AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

14.11.2019 04:36:12

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 181 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  BAVÍME SA
| | | |-+  Moje dojmy z dvoch rokov vojny
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Moje dojmy z dvoch rokov vojny  (Prečítané 5407 krát)
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 29. Marec 2014, 20:31:11 »

len doplním - neprojdou, když nepujdou. Úšklabok za toto by by boli schopní politruci aj nahlásiť k prokurátorovi, taká bola doba. Hnev Ja osobne som nemal PS-ákov rád, do všetkého sa miešali Mrknutie
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 29. Marec 2014, 20:41:55 »

len doplním - neprojdou, když nepujdou. Úšklabok za toto by by boli schopní politruci aj nahlásiť k prokurátorovi, taká bola doba. Hnev Ja osobne som nemal PS-ákov rád, do všetkého sa miešali Mrknutie
no niekto musel mať kontrolu nad pokojným spánkom spoluobčanov, na bigošov nebol veľký spoľah  Úšklabok myslím, že v tých rokoch keď som tam bol ja, žiadny revanšista do LM nedorazil  Úšklabok spával si dobre, nie  Mrknutie
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 29. Marec 2014, 21:07:59 »

no niekto musel mať kontrolu nad pokojným spánkom spoluobčanov, na bigošov nebol veľký spoľah  Úšklabok myslím, že v tých rokoch keď som tam bol ja, žiadny revanšista do LM nedorazil  Úšklabok spával si dobre, nie  Mrknutie
do RK Mrknutie Mrknutie - hej bol spoľah hlavne, keď pes dával pozor aby Vás nevymákla kontrola v spánku. Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 30. Marec 2014, 07:16:01 »

do RK Mrknutie Mrknutie - hej bol spoľah hlavne, keď pes dával pozor aby Vás nevymákla kontrola v spánku. Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
tak to pardon, mali sme aj takého, síce nie ten na fotke, čo zaspal skôr ako my   Úšklabok Úšklabok  a samozrejme že RK  Mrknutie  Mrknutie zabúdam, alebo som dopletený s tej Marienky, kde máš prechodný pobyt  Smiech
Zaznamenané
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 30. Marec 2014, 11:59:27 »

Tu som strávil 21 mesiacov. 1 mesiac prijímač v kasárňach SNP / Štefaničky/ oproti stanici a 2 mesiace letecké učilište v Košiciach.

« Posledná zmena: 30. Marec 2014, 12:03:28 od Saša » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk