AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.11.2019 00:00:09

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 192 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Kto a kedy sa z fóra SR zúčastní na Carp Show a Spinning Show Slovakia 2014 ?
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 11 12 [13] Tlačiť
Autor Téma: Kto a kedy sa z fóra SR zúčastní na Carp Show a Spinning Show Slovakia 2014 ?  (Prečítané 23064 krát)
ksanda
Hosť
« Odpoveď #180 kedy: 26. Február 2014, 11:05:57 »

Kubo on má všeobecný komplex voči všetkému,nielen tu ale aj na mrk.cz,ale popri tom vie aj pekne liezť do prdele Pusinka Pusinka Pusinka napr.:

ksanda
Sr. Member
Príspevkov: 250
Carp fishing is my life!
@Ivan tvoje prezentace znacky se me moooc libi a ikdyz Starbaits nepatri tolik do me vybavy diky tvemu nenasilnemu pristupu sem tam neco zakoupim, proto pls zustan u sve prezentace a nenechavej to na mladezi ti se maji od tebe jeste co ucit... Mrknutie

sereš se do čeho nemáš, starej se laskavě o sebe!

Mňe sa len zdá že každý kto povie niečo na tvoje meno sa sere do niečoho do čoho nemá že ?,  Úšklabok Úšklabok

vubec ne jen je to muj problem s dotycnym a myslim si, ze ostatnim je po tom H... 
Zaznamenané
DonPEPE
Hero Member
Príspevkov: 1 747

Zlý deň na rybách je lepší ako dobrý deň v práci.

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #181 kedy: 26. Február 2014, 11:11:45 »

Kubo on má všeobecný komplex voči všetkému,nielen tu ale aj na mrk.cz,ale popri tom vie aj pekne liezť do prdele Pusinka Pusinka Pusinka napr.:

ksanda
Sr. Member
Carp fishing is my life!
@Ivan tvoje prezentace znacky se me moooc libi a ikdyz Starbaits nepatri tolik do me vybavy diky tvemu nenasilnemu pristupu sem tam neco zakoupim, proto pls zustan u sve prezentace a nenechavej to na mladezi ti se maji od tebe jeste co ucit... Mrknutie

Mňe sa len zdá že každý kto povie niečo na tvoje meno sa sere do niečoho do čoho nemá že ?,  Úšklabok Úšklabok

vubec ne jen je to muj problem s dotycnym a myslim si, ze ostatnim je po tom H... 

ksanda ak máš s Kubom nejaký osobný problém, neťahaj to sem, prijmi jeho ponuku si to vyriešiť a neosočuj ho tu na fóre. Nerobí nám to dobre, my ho máme radi a jeho aktivity schvaľujeme  Mrknutie
Zaznamenané

ksanda
Hosť
« Odpoveď #182 kedy: 26. Február 2014, 11:15:58 »

Najhoršie na tom je, že je múdry ako rádio...ale odpísať na správu nevie, už som mu písal pred viac ako mesiacom prvý krát, no neráčil odpísať, zrejme tomu teraz nebude inak.  Gúľam očami

co si o tobě myslím jsem vyjádřil jasně nejen zde, ale i na FB a zatím si mě nepřesvedčil, že to je jinak a proto si s tebou nemám co říc ani co psát...

Ja Tebe nepotrebujem nič dokazovať a ani ťa o ničom presviedčať  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Mohol by si sa zobudiť zo sna v ktorom žiješ. Chcem to s tebou normálne na úrovni prebrať, ale očividne máš s tým veľký problém ako pozerám. Tak bojuj ďalej sám zo sebou, nech sa ti darí

ja myslim, ze neni co probirat muj nazor znas a nic ho hned nezmeni...  
Zaznamenané
ksanda
Hosť
« Odpoveď #183 kedy: 26. Február 2014, 11:19:46 »

ksanda
Sr. Member
Carp fishing is my life!

ksanda ak máš s Kubom nejaký osobný problém, neťahaj to sem, prijmi jeho ponuku si to vyriešiť a neosočuj ho tu na fóre. Nerobí nám to dobre, my ho máme radi a jeho aktivity schvaľujeme  Mrknutie

ja nikoho neosocuju a resit sem to zde nechtel napsal sem jen odpoved a svuj nazor tod vse... jestli ho mate vsichni radi bych nerekl mel by si mluvit jen za sebe a ne za druhe ne vsichni maj stejnej nazor jako ty nebo treba i ja...
Zaznamenané
Jacommo
Hero Member
Príspevkov: 561

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #184 kedy: 26. Február 2014, 11:34:34 »

Najhoršie na tom je, že je múdry ako rádio...ale odpísať na správu nevie, už som mu písal pred viac ako mesiacom prvý krát, no neráčil odpísať, zrejme tomu teraz nebude inak.  Gúľam očami

co si o tobě myslím jsem vyjádřil jasně nejen zde, ale i na FB a zatím si mě nepřesvedčil, že to je jinak a proto si s tebou nemám co říc ani co psát...

Ja Tebe nepotrebujem nič dokazovať a ani ťa o ničom presviedčať  Úšklabok Úšklabok Úšklabok Mohol by si sa zobudiť zo sna v ktorom žiješ. Chcem to s tebou normálne na úrovni prebrať, ale očividne máš s tým veľký problém ako pozerám. Tak bojuj ďalej sám zo sebou, nech sa ti darí

ja myslim, ze neni co probirat muj nazor znas a nic ho hned nezmeni...  

Zaznamenané

Lukás Lambo Ch.
Hosť
« Odpoveď #185 kedy: 26. Február 2014, 16:55:18 »

ksanda
Sr. Member
Carp fishing is my life!

ja nikoho neosocuju a resit sem to zde nechtel napsal sem jen odpoved a svuj nazor tod vse... jestli ho mate vsichni radi bych nerekl mel by si mluvit jen za sebe a ne za druhe ne vsichni maj stejnej nazor jako ty nebo treba i ja...

Založíme anketu ?? Smiech Smiech Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk