AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 19:12:41

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Feederové náčinie
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 4 Tlačiť
Autor Téma: Feederové náčinie  (Prečítané 14196 krát)
Jaro
Hosť
« kedy: 16. Júl 2009, 07:35:09 »

Pokec o feedrovom náčiní /podberáky,siete,sitá  a pod./
« Posledná zmena: 11. Február 2011, 11:06:33 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 04. Február 2011, 13:07:48 »

Ludia, co pouzivate na prenos podberakovej hlavy? chcel by som nejaku tasku na vsetko s bocnym vreckom na hlavu, ale co som videl na nete tak pohybujem ze sa tam zmesti, nejaky typ okrem specialnych tasiek na prepravu, nejaka fakt taska na vsetko kde ulozim tu hlavu cca 45cm priemer, alebo pouzivate skladaciu? aj to sa dost tazko zhana...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
yan77
Newbie
*
Príspevkov: 36

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 04. Február 2011, 13:30:10 »

Na prenos podb.hlavy,úlovk.sieťe a iných rôznych vecí používam toto:
http://www.mivardi.sk/rybarske_potreby/tasky/plavackarske_tasky/Keepnet_bag_round
alebo
http://www.mivardi.sk/rybarske_potreby/tasky/plavackarske_tasky/Keepnet_bag_square
je to nepremokavé takže ak tam dáš aj mokrú hlavu alebo sieťku nepremokne a ani ti neprepustí napr.zápach od rýb.
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member
Príspevkov: 342

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 04. Február 2011, 17:39:26 »

Tiez pouzivam podobne...predtym ked som este nemal to puzdro mi postacila aj vacsia igelitova taska tak mozes vyskusat Smiech
Zaznamenané
PEPO junior
Jr. Member
**
Príspevkov: 80

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 04. Február 2011, 19:59:59 »

Ludia, co pouzivate na prenos podberakovej hlavy? chcel by som nejaku tasku na vsetko s bocnym vreckom na hlavu, ale co som videl na nete tak pohybujem ze sa tam zmesti, nejaky typ okrem specialnych tasiek na prepravu, nejaka fakt taska na vsetko kde ulozim tu hlavu cca 45cm priemer, alebo pouzivate skladaciu? aj to sa dost tazko zhana...
co si podberak ohol alebo zlomil Čo??? Čo??? Čo???
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 04. Február 2011, 20:26:26 »

nie nie, nemam ho ako nosit na rybacku, doterz som chodil na bicykli a tam som ho mal pripevneny, ale som prec z domu a na ryby budem chodit pesi, ale kupim ten obal na hlavu podberakovu a bude...
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
takcitak
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 05. Február 2011, 11:25:45 »

Ludia a to Vam neni luto dat take peniaze za tašku kde je napisane mivardi? podla mna vsetko je predrazene tasky puzdra peracniky a ine somariny len ide o to ze to logo co je tam stoji polovicu tovaru podla mna tie veci najdete aj v normal obchodoch s taskami kabelkami a pod. za polovicnu cenu len bez toho loga nezda sa vam?
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 05. Február 2011, 11:41:38 »

Mas pravdu ale zober si ze mivardy aj tak nieje top znacka co sa tyka feedra alebo plavanej a za tie peniaze by som siel radsej do inych znaciek  sice u takychto puzdier a pod. sa ani o znacku moc nejedna...je to blbost ale neviem ci v normalnom obchode s taskami najdes nieco vhodne a hlavne ucelne.
Necelych 11e sa mi nezda az tak vela Úsmev http://www.pelada.sk/sensas-2009-akciova-ponuka---klikni-sem-/obal-na-sietku-sofia/
« Posledná zmena: 05. Február 2011, 11:52:30 od PuTy » Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 05. Február 2011, 14:26:18 »

Mas pravdu ale zober si ze mivardy aj tak nieje top znacka co sa tyka feedra alebo plavanej a za tie peniaze by som siel radsej do inych znaciek  sice u takychto puzdier a pod. sa ani o znacku moc nejedna...je to blbost ale neviem ci v normalnom obchode s taskami najdes nieco vhodne a hlavne ucelne.
Necelych 11e sa mi nezda az tak vela Úsmev http://www.pelada.sk/sensas-2009-akciova-ponuka---klikni-sem-/obal-na-sietku-sofia/
nemyslim presne na to konkretne ale kolko veci som potreboval krabicky tasku dajake mensie tasky vedra a tak a krabicky som nakoniec kupil za 1,50 v tescu a tesnia lepsie jak "original" rybarske alebo napr. vedro sensas za 13 eur no konec  Vyvalujem oči! Super! take 17 litrove vedro som kupil v baumaxe za necelych 5 eur alebo najvacsia haluz bola jak pozeram e shopy a tam tovar ze "specialna taska na dipy " obycajna tasticka so 4 priehradkami za 20 eur no nekup to?  Smiech
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 05. Február 2011, 14:31:28 »

No jasne to mas pravdu...pri niektorych cenach sa treba za hlavu chytat
Zaznamenané
yan77
Newbie
*
Príspevkov: 36

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 05. Február 2011, 14:49:35 »

takcitak:je jedno čo ti bude písať na napr. danej taške čo sa značky týka ide o to aby ti to splnilo účel,spríjemnilo pobyt u vody,zjednodušilo napr.prepravu a pod.Iste máš pravdu napr.čo sa vedier týka pretože aj ja používam niektoré veci ktoré niesu značkové a s rybárskou značkou nemajú nič spoločné ale bohužiaľ niektoré veci sa nedajú nahradiť.Poznám rybárov ktorý namiesto napr.kufríkov nosia igelitové tašky a z iných sa smejú že platia nekresťanské peniaze za kufríky,takže áno sú veci ktoré nahradíš ale niektoré proste nie.Mimochodom rozmýšľal som ale nič ma nenapadá  čím by som nahradil takúto tašku.Ja mám dve takéto tašky a poviem ti neviem si ich vynachváliť.Ušetria mi kopec miesta a hlavne času pri preprave na lovné miesto.Do takej tašky sa mi zmestí,teda v nej mám úlovk.sieť,3xpodb.hlava,praky,zásobníky a kopec iných vec.Proste nahádžem to do tašky a idem.Nie vždy totižto nájdem miesto tak blzko aby som veci vyberal rovno z auta.
PuTy: Ktorá značka je podľa teba top na feeder a plavanu?
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 05. Február 2011, 14:54:53 »

takcitak:je jedno čo ti bude písať na napr. danej taške čo sa značky týka ide o to aby ti to splnilo účel,spríjemnilo pobyt u vody,zjednodušilo napr.prepravu a pod.Iste máš pravdu napr.čo sa vedier týka pretože aj ja používam niektoré veci ktoré niesu značkové a s rybárskou značkou nemajú nič spoločné ale bohužiaľ niektoré veci sa nedajú nahradiť.Poznám rybárov ktorý namiesto napr.kufríkov nosia igelitové tašky a z iných sa smejú že platia nekresťanské peniaze za kufríky,takže áno sú veci ktoré nahradíš ale niektoré proste nie.Mimochodom rozmýšľal som ale nič ma nenapadá  čím by som nahradil takúto tašku.Ja mám dve takéto tašky a poviem ti neviem si ich vynachváliť.Ušetria mi kopec miesta a hlavne času pri preprave na lovné miesto.Do takej tašky sa mi zmestí,teda v nej mám úlovk.sieť,3xpodb.hlava,praky,zásobníky a kopec iných vec.Proste nahádžem to do tašky a idem.Nie vždy totižto nájdem miesto tak blzko aby som veci vyberal rovno z auta.
PuTy: Ktorá značka je podľa teba top na feeder a plavanu?
no ved uznavam aj ano nieco inde jak v rybarskych nekupis ozaj mam takych veci zopar ale priklady som uviedol najma to vedro s napisom sensas je cena ani sa nevyjadrujem a zas tak toto nie s tymi igelitkami  Smiech to az tak som nemyslel vsetko musi byt na svojom mieste v nejakej pomocke ci uz taske krabicke kufriku len hovorim ze tie krabicky kufriky a tasky s rybarskym logom su o 50 percent drahsie ..ale v podstate myslim ze sa chapeme  Úsmev
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 05. Február 2011, 15:56:22 »

Yan: na plavanu je to napr. sensas, colmic , maver, faps, tubertiny, milo, garbolino atd atd a na feeder ti pravdupovediac nevymenujem top znacky ale iste su lepsie ako mivardy, tym nechcem urazit nikoho ani tvoje puzdra na sietku, tym som chcel len poukazat ze su dost drahe a cakal som ze mivardy bude lacnejsie. Lebo ked si porovnam napr nejaku plavackovu udicu mivardy s nejakou inou znackou ktore som ti hore vymenoval a tie udice maju podobne parametre tak mivardy je isto lacnejsie... Co sa tyka tych puzdier myslim ze tam sa o znacku ajtak moc nejedna, je to viac menej jedno...ja mam napr to puzdro znacky jaxon co ma od top znacky este dalej ako mivardy Smiech ale islo mi o cenu a aby plnilo ucel co aj splna..
Takcitak: co sa toho vedra tyka mas pravdu ze je k*rva drahe...ja taketo vedro musim mat z toho dovodu ze na pretekoch musis mat prave take original ciachovane vedro lebo podla cips pravidiel mozes mat iba ombedzene mnozstvo krmiva ktore sa pocas pripravi kontroluje
Zaznamenané
takcitak
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 05. Február 2011, 17:06:27 »

Yan: na plavanu je to napr. sensas, colmic , maver, faps, tubertiny, milo, garbolino atd atd a na feeder ti pravdupovediac nevymenujem top znacky ale iste su lepsie ako mivardy, tym nechcem urazit nikoho ani tvoje puzdra na sietku, tym som chcel len poukazat ze su dost drahe a cakal som ze mivardy bude lacnejsie. Lebo ked si porovnam napr nejaku plavackovu udicu mivardy s nejakou inou znackou ktore som ti hore vymenoval a tie udice maju podobne parametre tak mivardy je isto lacnejsie... Co sa tyka tych puzdier myslim ze tam sa o znacku ajtak moc nejedna, je to viac menej jedno...ja mam napr to puzdro znacky jaxon co ma od top znacky este dalej ako mivardy Smiech ale islo mi o cenu a aby plnilo ucel co aj splna..
Takcitak: co sa toho vedra tyka mas pravdu ze je k*rva drahe...ja taketo vedro musim mat z toho dovodu ze na pretekoch musis mat prave take original ciachovane vedro lebo podla cips pravidiel mozes mat iba ombedzene mnozstvo krmiva ktore sa pocas pripravi kontroluje
ciachovane? to je po finsky? Vyvalujem oči! Super! sak takisto v baumaxe kupis objemove presne take iste a si nalepis naľepku ci? Vyplazujem jazyk
Zaznamenané
PuTy
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 05. Február 2011, 18:14:33 »

neviem po akom to je Smiech a nestaci baumax,  aspon jedno vedro musis mat original 17litrove kde mas rysku...takisto musis mat aj krabicky na zivu original Úsmev nieco take..
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk