AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 20:33:40

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  "Telemostové" rybačky (TMR) na fóre
| |-+  O "telemostoch"
| | |-+  Návrhy, pripomienky, podnety
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 Tlačiť
Autor Téma: Návrhy, pripomienky, podnety  (Prečítané 5248 krát)
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« kedy: 20. Jún 2014, 19:23:19 »

Chalani, nakoľko má Jaro momentálne dovolenku, čím povolila jeho krutovláda- zakladám túto tému, kde môžete napísať svoje návrhy, podnety, pripomienky na zmenu pravidiel telemostov. Všetky zmeny by boli aplikované až od 1.1.2015, aby sa zabránilo zbytočným protestom a prípadným žalobám na najvyššej inštancii Smiech
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
mato167
Sr. Member
Príspevkov: 497

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 20. Jún 2014, 20:07:33 »

ja by som navrhol zmenu casov. napr. v sobotu by sa mohlo telemostovat rano a v nedelu poobede.
Zaznamenané
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 21. Jún 2014, 09:28:48 »

ja by som navrhol zmenu casov. napr. v sobotu by sa mohlo telemostovat rano a v nedelu poobede.

Požiadavku evidujem Mrknutie
Zaznamenané

jozzzzy
Hero Member
Príspevkov: 627

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 26. Júl 2014, 16:55:09 »

ahoj. chcem sa opýtať či na august neplánujete  chuťomosť plávanu alebo prívlač rád by som sa zapojil, a do septembra je mi to ďaleko Smútok Smiech a aj to neviem či budem robiť alebo nie. :/ preto sa chcem spytyt ci práve tam uplatnujete toto pravidlo

"telemosťák" nahlásený na deň sobotný môže v prípade jeho neodlovenia z rôznych objektívnych/subjektívnych príčin odloviť "telemost" v deň nasledujúci,  nedeľný po udaní dôvodu, prečo v sobotný deň loviť nemohol/nechcel (aj opačne nedeľa/sobota).

za odpoved dik
Zaznamenané

Keď chceš byť šťastný hodinu, opi sa,
keď chceš byť šťastný rok, ožeň sa,
keď chceš byť šťastný celý život, staň sa rybárom.
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 26. Júl 2014, 20:03:18 »

ahoj. chcem sa opýtať či na august neplánujete  chuťomosť plávanu alebo prívlač rád by som sa zapojil, a do septembra je mi to ďaleko Smútok Smiech a aj to neviem či budem robiť alebo nie. :/ preto sa chcem spytyt ci práve tam uplatnujete toto pravidlo

"telemosťák" nahlásený na deň sobotný môže v prípade jeho neodlovenia z rôznych objektívnych/subjektívnych príčin odloviť "telemost" v deň nasledujúci,  nedeľný po udaní dôvodu, prečo v sobotný deň loviť nemohol/nechcel (aj opačne nedeľa/sobota).

za odpoved dik

Ahoj, rozmýšľam nad tým, že by som v auguste dal jeden chuťomost, resp. plávanú- tá už dlho nebola Mrknutie Jaro robil kalendár ešte podľa vlastných chutí, no ako pozerám na hojné účasti v posledných telemostoch, nezhodujú sa s chuťami telemostovej pospolitosti...

to pravidlo sa uplatňuje všeobecne, t.j. nie len v auguste. Dokonca som sa niekde dočítal, že nemusí ani uviesť svoj dôvod prečo odloviť nemohol alebo nechcel, predsa len je to niekedy prílišné zasiahnutie do lovcovej intímnej zóny Vyplazujem jazyk Mrknutie len musí dodržať stanovený čas a techniku Úsmev
Zaznamenané

jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 26. Júl 2014, 21:07:27 »

to by som bol velmy rad keby vzniknu nejake nove terminy Úsmev 

K tomu pravidlu rozumel som ze to je vseobecne len som si nebol isty ze keby pripada napriklad pracovny den na sobotu ci mozem odlovit v nedelu (nechapem preco je to obmedzene na vykend mohlo by to byt uz aj ze den pred a den po nahradny termin....to som sa len zamyslel)

Dakujem za odpoved Úsmev
Zaznamenané

Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 27. Júl 2014, 04:39:14 »

to by som bol velmy rad keby vzniknu nejake nove terminy Úsmev 

K tomu pravidlu rozumel som ze to je vseobecne len som si nebol isty ze keby pripada napriklad pracovny den na sobotu ci mozem odlovit v nedelu (nechapem preco je to obmedzene na vykend mohlo by to byt uz aj ze den pred a den po nahradny termin....to som sa len zamyslel)

Dakujem za odpoved Úsmev

Na víkend je to obmedzené preto, lebo vtedy môže loviť väčšina telemosťákov. Cez pracovný týždeň by sa zúčastnilo omnoho menej ľudí, drvivá väčšina z nás sú pracujúci ľudia, ktorí majú voľný práve ten víkend. A víkendový čas dáva telemostu punc výnimočnosti a na telemosťákov kladie vyššie nároky v podobe vymyslenia stratégie úniku z domu Mrknutie
Zaznamenané

jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 28. Júl 2014, 14:02:05 »

tomu rozumiem aj ja som pracujuci. len robim na zmeny takze robievam aj cely vykend preto som sa pital konkretne na ten piatok Úsmev s tym unikom cista pravda.. Smiech
Zaznamenané

mato167
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 29. Júl 2014, 14:24:34 »

co tak lovit kazdy vikend, na kazdu techniku s tym, ze by sa urobil interna liga? (kaprarina, privlac, muskarina, sumcarina atd)
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 29. Júl 2014, 15:09:52 »

co tak lovit kazdy vikend, na kazdu techniku s tym, ze by sa urobil interna liga? (kaprarina, privlac, muskarina, sumcarina atd)

telemosty su aj o tom ze maju podnietit ludi aby si vyskusali aj techniky ktore by ich mozno ani nenapadlo vyskusat....len tak zo sutazivosti a zaujmu, takto by to padlo....mne sa to nepaci....
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Martin Damašek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 30. Júl 2014, 20:40:48 »

Mato, tento návrh nie je dobrý a ide proti myšlienke telemostov. Na to, aby si každý odlovil ako chce slúži chuťomost. Inak majú telemosty slúžiť aj na vyskúšanie nových štýlov, presne ako hovorí Miga. Mňa osobne telemosty priviedli k feedru a k intenzívnejšej prívlači a plávanej. Do môjho prvého telemostu som bol ťažký kaprár, teraz mi to, že som vyskúšal niečo iné značne komplikuje život, lebo niekedy neviem, čo si zobrať k vode Smiech Smiech

Inak Miga, prečo sa nehlásiš na muchomost? ;(
Zaznamenané

Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 30. Júl 2014, 22:52:52 »

v sobotu som po nocnej a v nedelu mam rannu sluzbu a okrem toho kam by som siel muchovat? vsetko je hore....
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
mato167
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 30. Júl 2014, 22:59:36 »

ok, mate pravdu Úsmev takto to ma zmysel.
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 30. Júl 2014, 23:04:28 »

Ja ešte raz k tým časom.... už som to navrhoval viackrát, nedávať časový úsek od 5-9h ale povedzme lubovolne 8h v priebehu dna, pricom tmr má 4 hodiny. Nie kazdy sa moze prisposobit fixnemu casu, niekto konci trebars pracovnu zmenu o 6h rano v sobotu, niekto ma male deti  Smiech a pod. Uz vidim Orena ako mi tu ide vypisovat o spolocnom vlneni sa pri vode  Úšklabok ale to zamietam!  Úšklabok To je len teda na margo co som pisal aj v teme
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
jozzzzy
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 03. September 2014, 18:22:03 »

stránka na ktorej sa ukladajú výsledky by mohla mať viac kolóniek pre druh ryby alebo možnosť ich viac pridať Úsmev
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk