AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.10.2019 12:48:29

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 127 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  BURZA
| | | |-+  Vzájomná pomoc
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť
Autor Téma: Vzájomná pomoc  (Prečítané 11079 krát)
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 17. Marec 2011, 15:51:54 »

Mam 13 rokova chcem rybarsky listok celoslovensky kolko bi ma to stalo  Čo???
No tak obávam sa či už nieje neskoro Neviem čo si myslieť/Nerozhodný :-\Teda na tento rok.Lebo školenia už prebehli-teda aspon v nešej MO SRZ .
Pre deti stojí miestna povolenka 10 eur  a zväzová  povolenka 20 eur.
Ale počas školských prázdnin sa ti aj miestna povolenka bezplatne rozširuje na všetky revíry obhospodarované Radou Zilina Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Koller
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 17. Marec 2011, 16:48:59 »

Pepo neviem ako u vas ale u nas sa este da a skolenia sa robia aj v aprili cize by to nemal byt problem ked zaplati clenske do marca tak sa da...
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 17. Marec 2011, 17:45:57 »

Pepo neviem ako u vas ale u nas sa este da a skolenia sa robia aj v aprili cize by to nemal byt problem ked zaplati clenske do marca tak sa da...
Mládež nieje -člen.
Takže členský príspevok  neplatia!! Mrknutie Mrknutie
A je len  na organizácií keby prebehnú školenia.
U nás to je každým rokom mesiac  február a to platí aj pre kategóriu  dospelí a študenti  Mrknutie
 Apropo-ako chceš zaplatiť členské-ked nemáš školenie,čiže nie si ešte členom Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný.
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Romik
Full Member
Príspevkov: 119

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 17. Marec 2011, 17:52:48 »

CHod si zistit do tvojej organizacie cim prv mozno skusky uz boli mozno nie ak aj hej pri troche ochoty sa daju spravit dodatocne .Na miestnu povolenku mozes chytat len cez prazdniny ,ci? Ak nie tak ma opravte. Gúľam očami
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 17. Marec 2011, 17:57:14 »

CHod si zistit do tvojej organizacie cim prv mozno skusky uz boli mozno nie ak aj hej pri troche ochoty sa daju spravit dodatocne .Na miestnu povolenku mozes chytat len cez prazdniny ,ci? Ak nie tak ma opravte. Gúľam očami
Miestna povolenka sa počas školských prázdnin bezplatne rozširuje na všetky revíry obhospodarované Radou Zilina.
Zaznamenané

Ďula
Hero Member
Príspevkov: 1 084

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 17. Marec 2011, 17:59:56 »

No tak obávam sa či už nieje neskoro Neviem čo si myslieť/Nerozhodný :-\Teda na tento rok.Lebo školenia už prebehli-teda aspon v nešej MO SRZ .
Ale počas školských prázdnin sa ti aj miestna povolenka bezplatne rozširuje na všetky revíry obhospodarované Radou Zilina Mrknutie
Ahoj pepo ja som platil teraz včera cca niečo cez 82e bral som zvezový ! a patrím do mládeže čiže od 15- vyšie!
Zaznamenané

---------->Catch and Release<----------
PREDÁM OLOVÁ TVARU GRIPPA, GRIP, HRUŠKA A SUMCOVÉ KONTAKT "SS" Úsmev
misoSL
Hero Member
Príspevkov: 739

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 17. Marec 2011, 18:09:37 »

Miestna povolenka sa počas školských prázdnin bezplatne rozširuje na všetky revíry obhospodarované Radou Zilina.
Pepo to znamená, že cez letné prázdniny môžem ísť s klasickým miestným povolením loviť napr. na Liptovskú maru??
Zaznamenané
Ďula
Hero Member

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 17. Marec 2011, 18:20:33 »

Pepo to znamená, že cez letné prázdniny môžem ísť s klasickým miestným povolením loviť napr. na Liptovskú maru??
NWM ako to mysleli ale nejak tak by to malo byť , ked som bol v tom veku tak som si bral celo.... a nie miestnu povolenku  aj ked som sa toho niekde dočítal!
Zaznamenané

Romik
Full Member
Príspevkov: 119

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 17. Marec 2011, 18:21:47 »

Pepo ale len cez prazdniny a pri zvezovej ako dospelak.
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 17. Marec 2011, 18:21:55 »

Ahoj pepo ja som platil teraz včera cca niečo cez 82e bral som zvezový ! a patrím do mládeže čiže od 15- vyšie!
Ja píšem  o kategorií deti Mrknutie.To je od 6 do 14 rokov Mrknutie.Keby si si bral miestnu povolenku,tak to máš aj so zlavou.Ale na zväzovú povolenku zlava nieje Mrknutie
misoSL-áno,samozrejme že môžeš,napísal som to napísal už 2x a myslím že dost zrozumitelne Mrknutie.Teda tíka sa to kategorii- deti Mrknutie
Zaznamenané

Ďula
Hero Member

Idem si za svojím snom !

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 17. Marec 2011, 18:25:05 »

Ja píšem  o kategorií deti Mrknutie.To je od 6 do 14 rokov Mrknutie.Keby si si bral miestnu povolenku,tak to máš aj so zlavou.Ale na zväzovú povolenku zlava nieje Mrknutie
misoSL-áno,samozrejme že môžeš,napísal som to napísal už 2x a myslím že dost zrozumitelne Mrknutie.Teda tíka sa to kategorii- deti Mrknutie
Ja som bol v tej kategorii minulí rok a vobec som to nevyužil kupil som celo... !!!  Mrknutie
« Posledná zmena: 17. Marec 2011, 18:26:43 od carp » Zaznamenané

PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 17. Marec 2011, 18:31:28 »

Pepo ale len cez prazdniny a pri zvezovej ako dospelak.
Na všetky revíry..........
Zaznamenané

Koller
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 17. Marec 2011, 21:47:02 »

OK Pepo berem spat ale myslim ze v kazdej organizacii sa da dohodnut...
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 17. Marec 2011, 22:08:24 »

OK Pepo berem spat ale myslim ze v kazdej organizacii sa da dohodnut...
Samozrejme že sa dá Mrknutie
Všetko je to len a len o vzájomnej tolerancii Mrknutie Mrknutie
Ja som tiež bol na takýchto dvoch školeniach, a to nedávno tak z toho dôvodu som sa pripojil do tejto debaty ohladom detí Mrknutie
Zaznamenané

Minko
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #44 kedy: 17. December 2011, 09:42:29 »

Zdravim mam 18 rokov a na jar by som si chcel vybaviť rybarsky lístok .... neviete mi niketo povedať kolko ma to bude stáť ? a čo to obnáša ? ...Ďakujem
« Posledná zmena: 17. December 2011, 12:58:18 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk