AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.10.2019 18:02:36

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Feedrové stretnutie pri Malom Dunaji 3 ?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Feedrové stretnutie pri Malom Dunaji 3 ?  (Prečítané 3054 krát)
MarcelX
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 27. Január 2016, 13:04:57 »

Keby tam bola tá "krasavica" tak by ryby určite nebrali Smiech
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 27. Január 2016, 13:26:18 »

Tentokrát bude ako redaktor pozvaný kto aby zachytil neopakovateľné momenty?  Mrknutie turanec uz asi nie tak možno Hoza z SR alebo Pavle z RRR ...  Mrknutie
Martin, neviem síce kto je Turanec, ale nemohla by ho zastúpiť Martin-ka z Turca? to by bolo tóčo Úšklabok Úšklabok Úšklabok

Turanec je redaktor PaR  Úšklabok
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
MarcelX
Sr. Member
Príspevkov: 358

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 30. Marec 2016, 16:10:56 »

Chlapi tak ako? V piatok je 1. apríl a to by malo znamenať že sa istí ľudia dostavia na Malý Dunaj.. Platí to?
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 02. Apríl 2016, 14:32:14 »

Chlapi tak ako? V piatok je 1. apríl a to by malo znamenať že sa istí ľudia dostavia na Malý Dunaj.. Platí to?

Preceda (Jaro) maróduje a ja som dnes makal na polovníckej chate, takže sa to asi presunulo Mrknutie
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 02. Apríl 2016, 17:32:05 »

Som už mesiac chorý,preto som to tu nevíril... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #35 kedy: 02. Apríl 2016, 18:57:00 »

Som už mesiac chorý,preto som to tu nevíril... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

si mohol aspon napisat ze nist.. dopredu. ja som napriklad ta chceu dojst kuknut.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 02. Apríl 2016, 21:10:03 »

Výhovorky 😀😀😀plotica lesklá uz bola ulovena na inom revíry tak MD prestal byt zaujímavý 😊😉😄
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk