AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.10.2019 10:27:34

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 124 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  BAVÍME SA
| | | |-+  Ako vytočiť MPM (manželka,priateľka,milenka) do stavu šialenstva a nepríčetnosti
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Ako vytočiť MPM (manželka,priateľka,milenka) do stavu šialenstva a nepríčetnosti  (Prečítané 1962 krát)
Jaro-moderátor
Hosť
« kedy: 18. Marec 2015, 20:37:11 »

Téma pojednávajúca o príhodách výskytu uniknutého kostného červa, resp.červov (horší prípad) z krabičiek na nástrahy rybára v domácich podmienkach. Ich dočasný a krásny život, hoc krátky, v našich obydliach...  Gúľam očami
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 18. Marec 2015, 20:51:59 »

Keď som to založil dám prvý...

Minulú nedeľu, po návrate -  z podotýkam úspešnej riečnej rybačky, som po istom čase zakotvil na "hovníku" (výraz jednej našej inštitúcie) pre gauč,resp.sedačku. Povaľujem sa na hovníku, hovním si z posledných síl a "klipkom" na očiach. MPM sleduje TV. No odrazu z môjho stavu malátno-rybo-unaveného ma preberie výhražný hlas MPM!!! "Zabijem ťa!..."
"Čo je??" ... drzo sa bránim. MPM výstražne ukazuje prstom na plávajúcu podlahu!! Tam sa samozrejme s eleganciou a krásnymi, ladnými krivkami šinie osamelý jazdec - kostňák - pred pár hodinami odsúdený na smrť popravou háčikom. Unikol a teraz tu machruje! Samozrejme náš vzájomný vzťah - rybár/nástraha skončil...
Schmatol som ho jediným chvatom a vysvetľujem MPM : "Prilepil sa mi na prsty a nechtiac som ho zapratal do bundy (tá býva doma) a vyliezol". Rázne som ho chytil pod krk a následne spláchol do WC!! Drzáň jeden!!!
MPM som ukľudnil a čakal, čo bude v byte o pár dní... No nestalo sa nič! Iba krásne lúče slnka prenikali do našej obývačky a hlásali, že sa blíži jar...
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 19. Marec 2015, 12:27:30 »

Myslím, že som svoju manželku vytočil viackrát, ale napadá mi táto príhoda. Bolo to pred jedenástimi rokmi to som začínal s homemade výrobou boilies. Bývali sme v desaťposchodovom paneláku, o tom smrade nemusím hovoriť, bolo aj pár narýchlo zvolaných schôdzí majiteľov bytov, že určite  praskla odpadová rúra alebo plyn?!! To mi ešte ako tak prešlo, ale mal som na starosti aj našu osemmesačnú dcérku a tú som posadil na stôl kde som šúľal. Otcovia vedia, že v tomto veku sú deti náchylné všetko si dať do úst a hrozí že sa môžu niečím zadusiť tak sme dávali pozor aby s ničím nepatričným neprišla do kontaktu... V ten deň som robil boilies s arómou nahnilý krab, a   18mm priemer, keď manželka prišla z nákupu, len prevrátila očami nad smradom, ktorý bolo cítiť už v suteréne, ale zobrala si malú na ruky a spýtala sa čo som jej dal papať, ostal som zarazený a tak jej strčila prst do úst a vybrala značne ocmúľanú guličku, stačil jediný pohľad a bolo mi jasné, že som v paneláku s výrobou boilies skončil... Ešte dodám že táto várka boilies bola vydarená a hneď som si spravil osobák! Úšklabok
Zaznamenané
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 19. Marec 2015, 12:41:43 »

Ja som robil gule pred mesiacom len kilo a dosiel mi plyn v bombe. Tak som vybehol hore do kuchyne. Mala bola rada ze ideme nieco varit a zena mi vynadala do debilov. Asi tiez bola nasrana celu noc nechala otvorene balkonove dvere a zavrela sa do spalne a ja som musel spat v obivacke.
Zaznamenané
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 935

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 19. Marec 2015, 12:45:42 »

Jaro  u  teba to prešlo len s "výhražným gestom" ale ja mám niečo obdobné asi spred 15 rokov, ale trošku to bolo drahšie.  Mali sme doma  chladničku spojenú s mrazničkou a ja ako obyčajne do chladničky som si tajne ukladal k vajíčkam kosťákov. Stalo sa však, že sa im prevítom podarilo újsť. Vtom MPM otvorila  chladničku a tie malé ku...vy boli všade kde si pozrel. Zabuchla to so strašným krikom, ja som myslel, že našla mrtvolu a potom to začalo. Môžeš si tú chladničku nechať , ja chcem novú, nič tam už nedám...... asi pol hodinu v kuse. Toto bolo v piatok a tak od soboty sme mali novú chladničku.  Úsmev
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 19. Marec 2015, 17:46:57 »

Ja som to vzdy tvrdil ze zeny nemaju pochopenie pre vasen Úsmev A keby tak vedeli co vsetko liezlo po tom co oni jedia Úsmev moja si raz skoro nasypala kostaky do salatu miesto kukurice co bola v podobnom kelinku, tiez som musel hodinu pocuvat litanie.
Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 20. Marec 2015, 19:34:51 »

Numero duo:

Pár rokov dozadu... Trekový cestný bicykel a ja ako schránka na ňom.Spolu so mnou, ako schránkou sa na ryby viezli aj "tanečníci" - odsúdený na smrť! Bola jar, na stojákoch zákaz lovu a môj šľapadlovo-rybársky zámer bola rieka Hornád kúsok nad "môj" revír. Skrátka územie nepoznané, no lákavo-lovné. Slovo dalo slovo a spolu sme sa viezli na bicykli. I doviezli sme sa. Rýchla príprava bolonézy a na háčiku odvislo pár prvých samurajov, ktorí machrovali na vrchu pilín. Lovil som ako besný a úlovky pribúdali. Nastal však čas odísť a opäť som šliapol do pedálov. Domov to bolo dobrých 15 km no dalo sa. Došiel som šťastne domov. Vyšantený som dostal bicykel do útrob panelákového bytu, kde odvisol po výkone na háku...  Osprchoval som sa sa a šialene-ryboúspešne vyšiel z panelákovej "kúpeľne" von. Na moje zdesenie sa po zemi  v okolí plazil "les"  mojich kamárátov, ktorí mali to šťaštie, že neodvisli na háčiku udičnom...
Bol som v byte sám, červy som veľmi rýchlo vyzbieral a utiahnutý v ulitu som čakal čo sa stane pár dní po ...
I stalo sa...  Veľké čierne mäsiarky v počte cca 5 krúžili istý čas v našej obývačke a ja som veľmi dlho vysvetľoval MPM, že je to iba náhoda - že jar a nastávajúce leto sú tu...  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok 
« Posledná zmena: 20. Marec 2015, 19:52:15 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 21. Marec 2015, 13:24:21 »

Otázka je daná "ako vytočiť MPM" ? Odpoveď jednoduchá - veľmi ľahko. Hnev
 Mám takú malú a trochu i časom pomaly už zabudnutú príhodu, ktorú by som si už ani nepamätal nebyť manželky, ktorá až pričasto každému opakuje čo som ja za vtáčika.
  Je to už dávno, síce voda sa už ako v rozprávke píšu nesypala, ale L.Mara ešte nebola na svete.
Ráno sa mamina vybrala na nákup a ja so synom sme už obutý v čižmách išli po nočnom lejaku nakopať do záhrady dažďovky. Práca nám išla od ruky "stačí" zavelil som svojej v ten čas asi 6-ročnej ratolesti.
Len čo sme sa napratali do auta syn zakričal "oco koštiaky" Vystúpili sme z auta a poďho dnu. Vo dverách mi mladý povedal, že mama nikdy nedovolí vojsť do bytu v topánkach a nieto v ešte zablatených čižmách. Keď nieje mama doma môžeme aj v čižmách neboj nič bohorovne som odpovedal. Prešli sme cez halu do kuchyne smerom do chladničky a v tom hlas ako z hororu "stáť ani hnúť ", no skoro som zdvihol hore ruky kým som si uvedomil, že je to hlas mojej polovičky. Medzi tým čo sme pracovali v záhrade sa vrátila z nákupu. Spýtala sa čo tu robíme a ja som neprozreteľne povedal, že sme prišli po koštiaky a to nebolo do vtedy nič čo začala robiť po tomto oznámení nakoľko som mal prísny zákaz skladovať tie červy niekde v byte a už vonkoncom nie v chladničke. Mal som fintu a koštiaky som dával do nádobky a prelepil nálepkou kukurica a doplnil som to slovkom nejedlá aby ma nik pri prípadnom okoštovaní neodhalil - všetko padlo.
 Pri svojom neustálom opakovaní môjho zločinu nezabudne zdôrazniť, že najviac ju nahnevalo nie to, čo videla, ale to čo počula.   
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 04. Apríl 2015, 10:33:53 »

No pravidelne moju vytocim  tym ked sa znenazdajky kde tu co tu objavy vylezenej hnojacik ci dazdovecka v kuchyni ci na balkone...To je potom kriku a hurhaju..Alebo ked po case najde niekde uz chudaka ususeneho na podlahe...A keby zbadala toto tak neviem..Asi kupujem druhu chladnicku  Smiech Smiech Smiech
« Posledná zmena: 05. Apríl 2015, 13:35:58 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 05. Apríl 2015, 09:57:44 »

Spomenul som si na stary for aj ked sa to netyka rybacky.Ako maximalne vytocit MPM? Ked si hned po sexe utries vtaka do zaclony.
Zaznamenané

Sam
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 05. Apríl 2015, 13:16:00 »

Spomenul som si na stary for aj ked sa to netyka rybacky.Ako maximalne vytocit MPM? Ked si hned po sexe utries vtaka do zaclony.
Úšklabok Úšklabok Úšklabok možno MPM rozzúri podobnosť červíkov. Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 05. Apríl 2015, 15:15:21 »

Rady po incidente:

- nevykazovať znaky radosti či úsmevu
- tváriť sa previnilo
- ponúknuť sa k okamžitému nákupu  (bežné potraviny), resp. výjazd za módnymi doplnkami do mesta
- MPM zabrániť pästnému súboju v rámci zákona
- určiť si vzájomný postup zblíženia s MPM (nákup nových červov...) Úšklabok
Zaznamenané
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 05. Apríl 2015, 16:54:17 »

Úšklabok Úšklabok Úšklabok možno MPM rozzúri podobnosť červíkov. Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Alebo ze by sa bali hadov?
Zaznamenané

Sam
drako
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 05. Apríl 2015, 20:13:20 »

Co by vam povedala na toto...

Zaznamenané
drako
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 05. Apríl 2015, 20:13:54 »

Smiech

Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk