AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 18:51:28

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feederové náčinie
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť
Autor Téma: Feederové náčinie  (Prečítané 14194 krát)
takcitak
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 05. Február 2011, 18:54:00 »

neviem po akom to je Smiech a nestaci baumax,  aspon jedno vedro musis mat original 17litrove kde mas rysku...takisto musis mat aj krabicky na zivu original Úsmev nieco take..

no sak o tom hovorim .. ok ked musis tak musis  Šok ale preteky su pre bohatych sa nenechaj zdierat Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
yan77
Newbie
*
Príspevkov: 36

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 05. Február 2011, 19:01:06 »

PuTy: Vlastníš niečo,alebo máš zlú skúsenosť s výrobkami mivardi?Podľa čoho usudzuješ že tá alebo iná značka je horšia.
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 05. Február 2011, 19:16:27 »

Usudzoval som iba podla toho ze medzi pretekarmi u nas nie je taka rozsirena ako tie ktore som Ti vtedy pisal, dost casto som si vsimol napr sietky mivardy, ale udice som videl iba sem tam...mozno v zahranici je tato znacka viac rozsirena ako u nas, pokial viem je to novsia znacka.
Zaznamenané
demmno
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 05. Február 2011, 21:54:16 »

pozrime sa nanho . petko nam ide do plavackovej ligy Smiech ak bude nejaka seansa na sekcove alebo toryse, tak velmi rad sa dojdem pozriet Smiech
Zaznamenané
demmno
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 06. Február 2011, 12:36:11 »

preco by mali patrit niekde inde? ved toto je hecovanie Smiech najblizsie ked dojde na forum hned sem upne foto trojkilovej podustvy  Pusinka
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 06. Február 2011, 18:13:38 »

no nakoniec som aj ja v obchode kupil sensas obal na sietku, konkretne v pelade za 10,9 a je to riadne velka taska, zatial som tam dal podberakovu hlavu, sietku, latkove vedro (NOSIT OBYCAJNE JE DES), navijak, stolicku, a kopu drobnosti, no poviem vam asi nic ine ani nebudem potrebovat Smiech samozrejme okrem puzdra na pruty...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 06. Február 2011, 18:25:38 »

no vidis a mas po probleme a myslim ze aj za prijatelnu cenu...
Zaznamenané
PEPO junior
Jr. Member
**
Príspevkov: 80

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 06. Február 2011, 19:26:09 »

neviem po akom to je Smiech a nestaci baumax,  aspon jedno vedro musis mat original 17litrove kde mas rysku...takisto musis mat aj krabicky na zivu original Úsmev nieco take..

Nepoviem nič
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 09. Február 2011, 08:14:52 »

kupil som na ďalšiu sezonu háčiky mikdo sensual feeder a mikado sensual roach poznate ich niekto? kupil som ich len nahodne nemali ziadne s akymi som lovil doteraz tak som siel naslepo...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
jan kollarovič
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 09. Február 2011, 18:57:47 »

mate niekto skusenosti s udicou http://www.shop-rybky.sk/?p=productsMore&iProduct=2724&sName=Prut-MIVARDI-Imperium-Feeder-3,30m-40-100g ale dlzka 3,6

a navi, http://www.shop-rybky.sk/?p=productsMore&iProduct=464&sName=Navijak-SHIMANO-Catana-2500-RA ale velkost 4000
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 10. Február 2011, 13:33:37 »

K udici ti neviem povedat nic a o navijaku si myslim ze za tu cenu je super. Kamarat ho pouziva na privlac a za uplynule 2 sezony ziaden problem...
Zaznamenané
yan77
Newbie
*
Príspevkov: 36

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 10. Február 2011, 13:49:01 »

Janko tu je link na článok ohľadom nejakých prutov a navijákov a je tam spomenutý aj ten čo sa naň pýtaš.
http://www.chytej.cz/clanky/849/veletrh-brno-2010-z-pohledu-feedrare/
Z môjho pohľadu je to zaujímavý prútik povedal by som z tej lepšej kategórie.Držal som v ruke všetky verzie z tohto typu a záleží na akú vodu chceš tento prut.Podľa toho si vyberieš aj gramáž a aj dlžku.
Zaznamenané
Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 08. Jún 2011, 08:22:00 »

Janko k navijáku , nerád používam slovo "prišpór" ale teraz asi hej neviem ako CATANA možno to je "GOOD" naviják ale ja mám Shimano Exage 2500RB  a to už je pecka  Mrknutie
Rozhodnutie na tebe !
« Posledná zmena: 08. Jún 2011, 08:23:46 od carp » Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
spin
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 19. Jún 2011, 23:52:41 »

Ocujte, nechcem sa uplne debilne pytat, ale aky je rozdiel medzi feeder a picker prutom ? Smiech
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 20. Jún 2011, 00:24:43 »

zasadny rozdiel je v dlzke prutu... pickre su od nejakych 2,4 m (mozno aj menej) do dajme tomu 3m...su teda kratsie ako klasicke feedrove pruty, su jemnucke a urcene na light lov v mensich vzdialenostiac ...
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk