AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 23:07:34

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - sumec
| |-+  Sumčiarina
| | |-+  MIX
| | | |-+  Americký sumec
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Americký sumec  (Prečítané 10586 krát)
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 24. August 2010, 11:58:04 »

No ostracka....blbost riesit blbostou. Sorry ale ostracka ma radsej belice ako pichliace, tak to stoji projekt ostracka. Zase je to bojovna ryba Smiech aspon ma nejaku "dobru funkciu". Inak nezere viac americanov ako sam velky Glanis.
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 24. August 2010, 16:00:38 »

blbost blbostou - je to mozne, ale keby to funguje, humannejsie... niesom ichtiolog, no pride mi to ako humannejsi sposob ako ich hadzat o zem. tie sumceky si tiez same nekupili letenku, aby mohli prist stpcovat slovenskym rybarom zivot  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 24. August 2010, 16:51:15 »

Stuka, ostriez zubac - tieto ryby si to odnesu najviac. Ja tiez som neni ichtiolog, no robim v oblasti, kde sa s tymto musim zaoberat. Ostracka je konkurentom tychto ryb. Kde nasadia ostracky, tam ostrieze casom zmiznu Smútok

Sumec ako taky (jasne ho nenavidime) spravy vacsiu ocistu medzi americanov ako hociaka ina ryba.
Zaznamenané
vilko
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 24. August 2010, 18:14:45 »

Stuka, ostriez zubac - tieto ryby si to odnesu najviac. Ja tiez som neni ichtiolog, no robim v oblasti, kde sa s tymto musim zaoberat. Ostracka je konkurentom tychto ryb. Kde nasadia ostracky, tam ostrieze casom zmiznu Smútok

Sumec ako taky (jasne ho nenavidime) spravy vacsiu ocistu medzi americanov ako hociaka ina ryba.

tomu v zatvorke nechapem  Čo???
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 24. August 2010, 21:40:23 »

JAJ sorry, bolo to troska take ze sumec (silurus glanis) patry tiez spomedzi plevelne ryby, ako DOST rybarov si to mysli. Neviem ako by to dopadlo nasadenim sumca do takej vody, zase po par rokoch by sa chytali akurat mierove kusy ako radost Úsmev A ak by som mal vybrat medzi ostrackou a sumcom.....odpoved asi poznas.
Zaznamenané
vilko
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 25. August 2010, 11:09:47 »

Úsmev a ostrackou a americanom?
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 25. August 2010, 18:43:41 »

Co s nimy?? Ak si mam vybrat, tak nasadim normalne sumce nech ich pozeru Smiech
Zaznamenané
simba
Full Member
Príspevkov: 225

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 26. August 2010, 13:40:30 »

vravim ani ja neisom zastanca "hadzania o zem".. nehumanny sposob, podlamna klepnut a zakopat je o nieco normalnejsei ale urcite tiez nie to "naj"
cchelo by to vysadit prirodzenych predatorov, a neviem naco by sa mali zasa raz vysadzat zahranicne druhy ryb (ostracka). mozno by po par rokoch mohli skoncit tiez ako sumcek? osobne by som skor sumce vysadzal na boj proti sumcekom, alebo organizoval ich odlov (trebars sutaz kto ich chyti najviac vyhrava, a nakoniec z tych ulovenych dake halaszle? teda rybaciu polievku?)
Zaznamenané
dmfriend
Hero Member
Príspevkov: 500

Trnava ®Team

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 26. August 2010, 14:20:03 »

organizacii MsO Drahovce maju tiez jedno jazero zamorene sumcekom americkym, kazdy rok sa tam odohravaju detske preteky v love sumceka..tak to je jeden zo sposobov ako zmiernit dopad sumceka..a pritom aj zabavny, na poslednych pretekoch sa ich ulovilo 3994 kusov(sa mi zda)!!!!
Zaznamenané
fanatik:D
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 26. August 2010, 15:54:10 »

ale keby nasadili tú ostračku či jako tak by žral aj iné rybe nie Čo??? a o tých sumčekoch viem tiež ,že sa konajú preteky a tie sumčeky čo chytia zoberú do ZOO na žranie zvierat
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 26. August 2010, 16:20:52 »

Ostracka kedze ma vybrat radsej si da belicu.

Bohu zial 3995 kusov je vyter mozno z 10 kusov. Potreboval by sa izolovat ten virus co napada sumceky. No bohu zial aj sumce, ale nie do takej velkej miery.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk