AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.11.2019 05:27:14

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 181 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  Návrhy, pripomienky, podnety
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 Tlačiť
Autor Téma: Návrhy, pripomienky, podnety  (Prečítané 5429 krát)
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #15 kedy: 03. September 2014, 18:44:15 »

stránka na ktorej sa ukladajú výsledky by mohla mať viac kolóniek pre druh ryby alebo možnosť ich viac pridať Úsmev

je tam moznost vlozit 8 druhov ryb, to nestaci?  Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 03. September 2014, 19:01:57 »

stačilo by keby tam je tlačítko pridať nový druh. ľahko sa môže stať že chytíme viac druhou...
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #17 kedy: 03. September 2014, 19:34:46 »

stačilo by keby tam je tlačítko pridať nový druh. ľahko sa môže stať že chytíme viac druhou...

cez tlacitko to spravit neviem, a za posledne 3 roky sa viac ako 8 druhov nechytilo. budem rad, ked sa chyti Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 03. September 2014, 19:46:04 »

cítim výzvu!!!!!
Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #19 kedy: 03. September 2014, 19:55:31 »

cítim výzvu!!!!!

je na stole Úšklabok
Zaznamenané

Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 03. September 2014, 20:46:53 »

Jozzzy challange accepted Smiech Nasledujúci telemost musíš chytiť viacej ako 8 rôznych druhov rýb, čo musíš zdokumentovať aj podrobnými fotografiami. Ak sa Ti to podarí, budeš zaradený do siene slávy TMR na čestné miesto ďaleko za predsedu Smiech
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 04. September 2014, 19:55:29 »

Smiech neviem či to budem schopný uskutočniť... totiž pleskáča tam tak skoro nechytím... hmm niečo vymyslím ale nechcem koly tomu obetovať centimetre drahocenné Smiech 6 druhou budem mať na 90 % pokym sa neratajú labute tak nfm o.O Smiech
Zaznamenané

Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 08. September 2014, 20:59:48 »

Smiech neviem či to budem schopný uskutočniť... totiž pleskáča tam tak skoro nechytím... hmm niečo vymyslím ale nechcem koly tomu obetovať centimetre drahocenné Smiech 6 druhou budem mať na 90 % pokym sa neratajú labute tak nfm o.O Smiech

skoro sa Ti to podarilo Mrknutie
Zaznamenané

jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 10. September 2014, 17:59:03 »

skoro Smútok veru keď som chytil toho ostrieža tak som nevedel či sa mám zamerať na výzvu alebo na samotný telemost... ono by trebalo ísť vyššie po prúde pod jeden splav... väčšia šanca by bola... alebo Nitru skúsiť ale tam mi to moc nevonia. Na dobrých miestach býva väčší tlak na rybu... nie ako na dakom zapadnutom revíry krásnom zarastenom hh Úsmev
Zaznamenané

Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 26. September 2014, 15:34:49 »

Neviem síce čo ma to napadlo, ale skúsim ... netuším či som v tejto chvíli ten pravý  Gúľam očami čo ide oživovať túto tému ... Tak sa mi zdá, že s odchodom precedu na "zaslúžený odpočinok" odišiel aj záujem širokej verejnosti (vrátene mňa) o tento typ zábavky, veľa slobody asi tiež škodí a keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté ... teraz nič osobné, som rád, že sa Martin chytil moderovania TMR, aby to tu nezakapalo celkom ... lenže asi tomu chýbajú  "gule" čo mal iba on najvyšší  Úšklabok ... a kedže teraz vládne "bezvládie" teda aspoň som nezachytil dáke nové voľby alebo podobné aktivity  http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=2596.msg134481#msg134481  vyzývam zúčastnených, aby začali konať v tomto smere a rezignovaného precedu o prehodnotenie svojho trucu ... Jaro už je možno ten správny čas Úšklabok
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 26. September 2014, 16:31:08 »

Neviem síce čo ma to napadlo, ale skúsim ... netuším či som v tejto chvíli ten pravý  Gúľam očami čo ide oživovať túto tému ... Tak sa mi zdá, že s odchodom precedu na "zaslúžený odpočinok" odišiel aj záujem širokej verejnosti (vrátene mňa) o tento typ zábavky, veľa slobody asi tiež škodí a keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté ... teraz nič osobné, som rád, že sa Martin chytil moderovania TMR, aby to tu nezakapalo celkom ... lenže asi tomu chýbajú  "gule" čo mal iba on najvyšší  Úšklabok ... a kedže teraz vládne "bezvládie" teda aspoň som nezachytil dáke nové voľby alebo podobné aktivity  http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=2596.msg134481#msg134481  vyzývam zúčastnených, aby začali konať v tomto smere a rezignovaného precedu o prehodnotenie svojho trucu ... Jaro už je možno ten správny čas Úšklabok

lagun, aktivity na opätovné tronizovanie a odtrucovanie predsedu prebiehajú, nemaj strach Mrknutie

a k tej Tvojej správe, je jasné, že to nemá takú šťavu ako keď to viedol Jaro, chopil som sa toho len preto, aby táto zábava neumrela úplne a ani som nemal snahu Jara nahradiť Mrknutie
Zaznamenané

Lagun22
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 26. September 2014, 17:58:06 »

lagun, aktivity na opätovné tronizovanie a odtrucovanie predsedu prebiehajú, nemaj strach Mrknutie

a k tej Tvojej správe, je jasné, že to nemá takú šťavu ako keď to viedol Jaro, chopil som sa toho len preto, aby táto zábava neumrela úplne a ani som nemal snahu Jara nahradiť Mrknutie
veď som písal, že som rád  Mrknutie táto správa nebola určená tebe, ale trucujúcemu  Úšklabok neviem ako to inak ešte miernejšie napísať   Gúľam očami  ale môžem aj nemiernejšie  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 26. September 2014, 18:12:15 »

veď som písal, že som rád  Mrknutie táto správa nebola určená tebe, ale trucujúcemu  Úšklabok neviem ako to inak ešte miernejšie napísať   Gúľam očami  ale môžem aj nemiernejšie  Úšklabok Úšklabok Úšklabok

v rámci prebiehajúcich diplomaticko-taktických rokovaní by bolo nemiernejšie vyjadrenie na škodu, takže dobre si to napísal Smiech Smiech Vyčkajme ako predsedu spracujú na muchostretku naši agenti a potom bude čas ja na naďalšie nemiernejšie vyjadrenia Smiech
Zaznamenané

Lagun22
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 28. Október 2014, 19:16:17 »

plynule túto debatu  http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=3302.msg207931#msg207931 prenášam sem a skúsim teda pripomienku/návrh ... aký je vlastne dôvod nato, aby sa TMR chytalo jedným prutom  Gúľam očami Neviem čo si myslieť/Nerozhodný aby potom vznikali výnimky na špeciály  Úšklabok Úšklabok Úšklabok veď ide o hofno, nech chytá každý na koľko prutov si trúfa, keď nič nejde aspoň je väčšia šanca na zero  Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 28. Október 2014, 20:29:58 »

plynule túto debatu  http://www.slovenskyrybar.sk/forum/index.php?topic=3302.msg207931#msg207931 prenášam sem a skúsim teda pripomienku/návrh ... aký je vlastne dôvod nato, aby sa TMR chytalo jedným prutom  Gúľam očami Neviem čo si myslieť/Nerozhodný aby potom vznikali výnimky na špeciály  Úšklabok Úšklabok Úšklabok veď ide o hofno, nech chytá každý na koľko prutov si trúfa, keď nič nejde aspoň je väčšia šanca na zero  Smiech Smiech Smiech

Ak ryba berie, máš problém obsluhovať jeden prút, ak neberie nepomôžu Ti ani 4 Vyplazujem jazyk Ale porozmýšľam nad tým Mrknutie
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk