AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.09.2019 14:04:26

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 092 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  LEGISLATÍVA
| | | |-+  Počet úlovkov
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Počet úlovkov  (Prečítané 1817 krát)
kurt78
Hosť
« kedy: 05. September 2014, 14:50:41 »

Dobry den, neviem ci sa to nepreberalo , ale nenasiel som to , hoci toto ma vzdy zaujimalo :
Kolko ryb si mozem teoreticky privlastnit ??
napr. pise sa za: a, 2kaprov , b, 4 pstruhy , c 7kg
ale co ked lovim kombinovane , a mam napr, ostrieza, kapra , pstruha .. mozem lovit dalej , a co ?
ci uz som to mal zabalit pri kaprovi ?
alebo ako to je vlastne s kombinaciami ... a co tak 2 pstruhy a pak kapor ,,, to iste?

Dakujem za odpoved, alebo link ,,,   
« Posledná zmena: 16. Marec 2015, 16:05:27 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 05. September 2014, 16:03:47 »

Dobry den, neviem ci sa to nepreberalo , ale nenasiel som to , hoci toto ma vzdy zaujimalo :
Kolko ryb si mozem teoreticky privlastnit ??
napr. pise sa za: a, 2kaprov , b, 4 pstruhy , c 7kg
ale co ked lovim kombinovane , a mam napr, ostrieza, kapra , pstruha .. mozem lovit dalej , a co ?
ci uz som to mal zabalit pri kaprovi ?
alebo ako to je vlastne s kombinaciami ... a co tak 2 pstruhy a pak kapor ,,, to iste?

Dakujem za odpoved, alebo link ,,,   
Tak to si našiel to správne forum na tento typ otázok  Úšklabok  Úšklabok Úšklabok ale inak v pohode  Mrknutie len dobre pohľadaj, už sme to tu nedávno riešili ...
Zaznamenané
mato167
Sr. Member
Príspevkov: 497

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 05. September 2014, 16:04:44 »

koncis s lovom, ked naplnis aspon jednu z tych podmienok a, b, c
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 05. September 2014, 16:25:16 »

našiel som tú debatu

http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=2846.msg149836#msg149836
Zaznamenané
kurt78
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 05. September 2014, 21:01:45 »

diky idem studovat, a podla tych smajlikov to asi nevyzera na jednoznacny zaver  :/   co je mi divne, mal o by v tom byt jasno.....  co ked motyka vystreli a niekedy to budem musiet riesit aj naozaj ...
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 05. September 2014, 21:08:27 »

diky idem studovat, a podla tych smajlikov to asi nevyzera na jednoznacny zaver  :/   co je mi divne, mal o by v tom byt jasno.....  co ked motyka vystreli a niekedy to budem musiet riesit aj naozaj ...
väčšina tu má v tom jasno už dávno - rybu si neprivlastňuje  Úsmev a ak náhodou výnimočne aj ano, tak jeden kus kapra do 3-4kg je až až  Úšklabok
Zaznamenané
kurt78
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 05. September 2014, 21:43:53 »

tak to mi je jasne, ze nie sme  tu len na maso ,( alebo minimalne velke kapre a male ryby sa pustaju - to by mallo byt jasne aj najvacsiemu masiarovi),  ale aj tak je dobre veiet ako mozem a nemozem lovit,, a hlavne tie kombinacie,,, chytim jedno zo skupiny a, +  jedno zo skupiny b, mozem chytat dalej, ? akolko ? alebo mozem uz chytat len c Čo??? ci ako -  pomoooc :/ :/       (a ten zoznam z tn Úsmev fuuuuu nejak vela bodov Úsmev )  .. malo by sa  v tom spravit jasno ,,,
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #7 kedy: 05. September 2014, 21:49:39 »

tak to mi je jasne, ze nie sme  tu len na maso ,( alebo minimalne velke kapre a male ryby sa pustaju - to by mallo byt jasne aj najvacsiemu masiarovi),  ale aj tak je dobre veiet ako mozem a nemozem lovit,, a hlavne tie kombinacie,,, chytim jedno zo skupiny a, +  jedno zo skupiny b, mozem chytat dalej, ? akolko ? alebo mozem uz chytat len c Čo??? ci ako -  pomoooc :/ :/       (a ten zoznam z tn Úsmev fuuuuu nejak vela bodov Úsmev )  .. malo by sa  v tom spravit jasno ,,,

Je to jednoduche. Chytis zo skupiny A, pustis. Chytis zo skupiny B, pustis. Skupinu C vynechas a vecer ides plny zazitkov spokojny domov  Mrknutie
Zaznamenané

kurt78
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 05. September 2014, 22:07:01 »

Úsmev  aj tak by sa to dalo,   Úsmev alebo tak to by som si nemusel  ani povolenku kupovat a chytat, len tak na udicu so silon s olovom bez hacika ,, hmm ? Úsmev a vecer plny dojmov z rybacky domov Úsmev , alebo sa dam k polovnikom a budem kupovat len slepe patrony Úsmev : )
ale tak ja si obcas aj nejaku neham ....   nie som vegetarian , a treba mat na vianoce kapra .. ale napr , teraz mam uz 17 vyjazdov bez ryby poctivo pustam co nema mieru, alebo  neni to co som chcel chytit, ( alebo teoreticky bolo moc velke- na to je predsa fotak )   Úsmev

skor by bolo dobre fakt  urobit jasne vyhlasky aby sa nedalo spekulovat,,, a bolo to zrejme....
Zaznamenané
mato167
Sr. Member
Príspevkov: 497

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 05. September 2014, 22:45:28 »

17 bez ryby? tak to ja mam 66 vyjazdov bez rybu Smiech
Zaznamenané
kurt78
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 05. September 2014, 23:23:12 »

zatial Úsmev 
a ja ani do konca roka nebudem mat spolu 66  vsetkych Úsmev
« Posledná zmena: 16. Marec 2015, 16:05:51 od Jaro-moderátor » Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk