AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

18.10.2019 23:29:48

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 125 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feederové náčinie
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť
Autor Téma: Feederové náčinie  (Prečítané 14067 krát)
Starbaits
Sr. Member
Príspevkov: 325

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 20. Jún 2011, 06:36:56 »

Si vezmi,ze aj na feeder sa da namontovat to najjemnejsie,ale s tym nezabodujes az tak,ako s pickerom,to je nieco celkom ine,ja na skoru jar/zima/ lovim len pickerom,vtedy su badatelne,niekedy tazko aj tie najjemnejsie zabery/milimetrove/ co este na najjemnejsom feedri nebadas.Niekedy v lete,ked si kazdy mysli,ze uz ryba nebere,aj vtedy si dost dobre zalovim s pickerom,lebo ryby beru,len velmi jemne,a to nebadas na "tvrdsom" feedri,len treba neustale spekulovat pri vode.
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 05. Júl 2011, 17:27:46 »

aké háčiky používate na feeder, veľkosti, značka, typ?
ja používam často owner chinu, iseama, pin hook velkosti 8,10,12
a teraz sa celkom dobre osvedcili mikado sensual roach c. 8
najlepsie boli fudo c. 14 také cervene ale nikde ich uz neviem najst  take neviem ani aky typ to bol....
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 27. Júl 2011, 20:06:59 »

prosim poradte mi nejaky HEAVY feeder, 3,6m alebo 3,9m, cena 60-70e...diky moc Úsmev
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 27. Júl 2011, 20:35:43 »

ja sice som nedrzal v ruke tento prut ale light verziu by som nevymenil za nic a tipujem ze tento nebude horsi http://www.rybarskepotrebystano.sk/e-shop/action/productdetail/oc/587/product/prut-mikado-ultraviolet-heavy-feeder-390cm-120g.xhtml
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
samomo
Hero Member
Príspevkov: 1 632

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 27. Júl 2011, 22:31:03 »

Miga, presne tak, aj ja mám light verziu a poznám jedného, čo má heavy...je to už kus tvrdšie od toho nášho ale na rieky...je super  Mrknutie
Zaznamenané

ryba je živý tvor a nie žrádlo! LASTIA
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 28. Júl 2011, 19:25:18 »

vyzera fajn, dik za radu hosi...

Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 12. November 2014, 20:14:21 »

Na navezce je podla mna najlepsi peracnik. Tie skatulky ako je na obrazku tam das len par navezcov, aj to s obmedzenou dlzkou a peracnik pri podobnych rozmeroch ma pekne zorganizovanych 3-4x tolko
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #37 kedy: 12. November 2014, 20:24:51 »

na nadvazce mi naj riesenie pride homemade zasobnik.  staci ti obal z pringles, prazdna rolka z  kuchynskych utierok a tenka pena,  spendliky. penou obalis prazdnu rolku, pozdlzne napichas tolko spendlikov s hlavicku kolko chces mat nadvazcov v zasobniku a vlozis do obalu od pringles. pre mna je dolezite, ze nie som obmedzeny dlzkou nadvazca a domzasobnika simrobim nadvazce z roznej hrubky silone a vzdy cca 90 cm. podla potreby skracujem priamo pocas lovu.  Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
johny999
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 23. Máj 2015, 19:41:33 »

Ahojte, neviete náhodou ako sa menuje tento obratlík na obrázku? Úsmev

Zaznamenané
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 24. Máj 2015, 01:30:02 »

Rychlo obratlik, ale na henten sa dava blbo buzirka, lepsi ja takyto.

Zaznamenané
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 24. Máj 2015, 08:49:01 »

...obratlík s jednostranným špirálovým závesom...
Zaznamenané
johny999
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 24. Máj 2015, 11:59:29 »

Ďakujem.

Na to netreba bužírku Úsmev Ten quick change som používal ale pri FC alebo mono náväzcoch to není ono.
Zaznamenané
Breznan
Newbie
*
Príspevkov: 1

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 29. Máj 2015, 09:59:49 »

Ja na feeder pouzivam tieto:

Predava ich aj Carp Zoom no zdaju sa mi drahe od nich. Ako som zistil, plati zasada po pouziti zahodit. Nastastie sa daju zohnat aj za lepsiu cenu z ciny.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #43 kedy: 29. Máj 2015, 10:09:33 »

Ja na feeder pouzivam tieto:

Predava ich aj Carp Zoom no zdaju sa mi drahe od nich. Ako som zistil, plati zasada po pouziti zahodit. Nastastie sa daju zohnat aj za lepsiu cenu z ciny.

na pripevnenie nadvazca na kmenovy silon, tak? ja som kedy tiez pouzival karabinky, obratliky. teraz uz 2 sezony len "twisted loop" na konci kmenoveho a nadvazec cez slucku do slucky. nemota sa, drzi ako das, nadvazec sa da tiez vymenit.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #44 kedy: 29. Máj 2015, 10:39:29 »

na pripevnenie nadvazca na kmenovy silon, tak? ja som kedy tiez pouzival karabinky, obratliky. teraz uz 2 sezony len "twisted loop" na konci kmenoveho a nadvazec cez slucku do slucky. nemota sa, drzi ako das, nadvazec sa da tiez vymenit.
[/quote]

A zarazku ako robis? Na to je obratlik podla mna idealny a do toho tiez das slucku. Ja to robim tak, plus dlhsia buzirka, musi byt minimalne do polky krmita, potom sa to ani nemota.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk