AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 02:44:52

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Prívlačový "macho"
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 20 Tlačiť
Autor Téma: Prívlačový "macho"  (Prečítané 16675 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« kedy: 25. August 2015, 23:51:07 »

Pretek, v ktorom sa súťažiaci pokúsi uloviť 5 druhov rýb prívlačou umelou nástrahou v období od 1.9. - 31.12.2015. Podmienkou je fotopríloha (možná ďalšieho spracovania) konkrétnej ryby (druhu) zaslaná na môj e-mail v konkrétnom období s "mierou" - stačí dĺžka ulovenej ryby. Prílohy nebudú priebežne zverejňované,vyhodnotím po 31.12. Pretek bude ocenený vecnou cenou (prívlačový prút,resp.navijak).
« Posledná zmena: 01. September 2015, 19:59:08 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 25. August 2015, 23:53:11 »

Záujem:  ( je možný dľa uváženia a schopností lovca do ...31.12.2015)

1.
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 26. August 2015, 09:34:55 »

Stručne:

Lovíme dravé i nedravé ryby na umelú nástrahu. Je potrebné uloviť päť druhov! Zasielame na e-mail ("Jaro-moderátor"), výsledky budú po 31.12. vyhodnotené a bude určený víťaz (najviac cm dravčíkov v konečnom súčte jednotlivca berie odmenu). Zaslanie fotoprílohy s dĺžkou v cm je konečné - t.j. ak lovec uloví napr. 15.9. septembra šťuku o dĺžke 72cm a zašle mi ju do súťaže, neskoršia ulovená šťuka napr. 15.10. (ak sa pripletie pri love iného druhu) už nebude do súťaže započítaná - zostáva v platnosti tá menšia, prvá nahlásená...
Paleta druhov je pestrá a máte na to 4 mesiace na prívlač ako stvorené. Tak poďte na to!!!  Mrknutie Úsmev
« Posledná zmena: 26. August 2015, 09:37:25 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #3 kedy: 26. August 2015, 09:51:17 »

Ale nech je sranda a mam o motivaciu viac chytit konecne ULko do ruky.

Len jedna pripomienka:

Ak plati toto: "ak lovec uloví napr. 15.9. septembra šťuku o dĺžke 72cm a zašle mi ju do súťaže, neskoršia ulovená šťuka napr. 15.10. (ak sa pripletie pri love iného druhu) už nebude do súťaže započítaná - zostáva v platnosti tá menšia, prvá nahlásená..." tak ti budu Jardo vsetci posielat az 31.12. a len tu najvacsiu Mrknutie. Popremyslaj o tom.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 26. August 2015, 10:08:08 »

Ale nech je sranda a mam o motivaciu viac chytit konecne ULko do ruky.

Len jedna pripomienka:

Ak plati toto: "ak lovec uloví napr. 15.9. septembra šťuku o dĺžke 72cm a zašle mi ju do súťaže, neskoršia ulovená šťuka napr. 15.10. (ak sa pripletie pri love iného druhu) už nebude do súťaže započítaná - zostáva v platnosti tá menšia, prvá nahlásená..." tak ti budu Jardo vsetci posielat az 31.12. a len tu najvacsiu Mrknutie. Popremyslaj o tom.
...hej, rozmýšľal som o tom...ak pošlú všetci posledný deň, furt nebudú vedieť na čom sú... Smiech
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 26. August 2015, 10:09:15 »

...no nechcem aby sa príliš taktizovalo - je to iba beh cez päť prekážok...
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 26. August 2015, 11:19:57 »

A podla mna by tam mal byt nejaky koeficient prepoctu, ostriez nie je sumec napriklad, kto chyti 2m sumca automaticky vyhra
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 26. August 2015, 11:47:35 »

Z pravidiel nie je jasne co je kritériom na určenie víťaza? Vola precedova?  Úšklabok najviac cm dravcikov tj 5 druhov a ich súčet ci ako?
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 26. August 2015, 19:38:47 »

mňa tam zapíš preceda Úsmev minimálne sa zúčastním, pôjdem na beličky včera som chytil jednu 3 cm Smiech
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
tomasG
Sr. Member
Príspevkov: 439

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 26. August 2015, 19:52:56 »

určite ma tam zapíš apa v tomto tu nemôžem chýbať Úsmev
Zaznamenané
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 26. August 2015, 19:56:10 »

zapis aj mnaa...aj ked to nahlasovanie vysledkov a kriteria vytaza by chcelo este doladit Mrknutie ja sice budem rad ak vobec daco zapisem ale aby bol poriadok Úšklabok
Zaznamenané
luiRA
Hero Member
Príspevkov: 878

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 26. August 2015, 20:15:48 »

Aj ja prosim o zapis....
Sice som tohto roku vlacil trikrat, ale teraz nastava ten spravny cas  Mrknutie
Zaznamenané
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 26. August 2015, 21:21:32 »

Skusim aj ja.Zatedy mam neakych Zubacikov Mrknutie a par utecenych fuzov Hnev.Ale este nieje koniec sezony..Tak uvidime.. Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 26. August 2015, 22:40:07 »

Chlapi takto a stručne. Poznáme sa všetci osobne - t.j. sme normálni rybobijci. Nechcem tlačiť na pílu, no moja predstava bola - som zapísaný v zozname účastníkov - začnem cca prvého septembra a sám si zvolím stratégiu lovu podľa "miesta bydliska"- skrátka -  akú vodu mám na dosah a aké druhy tam viem svojou umelou nástrahou uloviť.Lovím prvý druh - chytím jalca 28cm a sám zhodnotím, či je to o.k. a či tie "cenťáky" mi vyhovujú. Podstatou je, že toho jalca ako prvý druh uloveného mám, no na druhej strane sa mi možno nepozdáva jeho dĺžka a viem, že na tej vode sú aj statnejšie "kúsky", ktoré viem uloviť. No je to iba na konkrétnom lovcovi, či mu bude tých 28cm stačiť do súťaže a bude sa ďalej venovať iným druhom, no na druhej strane si je vedomý faktu, že voda mu vie zabezpečiť aj vyššiu métu v konkrétnom druhu a bude sa snažiť o navýšenie cm konkrétneho druhu. No čas bude neúprosný a bude tlačiť aj na ulovenie iných druhov!!! S akým druhom začnete... Je to aj o poznatkoch, kedy,na čo a aký druh uloviť. Priestor štyroch prívlačových mesiacov sa mi zdá dostatočný, úlovky zasielajte priebežne,zaslanie všetkých úlovkov pred Silvestrom hodnotím ako trapas... Skrátka chytím rybku dravého i nedravého charakteru a pošlem na e-mail. Venujem sa lovu rybisky č.2....
Ako sa pýtal "martin78" - v závere bude hodnotený súčet cm všetkých piatich druhov dravčíka konkrétneho lovca... Je to o love,šikovnosti a férovosti... Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 26. August 2015, 22:45:51 »

Záujem:

1."andrej 11"
2. "Jaro-moderátor" (bez nároku na odmenu  Úsmev)
3. "jozzzy"
4. "tomasG"
5. "matasek"
6. "luiRA"
7. "drako"
« Posledná zmena: 26. August 2015, 22:57:56 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 20 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk