AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 22:16:53

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 3. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Kde sa stretneme?
Turiec - 2 (22.2%)
Borová Sihoť - 7 (77.8%)
Celkovo hlasov: 9

Strán: [1] 2 3 ... 19 Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 3. ročník  (Prečítané 23057 krát)
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« kedy: 06. Marec 2014, 16:15:25 »

Páni a dáma  Mrknutie

máme také voľnejšie obdobie, tak so značným predstihom vyhlasujem 3. ročník Stretnutia muškárov fóra Slovenského RYBÁRA tzv. muchostretko. Nadväzujúc na debatu z druhého večera muchostretka, kde ste sa bavili o tom, že kam ísť o rok a padol o.i. názor, že Turiec, rozhodol som (tzv. delegovaný Precedizmus v praxi  Úšklabok), že poďme tento rok vyskúšať Turiec. Výber revíru som odkonzultoval s osobou najpovolanejšou - Richim, ktorý tento vyber schválil. V okolí je dostatok ubytovacích kapacít ale to budeme riešiť neskôr.
Môžte sa začať prihlasovať...  Úšklabok. Termín by som navrhoval zase niekde v druhej polovici septembra, presný si povieme niekedy pred letom. Platí to čo po iné roky, všetci sú vítaní, aj takí čo len plánujú začať s muškárením...

1. martin 78
« Posledná zmena: 06. Marec 2014, 16:17:59 od martin78 » Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #1 kedy: 06. Marec 2014, 16:23:58 »

Snad na Turci bude nejaky fajny prudik Mrknutie

Hlasim sa
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 06. Marec 2014, 16:33:23 »

Andrej, prúdik sa určite nájde... ty máš prúdikofíliu  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 06. Marec 2014, 18:05:33 »

jednoznacne  idem Úsmev
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Vova
Sr. Member
Príspevkov: 395

chyť a pusť

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 06. Marec 2014, 18:19:50 »

Chlapci nikdy som tak nelovil to si treba najskor muchy nachytat ci ako??  Úšklabok Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #5 kedy: 06. Marec 2014, 18:40:56 »

Chlapci nikdy som tak nelovil to si treba najskor muchy nachytat ci ako??  Úšklabok Mrknutie

prave preto to Martin vyhlasil tak skoro. aby sme do septembra stihli nachytat z kazdeho druhu muchy aspon 3 ks!  Vyplazujem jazyk
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 06. Marec 2014, 18:54:58 »

Andrej, ja som nikdy nemuškáril, ale tak sa mi zdá, že sa muchy nesmú vysúšať na prudkom slnku pri vysokej teplote, lebo vtedy praskajú Čo??? Max.+5+10 stupňov a v tieni. Alebo je to inak?  Mrknutie
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #7 kedy: 06. Marec 2014, 19:36:29 »

presne tak! ibaze by si ich chytil lavou rukou pocas splnu Úšklabok
Zaznamenané

Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 06. Marec 2014, 19:50:52 »

Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 06. Marec 2014, 19:56:32 »

Pán muška-tier  d'martin78 Mrknutie Smiech ... prosím o zaradenie do oddielu Muchostretkárov- "dobyvatelov prúdika" Vyvalujem oči! Super! Úšklabok
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 06. Marec 2014, 19:58:53 »

1. martin78
2. andrei11
3. Miga
4. Oreno
Zaznamenané

martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 06. Marec 2014, 20:00:24 »

Inak ako tu tak čítam, tak sa začína "príručka začínajúceho muškára"  Úšklabok Úšklabok Úšklabok. Vova so Sašom si prinesú nalapané mušky v nejakej krabičke od zápaliek...  Úšklabok Úšklabok
Miga, ty máš DVD Broučci 2 čo si dostal na Orave, ako pokračuješ s prípravou vzorou?
Zaznamenané

oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 06. Marec 2014, 20:01:16 »

...ved to som celý ja  Šok Úšklabok ... klobúčik Smiech, nezamenitelny košík ... možno v technike trochu za mnou zaostáva Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 06. Marec 2014, 20:12:33 »

Martin Gúľam očami ale jedno Ti musím vytknúť! Čo znamená to jednotné číslo (dáma) v v úvodnom oslovení?!!! Gúľam očami Smútok. To chceš vari zmraziť počet prislusnicok nezneho pohlavia v našich radoch na tomto stave Som v rozpakoch Gúľam očami Gúľam očami Úšklabok. Už aj to naprav .... mohli by sa aj uraziť ... a už by sa ďalšie nehlásili (nikdy nevieš Mrknutie Smiech  Úšklabok)
Zaznamenané
luiRA
Hero Member
Príspevkov: 878

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 06. Marec 2014, 20:14:39 »

Maťo, rovno nás tam šupni oboch   Mrknutie
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 19 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk