AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.11.2019 00:01:28

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 192 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  FISHING SHOW Carp and Spinning
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť
Autor Téma: FISHING SHOW Carp and Spinning  (Prečítané 7453 krát)
peterh78
Hero Member
Príspevkov: 505

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 24. Marec 2015, 06:38:14 »

este raz gratulujem k peknym cislam.
pridam nieco z mojich postrehov.
Tento rocnik z mojho pohladu kaprara bol pre mna najslabsi. Vzdy som sa tesil na prednasky o kaproch, ale poviem pravdu, tento rok ma ziadna neoslovila-boli sme v sobotu od cca.10:30. Taktiez popozerat si nieco na stankoch, popripade sa porozpravat s predajcom bolo niekedy priam nemozne z dovodu velkeho puctu ludi. Poviem pravdu, s takym mnozstvom ludi som teda neratal, co je vsak dobre pre samotnu vystavu a Vas ako organizatorov a som rad, ze aj u nas je konecne vystava takychto rozmerov a kvalit. Do buducna zu viem ze kludne staci prist po obede alebo v nedelu. Nieco k vystavovatelom. Z tohto hladiska som bol tiez trosku sklamany. Viem ze pritiahnut priamo nejakeho vyrobcu-znacku na Slovensko je asi nemozne, ale tak nejak si predstavujem vystavu. Mne to niekedy pripominalo "prezentaciu" internetovych obchodov. Dalsia vec ktora ma napadla, dalo by sa do buducna oddelit, po pavilonoch, privlac a kaprarinu? Napriklad, pavilon P1-P2 kaprarina a P3-P4 privlac? Viem, ze sa to nikdy nepodari urobit tak a vzdy bude jeden pavilon zmiesany, ale mna ako kaprara privlac vobec nezaujima.
Prosim neberte tieto moje postrehy ako znevazovanie  Vasej prace ale ako podnety na pripadne zlepsenie. Chodim na tuto vystavu da sa povedat previdelne-okrem jedneho rocnika, od poslednej vystavy na Garde a je vidiet riadny kus prace a posun vpred, za co sa Vam chcem podakovat a popriat vela uspasnych rokov a statistik.
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #46 kedy: 24. Marec 2015, 20:06:30 »

Súhrnné informácie k 10.ročníku Fishing Show Carp show & Spinning show:
Návštevnosť:
10.ročníka najväčšej špecializovanej rybárskej show sa zúčastnilo celkovo viac ako 5.500 ľudí. Voči minulému roku (cca 3.500 v roku 2014) sa návštevnosť zvýšila o neskutočných 57%!!
Počet vystavovateľov:
Rovnako sa zvýšil počet vystavovateľov na 60, voči 42 vystavovateľom v roku 2014. Medziročné zvýšenie počtu vystavovateľov o takmer 43%
Zväčšenie výstavnej plochy:
K 3 výstavným pavilónom o rozlohe 3500m2 pribudol ďalší pavilón P4 o rozlohe 730m2. Celková výstavná plocha sa zväčšila vďaka pridaniu Pavilónu P4 na 4280m2. Zväčšenie výstavnej plochy o 22%.
Z týchto výsledkov máme obrovskú radosť, nakoľko to potvrdzuje správnosť našich rozhodnutí presunúť Carp Show z Bratislavy do Trenčína a rozšíriť ju o Spinning show pre priaznivcov prívlače.
Veď po celý víkend sme stretávali aj veľké množstvo návštevníkov zo stredného, či východného Slovenska a zaznamenali sme aj výrazný vzostup počtu návštevníkov z Moravy.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za Vašu podporu a priazeň.
Za organizačný výbor Fishing Show
Janka, Ivan a Vlado.

Vlado super úspech  Mrknutie

Podľa mňa treba hľadať nové priestory na taký nápor je výstavisko Trenčín malé. Ked sa to nahrnolo, ledva ludia prechádzali. Ešte jedna vec aj zle značené, hlavne ten pavilón pridaný kde sme boli my. Niektorý vyvolávali že či vôbec sme na výstave že nás nikde nenašli.
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk