AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

18.11.2019 12:39:22

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 190 príspevkov v 1 829 tém od 1 825 užívateľov
Najnovší užívateľ: Matko1982
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Feedrové stretnutie pri Malom Dunaji
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] Tlačiť
Autor Téma: Feedrové stretnutie pri Malom Dunaji  (Prečítané 6849 krát)
Oto
Sr. Member
Príspevkov: 472

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 16. Marec 2014, 21:23:04 »

Andrej to mal dobre rozbehnuté, no pri dokumentovaní  tejto ryby prišlo ku nehode.. jeho krmítko mi náhle vbehlo pod nohu, následne sa zmenilo na placku a ani neskoršie jeho úpravy už mu ďalšiu rybu nepriniesli  Šok

Zaznamenané

Hovoriť pravdu má neobyčajné výhody. Človek si nemusí pamätať, čo kedy povedal.
(Maurice Chevalier)
Oto
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 16. Marec 2014, 21:28:34 »

a Jardo má ešte aj foto posledného nášho , presnejšie "Donpepe"ho úlovku    ..  Úsmev
Zaznamenané

(Maurice Chevalier)
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #32 kedy: 16. Marec 2014, 22:00:27 »

Mám dva šokujúce postrehy Úšklabok
Majo s malinovkou Mrknutie
Absencia bufet pointu Mrknutie
« Posledná zmena: 16. Marec 2014, 22:11:29 od erno hlavac » Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Marcelino
Hero Member
Príspevkov: 1 690

CHYŤ a PUSŤ

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 16. Marec 2014, 22:25:50 »

Pani, poslite mi niekto fotky na mail: markparys@gmail.com

Rad sa na Vas kuknem  Mrknutie
Marcelino a ty si kde bol ? predseda príde a ty v teple pod perinou ? pche  Vyplazujem jazyk
Ja som bol skusat stastie v Perneku pri Malackach. Otvorili tam sukromak, kedze este nemam RL tak som to tam bol pozriet.  Mrknutie A ty s predsedom ste si mali urcite co povedat. Vidime sa na stretku a mozme opät pokecat o tych nasich frajerkach  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 964

Zobraziť profil
« Odpoveď #34 kedy: 17. Marec 2014, 10:50:10 »

Ja som bol tento rok uz asi 5x na malom dunaji a hrozna mizeria. Dva krat som vyhorel na nulu a to sa na malom dunaji len tak casto nestava. Dufam je to len v teplote vody a bude to uz len lepsie.
Zaznamenané
majo13
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 17. Marec 2014, 13:07:44 »

Bolo fajn, aj keď sa mi nepodarilo zobrať udice. Až na ten vietor, ktorý chalanom do veľkej miery determinoval lovisko. 
Musím nabonzovať obohútneho precedu. Ako jediný spomedzi loviacich na malom flečíku musel roztiahnuť dve udice. Ale zase na druhej strane, keď ich sem už terigal, prečo nie.
Mimochodom jemu tie okrídlené potvory nedajú pokoj ani u nás.
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #36 kedy: 17. Marec 2014, 17:17:48 »

Bolo fajn, aj keď sa mi nepodarilo zobrať udice. Až na ten vietor, ktorý chalanom do veľkej miery determinoval lovisko. 
Musím nabonzovať obohútneho precedu. Ako jediný spomedzi loviacich na malom flečíku musel roztiahnuť dve udice. Ale zase na druhej strane, keď ich sem už terigal, prečo nie.
Mimochodom jemu tie okrídlené potvory nedajú pokoj ani u nás.

Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok Majo  - aj nahodil do koruny? Úšklabok Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

majo13
Sr. Member
Príspevkov: 389

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 17. Marec 2014, 17:45:13 »

Chvilu hladal  ejake pomocky na zakrmovanie ale dazd a vietor boli jeho spojencami a umlcali spevavcov zanho. Úšklabok
Zaznamenané
Oto
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 17. Marec 2014, 20:23:39 »

som celkom zabudol na toho operenca provokatéra  Úšklabok Úšklabok Úšklabok dával ako latinskoamerický futbalový komentátor  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

(Maurice Chevalier)
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 18. Marec 2014, 07:42:54 »

Mám rád ak vtáci spievajú a ryby berú. To hej, to je idylka. No ak ryby neberú a vtáci drzo a na pecky vreštia je zle!!! Považujem to za globálny výsmech rybára zo strany opereného vtáctva a to sa už musí riešiť!!! Keby taktne držali zobák, veď vidia zhora, že sa nedarí, tak prečo pištia??? Veľa otázok a málo odpovedí...   Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #40 kedy: 18. Marec 2014, 13:08:17 »

Mám rád ak vtáci spievajú a ryby berú. To hej, to je idylka. No ak ryby neberú a vtáci drzo a na pecky vreštia je zle!!! Považujem to za globálny výsmech rybára zo strany opereného vtáctva a to sa už musí riešiť!!! Keby taktne držali zobák, veď vidia zhora, že sa nedarí, tak prečo pištia??? Veľa otázok a málo odpovedí...   Úšklabok Úšklabok
Ber so sebou na ryby "Pacha" ten vie ako utíšiť operencov. Úšklabok
Zaznamenané

Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 18. Marec 2014, 13:23:43 »

Ber so sebou na ryby "Pacha" ten vie ako utíšiť operencov. Úšklabok
Erno, fakt si ho mal počuť. Nemal konca. V závere sa už zajakával a chrčal!!! Samozrejme zháňal na hniezdo samičku. No aj vtedy by mal brať ohľad na rybárov... Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 18. Marec 2014, 13:28:14 »

Ono ten zakrmovací prak by sa asi hodil  Mrknutie niečo mu poslať..
Zaznamenané

Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 18. Marec 2014, 13:33:49 »

Ono ten zakrmovací prak by sa asi hodil  Mrknutie niečo mu poslať..

Bol na druhej strane rieky, preto si dovoľoval... Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk