AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 17:20:53

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  LEGISLATÍVA
| | | |-+  Členstvo v MO
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: Členstvo v MO  (Prečítané 1727 krát)
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 04. Február 2016, 18:23:52 »

U nás sa každý nový člen SRZ už niekoľko rokov musí zúčastniť školenia. Dostane za 1 euro študijnú literatúru a na konci školenia absolvuje skúšky formou testu. Je to aj u mládeže nad 10 rokov. Rozsah a obsah školenia nepoznám.
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 04. Február 2016, 18:27:25 »

Nie som proti skúškam, ale z praxe viem, že je to ako s vodičákom, ak by občas aj starí členovia museli absolvovať testy z vyhlášky a zákona, garantujem, že väčšina by pohorela ako fakla vrátane mňa  Úšklabok
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 04. Február 2016, 18:27:43 »

Pedro myslím ze ste sa s Andrejom len nepochopili ....
Súhlasím s Martinom. Andrej dal to " trúfalí" do uvodzoviek, akože si teda dosť dovolia niekoho preskúšať. Smiech Smiech
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 04. Február 2016, 18:33:29 »

Súhlasím s Martinom. Andrej dal to " trúfalí" do uvodzoviek, akože si teda dosť dovolia niekoho preskúšať. Smiech Smiech
Ja patrím tiež medzi tých trúfalích Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Tiež idem školiť najbližšie 2 soboty Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 04. Február 2016, 18:34:03 »

S tým školením a preskúšaním je určite tak, ako píše Lubo. Aj Martin mi potvrdí a viem to aj z vlastnej skúsenosti, že darmo získa niekto doktorát v akomkoľvek obore, bez nahliadnutia do  Zb.zákonov, prípadne odbornej literatúry, sa pri rozhodovaní ani nepohne. Aj my rybári si musíme viackrát otvoriť zákon o rybárstve, prípadne vyhlášku, aby sme sa uistili, či správne uvažujeme  o niektorých problémoch.
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member
Príspevkov: 1 112

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 04. Február 2016, 18:35:15 »

OK..može byť že som to ze pochopil Mrknutie..(čital som to v rýchosti na mobile..asi zle Úsmev)...ale mazať to nebudem, nechám to len pre ilustráciu Úšklabok
Zaznamenané
Pedro36
Hero Member

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 04. Február 2016, 18:44:22 »

S tým školením a preskúšaním je určite tak, ako píše Lubo. Aj Martin mi potvrdí a viem to aj z vlastnej skúsenosti, že darmo získa niekto doktorát v akomkoľvek obore, bez nahliadnutia do  Zb.zákonov, prípadne odbornej literatúry, sa pri rozhodovaní ani nepohne. Aj my rybári si musíme viackrát otvoriť zákon o rybárstve, prípadne vyhlášku, aby sme sa uistili, či správne uvažujeme  o niektorých problémoch.
samozrejme súhlasím, ja otváram zákon alebo vyhlášku tiež každú chvílu, nechcem po nových rybároch aby vedeli doslovne citovať každý §...ale aby mali pojem aspoň o tých základných veciach ktoré som hore citoval...základné rybárske predpisy..
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 04. Február 2016, 18:56:42 »

Keď niečo neviem, to nie je hanba. Dôležité je, aby som vedel, kde nájdem to, čo neviem. Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #23 kedy: 04. Február 2016, 19:10:35 »

bola to ironia. osobne som za skusky vsetkymi 10timi.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Pedro36
Hero Member

SIGET Team Kúty

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 04. Február 2016, 19:15:43 »

bola to ironia. osobne som za skusky vsetkymi 10timi.
OK andrei...pochopil som to ako si to myslel až ked som si to prečital na monitore vo "väčšej kvalite" Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk