AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:49:05

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - prívlač
| |-+  Prívlač
| | |-+  MIX
| | | |-+  Samolepiace etikety na produktoch
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Samolepiace etikety na produktoch  (Prečítané 2184 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 03. Apríl 2014, 14:28:10 »

Poviem Vám pravdu, poslednú dobu mi riadne žerú moje nervy a skúšaný krvný tlak!!  Žlté, červené a neviemaké s kódom a cenou produktu. Veľakrát nevhodne umiestnené, zakrývajúcu podstatnú časť textu výrobcu.

Vaše názory na etikety...
Zaznamenané
kura11
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 03. Apríl 2014, 15:14:17 »

tak myslim ze navod na pouzitie pripadne zlozenie produktu by malo byt viditelne.. osobne malo veci na privlac kupujem na zaklade popisu na vyrobku ak vobec nejake... skor ci mi je ta nastraha, produkt sympaticky alebo nie..
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #2 kedy: 03. Apríl 2014, 15:20:33 »

preceda, a najlepsie su samolepky s cipom proti kradezi, tie ani nejdu dole poriadne Smiech.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 03. Apríl 2014, 15:29:10 »

nuž pravda je, už je pomaly načase, aby si obchody začali držať aspoň akú-takú "obchodnú etiketu" ...

... a nedrbali (pardón za slovo Nepoviem nič Smiech) tú etiketu na výrobky hlava nehlava  Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami Úšklabok
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 03. Apríl 2014, 16:11:28 »

Mňa osobne naštvala posledná objednávka! Kalap dolu pred zaslaním, prišla naozaj expresne - no rozčúlilo ma na nej to, že každý jeden produkt, v mojom prípade rotačka bola oblepená etiketou a to doslova. Manuálne som musel každú jednu rotačku zachrániť z obkľúčenia samolepky! Nie vždy to šlo ľahko, na niektorých listoch rotačiek zostali zbytky. To ma vie fakt vytočiť! Ja chcem chytať a nie odstraňovať!!!  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
miso
Jr. Member
**
Príspevkov: 59

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 03. Apríl 2014, 18:12:31 »

Stazujete sa opät na nespravnej strane. Obchodnici za povinost olepovat produkty koko...ami nemozu. Stazujte sa 150 kretenom v chlieve co ma pomenovanie parlament. Budte radi ze obchodnici nedodrzuju stupidne zakony (nie ze by nechceli kedze pravidelne musia plati vypalne statnym organizaciam ako SOI atd. ale realne sa to ani inak neda) inak by ste mensie produkty ani nemali sancu vidiet koli popisom atd. Takze skor ako sa zacnete stazovat preverte si kto je zodvodeny za situaciu. Priklad> na 100m cievke silonu by mala byt cena, popis, a v popise alebo na dalsej nalepke aj prepocitanie ceny na 1m! a to nie je vsetko, ak su aj spojene ako napr. bezne 6 albo 10ks 100m cievok vsetko musi byt nalepene na kazdej jednej cievke silonu nie len na jednej. Este nieco? A to je este ten z jednoduchsich prikladov. Este stale si myslite ze obchodnik je ten co len tak z rozmaru lepi statom prikazane a pokutovane pic....ny na produkty. Takze hura pod hrad a stazujte sa!!!! Budeme len radi ak nebudeme musiet robit nelogicke a uplne na hlavu postavene pic...ny!!!! S pozdravom Richard Oravec
« Posledná zmena: 04. Apríl 2014, 08:57:59 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #6 kedy: 03. Apríl 2014, 18:24:10 »

Stazujete sa opät na nespravnej strane. Obchodnici za povinost olepovat produkty kokotinami nemozu. Stazujte sa 150 kretenom v chlieve co ma pomenovanie parlament. Budte radi ze obchodnici nedodrzuju stupidne zakony (nie ze by nechceli kedze pravidelne musia plati vypalne statnym organizaciam ako SOI atd. ale realne sa to ani inak neda) inak by ste mensie produkty ani nemali sancu vidiet koli popisom atd. Takze skor ako sa zacnete stazovat preverte si kto je zodvodeny za situaciu. Priklad> na 100m cievke silonu by mala byt cena, popis, a v popise alebo na dalsej nalepke aj prepocitanie ceny na 1m! a to nie je vsetko, ak su aj spojene ako napr. bezne 6 albo 10ks 100m cievok vsetko musi byt nalepene na kazdej jednej cievke silonu nie len na jednej. Este nieco? A to je este ten z jednoduchsich prikladov. Este stale si myslite ze obchodnik je ten co len tak z rozmaru lepi statom prikazane a pokutovane picoviny na produkty. Takze hura pod hrad a stazujte sa!!!! Budeme len radi ak nebudeme musiet robit nelogicke a uplne na hlavu postavene picoviny!!!! S pozdravom Richard Oravec

trosku prudka reakcia na taku banalne temu nemyslis?
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
miso
Jr. Member
**
Príspevkov: 59

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 03. Apríl 2014, 19:01:30 »

Mozno. Ale ak mam o niecom pisat a zvlast ak je to tak verejne ako na tomto fore tak by prispevok alebo hodnotenie a pod. mal vychadzat zo skutocneho poznania opisovanej veci - problematiky a nie len pisat preto ze ma to  bavi.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #8 kedy: 03. Apríl 2014, 19:18:17 »

Mozno. Ale ak mam o niecom pisat a zvlast ak je to tak verejne ako na tomto fore tak by prispevok alebo hodnotenie a pod. mal vychadzat zo skutocneho poznania opisovanej veci - problematiky a nie len pisat preto ze ma to  bavi.

ok, suhlasim. ale v takom pripade by na fore nemalo byt mozno 50% prispevkov...
Zaznamenané

Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 03. Apríl 2014, 20:42:50 »

Ja si skôr myslím, že keď dvaja robia to isté, nie je to isté  Mrknutie nevidím žiadny dôvod ani v rámci platnej legislatívy, lepiť etiketu napr. na list rotačky, keď sa dá aj inak a už vôbec pri iných baleniach cez text zloženia produktu, poprípade iný text, keď je na obale ďalších xy centimetrov štvorcových voľného miesta Mrknutie ale v konečnom dôsledku sa aspoň mohol preceda pomaznať s roťákmi už doma  Úšklabok
Zaznamenané
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 03. Apríl 2014, 21:20:22 »

Mňa osobne naštvala posledná objednávka! Kalap dolu pred zaslaním, prišla naozaj expresne - no rozčúlilo ma na nej to, že každý jeden produkt, v mojom prípade rotačka bola oblepená etiketou a to doslova. Manuálne som musel každú jednu rotačku zachrániť z obkľúčenia samolepky! Nie vždy to šlo ľahko, na niektorých listoch rotačiek zostali zbytky. To ma vie fakt vytočiť! Ja chcem chytať a nie odstraňovať!!!  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

Preceda, v lekarni predavaju alkoholove tampony na dezinfekiu..velmi dobra vec na odstranovanie podobnych nalepiek, ako aj dialnicnych znamok a podobne Mrknutie na zemnik donesiem dake vzorky na skusku Mrknutie
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 04. Apríl 2014, 09:18:20 »

Pán Richard Oravec alias "miso". Včera sme Vám zabudli pogratulovať k meninám. Všetko najlepšie  dodatočne prajem. Vulgarizmy vo Vašom príspevku som opravil... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Čo sa týka témy - je to iba poznatok a môj osobný úsudok. Načrtol som konkrétnu modelovú situáciu s rotačkou a jej označením. Možno by bolo vhodnejšie dať ju do malého igelitového sáčku so zipsom a na ňu nalepiť tú etiketu. Potom zaslať ku konečnému spotrebiteľovi. Neviem iba rozdumujem. Či sa mám obávať toho, že pri najbližších zásielkach mi dôjdu napríklad umelé mušky obalené v etiketách??? Neviem, iba iopäť rozdumujem. Nie som si vedomý obchodníckych praktík, preto beží táto téma. Aby ju podobný Vám, pán Oravec, vysvetlili z pozície predajcu nám, neznalým problematiky slušne, vecne a bez vulgarizmov! To je celé... Nepoviem nič
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk