AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 23:02:22

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  "Telemostové" rybačky /TMR/ na fóre /Sranda musí byť!/r.2016
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 53 Tlačiť
Autor Téma: "Telemostové" rybačky /TMR/ na fóre /Sranda musí byť!/r.2016  (Prečítané 30540 krát)
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« kedy: 05. Január 2016, 07:31:58 »

Posúvame sa o rok ďalej Úsmev Gúľam očami
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 05. Január 2016, 09:25:25 »

Predseda, nikam sa neposúvame, čakáme na slobodné hlasovanie. Posun sa zamieta!!!
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #2 kedy: 05. Január 2016, 12:29:16 »

skor rozmyslajte nad kalendarom  Gúľam očami
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 05. Január 2016, 13:07:53 »

skor rozmyslajte nad kalendarom  Gúľam očami

Pokým nebude preceda demokraticky potvrdený vo funkcii do stredajšieho večera, tak máme telemostové provizórium Smiech t.z., že prvý telemost tohto roku odlovíme podľa starého kalendára Smiech
Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 05. Január 2016, 17:23:12 »

Vzhľadom k demokratickej voľbe, kedy sa opäť chopil oprát čeľade "telemostovej" všemocný,najkrajší,najväčší,ľud "telemostový" ničiaci od východu až po západ prte -  "Preceda",ktorý tu nastoľuje opäť poriadok po ročnom šantení bez krutovlády i toť v týždni druhom mesiaca január určí a stanoví nekompromisný, jedinečný a najlepší "Kalendár "telemostov"".
Čo sa týka výraznej zmeny : dľa Úpravy pravidiel 1/2016 sa mení lovná miera dokumentovanej rybisky na 15 tmcm - viď https://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=4123.0

Týmto nastoľujem krutovládu na rok 2016! Traste sa,bojte sa... Šok Šok  ... a hlavne chytajte a kašlite na "Precedu", toho aj tak neprechytáte... Úšklabok Úšklabok Úšklabok

"Preceda"...
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 06. Január 2016, 11:52:11 »

Pozor,pozor rodina "telemostová".

Začiatok nášho šantenia stanovujem na 16./17.1. a budeme drviť PRÍVLAČ v čase 08:00-12:00. Kalendár je vo výrobe, túto správu berte na vedomie ako upozornenie v rámci spustenia nového ročníka 2016.

Prosím nenahlasujte sa, je to iba inštrukcia v rámci prípravy náčinia na prvý "telemostový" lov... Ďakujem.  Úsmev Úsmev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #6 kedy: 06. Január 2016, 12:08:01 »

som myslel ze zacneme uz druhy vikend Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 06. Január 2016, 12:16:05 »

...aj ja, no v Košicoch povoľenky net... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #8 kedy: 06. Január 2016, 12:26:12 »

...aj ja, no v Košicoch povoľenky net... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

a Kosice hraju aku ulohu v tomto? Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 06. Január 2016, 12:27:34 »

MO skrátka ešte nemá povolenky.. Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 06. Január 2016, 12:29:43 »

No vrátila sa krutá éra precedizmu, takže loviť sa bude výsostne vtedy, keď bude môcť ísť na ryby aj preceda Smiech

P.S. ja si povolenku kúpim až niekedy vo februári/marci, takže telemosty sa ma momentálne netýkajú Úsmev
Zaznamenané

PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 666

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 06. Január 2016, 13:15:08 »

V názve síce je že Sranda musí byť,ale toto je až moc srandovné Smiech Smiech Smiech
A na vyhlásenie telemostu je treba povolenku??? Šok Šok Šok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 06. Január 2016, 13:20:51 »

V názve síce je že Sranda musí byť,ale toto je až moc srandovné Smiech Smiech Smiech

telemost bude vyhlásený až keď bude Precedu hriať povolenka vo vačku Úsmev
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #13 kedy: 06. Január 2016, 13:23:59 »

sak toto Pepo. ja som kupoval miestnu, zvazovu, ale telemostovou mi neponukali.  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 06. Január 2016, 13:29:27 »

Mám to stále dookola a furt opakovať??? Chceli ste Precedu??? Chceli!!! Kedy bude "telemost"Čo??? Vtedy až pán veľkomožný budú mať povolenku!!! Máte problémy s tým??? Zamieta sa!!! Všetko sa zamieta okrem nástupu na "telemost" 16.1./17.1. A vôbec, nežerte mi nerv hneď v úvode. Som taký nestabilný po mesačnej maródke.... s tlakom... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 53 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk