205

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 24. Február 2016, 20:31:40 »

Ale ja mam tri odlovené telemosty ale však to je jedno ta ňe Smiech Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #9 kedy: 24. Február 2016, 22:03:04 »

ale nahlasene v tabulke len 2 Úsmev
Zaznamenané

oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 25. Február 2016, 09:52:14 »

Ale ja mam tri odlovené telemosty ale však to je jedno ta ňe Smiech Mrknutie
ale nahlasene v tabulke len 2 Úsmev
moj telemostový frňák vetrí, že niekde v lufte stále "visí" Štuplľva mrena z prvého prívlačomostu .... až sem to cítiť Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Úšklabok Úšklabok

https://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=4135.msg229941#msg229941
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #11 kedy: 16. Marec 2016, 15:58:59 »

oneeee, aktualizacia. Priebezne si zratajte, ci sedi. Malo by.  Gúľam očami

Zaznamenané

Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 16. Marec 2016, 16:38:30 »

Štupel určite ulieva vodníkom nejaké liguére dobroty keď mu tak ide  Gúľam očami Smiech Pepo by ho mal niekedy skotrolúvať  Mrknutie
Zaznamenané

PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 16. Marec 2016, 18:35:04 »

Štupel určite ulieva vodníkom nejaké liguére dobroty keď mu tak ide  Gúľam očami Smiech Pepo by ho mal niekedy skotrolúvať  Mrknutie
Ja si dám teraz hádam na pol roka pauzu..... Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Ja tam mávam štandartne okolo 1000 tlcm.
No Štupel ten isto-ten toho ponalieva Smiech Smiech Smiech Smiech
Ale prístup a prípravy má ukážkové Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 16. Marec 2016, 19:57:34 »

Ja si dám teraz hádam na pol roka pauzu..... Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Ja tam mávam štandartne okolo 1000 tlcm.
No Štupel ten isto-ten toho ponalieva Smiech Smiech Smiech Smiech
Ale prístup a prípravy má ukážkové Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
No prídu aj ťažšie "telemosty". Zbierajte body pokiaľ sa dá... Smiech
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk