AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:37:28

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - plávaná
| |-+  Plávaná
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Pohodlná rybárska stolička
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Pohodlná rybárska stolička  (Prečítané 936 krát)
Marco.294
Hosť
« kedy: 28. Október 2015, 14:31:54 »

Čaute,

chcel by som kúpiť novú stoličku.

viete o nejakej staršej alebo novej do 15€, čo aj niečo vydrží?

našiel som zatiaľ toto: http://sport.bazar.sk/16016858-predam-novu-rybarsku-stolicku

Vďaka.  Mrknutie

Zaznamenané
dudoh
Jr. Member
**
Príspevkov: 84

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 28. Október 2015, 14:45:44 »

Takáto (kúpiš ju aj v tescu) ti vydrží najviac jednu sezónu... radšej pošetri a kup poriadnu.

[/quote]
Zaznamenané

Ak chceš byť šťastný jeden deň opi sa, ak chceš byť šťastný jeden rok ožeň sa, ak chceš byť šťastný celý život - staň sa rybárom (CHaP).
RobertS
Sr. Member
Príspevkov: 307

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 28. Október 2015, 15:10:04 »

No, tak podobnu som mal v aute v kufri ked sa mi nechcelo navlacat normalnu, je predsa len skladnejsia. Ale neni ani pohodlna ani kvalitna. Za jednu sezonu som znicil 2 a uz nikdy viac. Radsej naozaj posetri a kup daco normalne.
Zaznamenané
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 28. Október 2015, 15:11:26 »

Čaute,

chcel by som kúpiť novú stoličku.

viete o nejakej staršej alebo novej do 15€, čo aj niečo vydrží?

našiel som zatiaľ toto: http://sport.bazar.sk/16016858-predam-novu-rybarsku-stolicku

Vďaka.  Mrknutie

ja som si kúpil v kaufláči a nato že som doteraz sedel na nej dva krát... ale ak chceš takú čo vydrží tak si pošetry
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 28. Október 2015, 15:51:51 »

Ak vážiš nad 60kg, tak stoličku pod 50 eur nekupuj, pokiaľ na nej chceš sedieť aspoň jeden víkend a pohodlne. Mrknutie Pri každej stoličke by mala byť uvedená nosnosť, ktorá však nieje veľmi predimenzovaná.
« Posledná zmena: 28. Október 2015, 15:53:45 od Saša » Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk