AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

19.11.2019 03:36:04

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 192 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia o pripravovaných zmenách
| |-+  Vykonávacia vyhláška (spracované návrhy zmien)
| | |-+  § 14 MNOŽSTVO ÚLOVKOV A ICH EVIDENCIA
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] Tlačiť
Autor Téma: § 14 MNOŽSTVO ÚLOVKOV A ICH EVIDENCIA  (Prečítané 5830 krát)
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 964

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 14. Marec 2015, 21:07:19 »

A este aby som nezabudol, tiez mi nie je jasny vyznam obmedzenia pre 3-6 rocnych aby mohli pouzivat len bic.
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 16. Marec 2015, 22:49:02 »

no podla mna je to dobre obmedzenie, hodi do krikov ale uz riskuje... ked ho chytia skoncil.. za take previnenia tvrde tresty az dozivotne vylucenia.. len tak sa zbavime nepoctivcov a idiotov ktorych je medzi nami velmi vela.. schvalujem limit pp, Li po 2 ks a odchod.. zasluzia si pozornost, dokonca by som bral ze na istych vodach zakaz brat isty druh len chyt a pust, mala by mat take pravomoci organizacia.. napriklad po otrave v KK keby si urcili teraz sa nebudu lipne brat dokial sa nespametaju a znova sa voda nezarybni tak by to museli rybari respektovat.. nie tak to pausalizovat.. na vsetky vody
Zaznamenané
Taro
Hero Member
Príspevkov: 585

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 28. Október 2018, 20:24:21 »

Nedávno som si pozrel návrh vyhlášky, vypustil by som ods. 8, prečo zapisovať každú rybu s lovnou mierou osobitne do riadku, to ju môžem zapisovať hneď po privlastnení  (mali zahrnúť do ods. 7). To akože po skončení lovu, budem ryby opäť premeriavať a vážiť, aby som ich mohol zapísať, alebo sa rozhodnem, že ich pustím. Toto by som ponechal po starom počet rýb a hmotnosť po skončení lovu.
Zaznamenané
Taro
Hero Member
Príspevkov: 585

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 28. Október 2018, 20:41:28 »

Ods. 18, tej povinnej výbavy nám opäť pribúda. Teraz si kontrolujem, či som si nezabudol, meter, uvoľňovač a pre istou mám pri každej rybačke na chrbte aj rakeťák. Po novom, budem musieť mať ešte váhu a pri love na kaprových vodách aj podložku. Takže, keď sa teraz pôjdem len pobaviť na kaprovku, vyháčkovávať ryby vo vode a nič si neprivlastňovat, tak ešte budem musieť mať pri sebe váhu a podložku. Načo? Keby som bol len kaprár, sumčiar, feedrista alebo plavačkár, mám to hodené v jednej taške, to by bolo asi v pohode, ale to nie som, striedam lovné techniky a preferujem tie aktívne. Jeden deň idem muškáriť, na druhý vláčiť, plaváčkovať alebo feedrovať. V každej taške na túto techniku mám uvoľňovač háčikov a meter (pre istou). Prečo to komplikujú. Čím viac povinností, tým horšie.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk