AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 05:07:25

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  ARCHÍV TÉM
| | | |-+  Old school (retro) cup
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 Tlačiť
Autor Téma: Old school (retro) cup  (Prečítané 6772 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #105 kedy: 24. Jún 2015, 18:34:57 »

Odmena pre víťaza je na ceste z ČR, neskôr bude preposlaná víťaznému retro lovcovi. Úšklabok Dúfam, že ju neskôr zverejní aj tu v obrazovej podobe... Úšklabok Úšklabok Úšklabok Ikona socializmu i našich detských liet sa blíži ! Už čoskoro... Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #106 kedy: 01. Júl 2015, 21:03:32 »

A reku hodinku si namočím  Smiech aj keď červa v tom suchu nájsť bolo ako Vietnamci hovoria ťaťké  Úšklabok podarilo sa a príjemne som odpočinul a prevetral som zas retro pri rybníčku, boli kopance, pár nepremenených sekancov, ale rybka nakoniec bola  Mrknutie

Zaznamenané

Ebe
Hero Member

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #107 kedy: 01. Júl 2015, 21:04:54 »

Úsmev Navštívili ma aj tohtoročné kačence ale hrali sa na ponorky  Smiech tak foto inokedy..

« Posledná zmena: 06. Júl 2015, 17:26:16 od Jaro-moderátor » Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #108 kedy: 06. Júl 2015, 17:28:58 »

Až teraz som si všimol, že sme boli "olld" škola, miesto "old" začal som opravovať, no.... Víťazovi sa ospravedlňujem - na pár dní sa zo mňa stal stavebný robotník. Víťaz bude riešený tento týždeň... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Ebe
Hero Member

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #109 kedy: 09. Júl 2015, 16:39:09 »

Dnes doobeda TO došlo  Smiech Precedov balíček, váhal som či to prebrať, reku čo keď to je nejaké huncúctvo, ale vôňa ktorá šla z balíčka a niečo mi matne pripomínala bola silnejšia, zdrapol som ho, podpísal sa poštárke a rýchlo otváral, pachota ako 17tka pred disco a moje veľké prekvapenie keď ma preceda počastoval takouto zásobou "gúm"  Šok Úšklabok čo ja s nimi.. tak som jednu zožul a pospomínal, taška najobľúbenejšieho obchodu v 80tych rokoch povedala všetko, spomienky sa hrnuli a detstvo bolo zase na dosah  Smiech Veru tak, Tuzex bol len raz dva krát do roka, žuvačky veľmi na výber neboli, snáď na prste jednej ruky..aby som to podtrhol odfotil som aj svoju Kung-Fu retrozbroj(tvrdá medveďobijka), ktorá v 80tych pri vode ešte nebola raritkou..Neviem, čo s toľkými žuvačkami robiť  Smiech možno porozdávať, zamiesiť do krmiva rybám alebo niekoho obdarovať..ale ďakujem  Úsmev potešilo a niečo v nestráženej chvíľke keď preceda tíško pri prúte zasníva a zabudne, mu aj ja niečo vyparatím a pošlem.. ešte raz vďaka.
Taška poputuje na čestné miesto a bude použitá na šokovanie rybárov a zvedavcov pri vode ale aj pri nákupe rybárskych potrieb  Úšklabok

Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #110 kedy: 09. Júl 2015, 19:59:59 »

Dnes doobeda TO došlo  Smiech Precedov balíček, váhal som či to prebrať, reku čo keď to je nejaké huncúctvo, ale vôňa ktorá šla z balíčka a niečo mi matne pripomínala bola silnejšia, zdrapol som ho, podpísal sa poštárke a rýchlo otváral, pachota ako 17tka pred disco a moje veľké prekvapenie keď ma preceda počastoval takouto zásobou "gúm"  Šok Úšklabok čo ja s nimi.. tak som jednu zožul a pospomínal, taška najobľúbenejšieho obchodu v 80tych rokoch povedala všetko, spomienky sa hrnuli a detstvo bolo zase na dosah  Smiech Veru tak, Tuzex bol len raz dva krát do roka, žuvačky veľmi na výber neboli, snáď na prste jednej ruky..aby som to podtrhol odfotil som aj svoju Kung-Fu retrozbroj(tvrdá medveďobijka), ktorá v 80tych pri vode ešte nebola raritkou..Neviem, čo s toľkými žuvačkami robiť  Smiech možno porozdávať, zamiesiť do krmiva rybám alebo niekoho obdarovať..ale ďakujem  Úsmev potešilo a niečo v nestráženej chvíľke keď preceda tíško pri prúte zasníva a zabudne, mu aj ja niečo vyparatím a pošlem.. ešte raz vďaka.
Taška poputuje na čestné miesto a bude použitá na šokovanie rybárov a zvedavcov pri vode ale aj pri nákupe rybárskych potrieb  Úšklabok
Dúfam, že to bolo dosť retro - prvé, čo ma napadlo boli Marína keksy - to sme pojedávali už tiež ako deti. No potom lebka zahlásila žuvačky Pedro, ktoré som objednal z Čiech! No čo čert nechcel, našiel som ich v našom miestnom sídliskovom obchode pár dní po uskutočnení objednávky! No když se Pepa ptal jestli chci platit za objednávku dvěstě českých korun za dovoz, tak Preceda řek, že ne i zrušil objednávku. Preto ten sklz v doposlaní. Nakoniec som to kúpil tu, pár metrov od bloku (opakujem ja debil). Nech slúžia - záruka je tuším do r.2017!!! Úšklabok Úšklabok
Som rád, že si sa zúčastnil tohoto retro crazy preteku a čo viac, naznačil si nultý ročník a uviedol do obehu novú mernú jednotku (rtcm). Rozmýšľam nad tým, že zašlem ešte jeden balík identických žuvačiek... Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Ebe
Hero Member

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #111 kedy: 09. Júl 2015, 20:46:21 »

Teším sa na ďalší retro cup a rtcm  Smiech Tiež ma napadlo  niečo čokoládové ale v tom teple by asi čokoládka deva ani zora asi nedošli v pevnom skupenstve a bolo by to možno v správach ako čin zbojnícky  Úšklabok
Zaznamenané

Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #112 kedy: 09. Júl 2015, 20:47:18 »

Teším sa na ďalší retro cup a rtcm  Smiech Tiež ma napadlo  niečo čokoládové ale v tom teple by asi čokoládka deva ani zora asi nedošli v pevnom skupenstve a bolo by to možno v správach ako čin zbojnícky  Úšklabok
...žuvačky zvládnu aj tie kačičky... Smiech Smiech
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #113 kedy: 09. Júl 2015, 20:50:04 »

... akurát sme sa dnes s kamošom bavili o tom, čo bolo v tých žuvačkách Pedro zabalené miesto dnešných tetovačiek! ... sa mi zdá, že tam bol nejaký kreslený žart na papieriku v štyroch políčkach, no nie som si istý... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #114 kedy: 09. Júl 2015, 20:55:21 »

... akurát sme sa dnes s kamošom bavili o tom, čo bolo v tých žuvačkách Pedro zabalené miesto dnešných tetovačiek! ... sa mi zdá, že tam bol nejaký kreslený žart na papieriku v štyroch políčkach, no nie som si istý... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Dobre si pamatas Jarko, presne tak to bolo  Mrknutie
Zaznamenané

Ebe
Hero Member

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #115 kedy: 10. Júl 2015, 07:23:32 »

Tak toto som už zabudol  Smiech ale mliečka v "sáčkoch" modré a fialové pamätám dodnes  Úšklabok aj kvalita potravín bola inde, lepšie to chutilo..ale o tom inde  Mrknutie
Zaznamenané

DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #116 kedy: 10. Júl 2015, 09:14:13 »

Tak toto som už zabudol  Smiech ale mliečka v "sáčkoch" modré a fialové pamätám dodnes  Úšklabok aj kvalita potravín bola inde, lepšie to chutilo..ale o tom inde  Mrknutie

modre bolo polotucne a fialove plnotucne  Úšklabok Úšklabok

A my z mesta sme radi chodili na Oravu, kde predavali mlieko pekne v sklenenych flasiach Úsmev
Zaznamenané

Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #117 kedy: 10. Júl 2015, 09:37:16 »

Táto téma, ako vidím, je o časoch minulých. Pre 70% nášho obyvateľstva platí tá česká reklama: " Bejvávalo, bejvávalo, bejvávalo dobře " . Mrknutie Ale je to len môj osobný názor. Každý má svoj názor na veci. Tým som nechcel túto tému zvrtnúť na politickú debatu.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #118 kedy: 08. August 2015, 02:29:48 »

Táto zaujímavá a vysoko odborná debata mi akosi ušla, tak len chcem doplniť Precedu ohľadom žuvačiek - pred "pedrom" boli ešte žuvačky na ich meno si už nespomínam, no viem, že boli o polovicu menšie a ani zaboha si nedal z nej dole papier a ak sa to niekomu podarilo, tak jej životnosť bola asi 90 sekund, potom si mal len dve možnosti buď vypľuť, alebo hodiť šabľu. Lepšia bola živica (smola) z ihličnanov i keď rozžuvať ju bolo utrpenie. Úšklabok
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #119 kedy: 08. August 2015, 08:59:27 »

Táto zaujímavá a vysoko odborná debata mi akosi ušla, tak len chcem doplniť Precedu ohľadom žuvačiek - pred "pedrom" boli ešte žuvačky na ich meno si už nespomínam, no viem, že boli o polovicu menšie a ani zaboha si nedal z nej dole papier a ak sa to niekomu podarilo, tak jej životnosť bola asi 90 sekund, potom si mal len dve možnosti buď vypľuť, alebo hodiť šabľu. Lepšia bola živica (smola) z ihličnanov i keď rozžuvať ju bolo utrpenie. Úšklabok

...dobré ráno stará mama...čo sa týka tých žuvačiek, čo spomínaš, na tie si nepamätám... ešte som sa asi hompáľal... Smiech
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk