AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 19:32:07

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 3. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Kde sa stretneme?
Turiec - 2 (22.2%)
Borová Sihoť - 7 (77.8%)
Celkovo hlasov: 9

Strán: 1 [2] 3 4 ... 19 Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 3. ročník  (Prečítané 23099 krát)
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 06. Marec 2014, 20:18:54 »

Martin Gúľam očami ale jedno Ti musím vytknúť! Čo znamená to jednotné číslo (dáma) v v úvodnom oslovení?!!! Gúľam očami Smútok. To chceš vari zmraziť počet prislusnicok nezneho pohlavia v našich radoch na tomto stave Som v rozpakoch Gúľam očami Gúľam očami Úšklabok. Už aj to naprav .... mohli by sa aj uraziť ... a už by sa ďalšie nehlásili (nikdy nevieš Mrknutie Smiech  Úšklabok)
Ujo Oreno! Zvykaj si, nie vždy Ťa budú obletovať ženy. Mňa obletujú stále. Mám jednu manželku, 3 dcéry a dve vnučky. Smiech
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 06. Marec 2014, 20:20:07 »

Toto stretko ma asi tiež zaujíma Úsmev doriešime na Bodovke, ak mi niekto vrazí do ruky muchobijku  Úšklabok  Mrknutie
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 06. Marec 2014, 20:28:47 »

Martin Gúľam očami ale jedno Ti musím vytknúť! Čo znamená to jednotné číslo (dáma) v v úvodnom oslovení?!!! Gúľam očami Smútok. To chceš vari zmraziť počet prislusnicok nezneho pohlavia v našich radoch na tomto stave Som v rozpakoch Gúľam očami Gúľam očami Úšklabok. Už aj to naprav .... mohli by sa aj uraziť ... a už by sa ďalšie nehlásili (nikdy nevieš Mrknutie Smiech  Úšklabok)
Ujo Oreno! Zvykaj si, nie vždy Ťa budú obletovať ženy. Mňa obletujú stále. Mám jednu manželku, 3 dcéry a dve vnučky. Smiech
Ale veď ja to nie preto, že by ma ženušky neobletovali Smiech Úšklabok ...

... ta to je len prienik kampane k tej rodovej rovnosti aj tutok na fórumi Šok Úšklabok
« Posledná zmena: 06. Marec 2014, 20:31:17 od oreno » Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #18 kedy: 06. Marec 2014, 20:30:55 »

Ale veď ja to nie preto, že by ma ženušky neobletovali Smiech Úšklabok ...

... ta to len tá kampaň k rodovej rovnosti mi otvorila oči Šok Úšklabok

ani Mira Satana nikto nevolal. To nam Stastny a Zaborska zrataju Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 06. Marec 2014, 20:34:33 »

Zapis aj mnaaa...slubujem ze mesiac pred muchostretkom nerobim mrtve tahy Mrknutie
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 06. Marec 2014, 20:45:35 »

Ujo Oreno, čo si ty už len nevšimneš ...  Úšklabok Úšklabok Úšklabok. Oslovil som konkrétnu dámu, ktorá sa už zúčastnila na konci môjho prvého príspevku je jasne vyjadrené že aj iní (iné) sú kedykoľvek vítaní (-é)  Úšklabok
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 06. Marec 2014, 20:47:04 »

Zapis aj mnaaa...slubujem ze mesiac pred muchostretkom nerobim mrtve tahy Mrknutie

Práve som Ti to chcel napísať a aj pri niektorých iných aktivitách ostatné pohyby vykonávaj len tak zľahka, jemne  Úšklabok Úšklabok Úšklabok

Zaznamenané

martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 06. Marec 2014, 20:48:34 »

1. martin78
2. andrei11
3. Miga
4. Oreno
5. lola
6. luiRA
7. Matásek
8. lagun22 (?)
« Posledná zmena: 06. Marec 2014, 21:15:13 od martin78 » Zaznamenané

oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 06. Marec 2014, 21:00:08 »

Ujo Oreno, čo si ty už len nevšimneš ...  Úšklabok Úšklabok Úšklabok. Oslovil som konkrétnu dámu, ktorá sa už zúčastnila na konci môjho prvého príspevku je jasne vyjadrené že aj iní (iné) sú kedykoľvek vítaní (-é)  Úšklabok
No to je pekné, že si konkrétne oslovil konkretnu dámu ...no ja som toho názoru, Lola-Lucka mi to iste odpusti ... že by bolo trebalo Úšklabok osloviť a oslovovať aj tie menej konkrétne Vyplazujem jazyk Úšklabok ... dámy

nehladaj v tom ziadne zištné dôvody Gúľam očami Smiech ... to je len, ako som už spomenul, prienik pincipov rodovej rovnosti aj semoká na fórko Mrknutie Smiech
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 06. Marec 2014, 21:18:41 »

No to je pekné, že si konkrétne oslovil konkretnu dámu ...no ja som toho názoru, Lola-Lucka mi to iste odpusti ... že by bolo trebalo Úšklabok osloviť a oslovovať aj tie menej konkrétne Vyplazujem jazyk Úšklabok ... dámy

nehladaj v tom ziadne zištné dôvody Gúľam očami Smiech ... to je len, ako som už spomenul, prienik pincipov rodovej rovnosti aj semoká na fórko Mrknutie Smiech

ja sa budem len tešiť ak sa nejaké iné dámy prihlásia ale zatiaľ tomu tak nikdy nebolo. A s tými prienikmi opatrne v dnešnej dobe...pozri sa na Krym, nikdy nevieš, môžu sa nejakí ortodoxní kaprári rozhodnúť, že toto bola vždy ich kaprová voda a urobia inváziu, zasypú muškárov tonami boilies a hotovo. Aj naopak je to možné, muškári sa rozhodnú obsadiť si nejaký revír, zaútočia megaveľkými šťukovými strímrami ktoré budú lietať ako kaťuše  Úšklabok Úšklabok Úšklabok. To len tak na odľahčenie...  Mrknutie
Zaznamenané

matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 06. Marec 2014, 21:50:22 »

Práve som Ti to chcel napísať a aj pri niektorých iných aktivitách ostatné pohyby vykonávaj len tak zľahka, jemne  Úšklabok Úšklabok Úšklabok

Smiech nebooj..pri ostatnych aktivitych necham pohyby vykonavat niekoho ineho Mrknutie
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 07. Marec 2014, 07:05:40 »

Aj ja, aj ja...   Andrei11, vezmes ma pod ochranne kridla aby som neskoncil (opat) ako krmic?   Úšklabok
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 07. Marec 2014, 07:56:20 »

No, tak stretnutie v Turčianskej záhradke spojené s muškárením je lákavé. Bohužiaľ v tom termíne očakávam obmedzenie osobnej slobody. S mojou návštevou môžete rátať - ale iba nakrátko (myslím že tam mám služobku do ZA Mrknutie). Pri mojich posledných dvoch návštevách to bolo na Turci zaujímavé. S klasickou muškárkou nad haťami veľmi dobré, a pod haťami s muškárkou ktorá má asi 500 m šnúry to bol už úplný masaker. Lipeň, PP, jalec, podustva, mrena, nosáľ, čo len rybár kse. Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #28 kedy: 07. Marec 2014, 10:16:11 »

Aj ja, aj ja...   Andrei11, vezmes ma pod ochranne kridla aby som neskoncil (opat) ako krmic?   Úšklabok

nieco vymyslime neboj. aby nebola zloba
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 07. Marec 2014, 15:26:10 »

1. martin78
2. andrei11
3. Miga
4. Oreno
5. lola
6. luiRA
7. Matásek
8. lagun22 (?)
9. redaktor Andy

Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 19 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk