AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 19:29:55

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  LEGISLATÍVA
| | | |-+  Dozor
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Dozor  (Prečítané 3064 krát)
branci20120
Hosť
« kedy: 15. Január 2014, 08:01:14 »

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či môže byť osoba nad 15 rokov byť ako dozor?
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #1 kedy: 15. Január 2014, 08:12:56 »

nie, len rybar starsi ako 18 rokov.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 15. Január 2014, 08:13:41 »

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či môže byť osoba nad 15 rokov byť ako dozor?
Vyhláška jasne píše
Loviaci od 6 do 15 rokov môže loviť ryby výlučne
v sprievode plnoletej osoby, ktorá je držiteľom povolenia.
Takže odpoveď je že NIE Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Palusko
Hero Member
Príspevkov: 963

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 15. Január 2014, 08:39:12 »

Inak to je dobra blbost, to by ma nasralo kebyze mam tolko rokov Úsmev az mojich casov to tak nastastie nebyvalo
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 15. Január 2014, 09:52:57 »

Inak to je dobra blbost, to by ma nasralo kebyze mam tolko rokov Úsmev az mojich casov to tak nastastie nebyvalo
Kedy tomu tak nebolo?? Šok Šok
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 15. Január 2014, 11:06:40 »

Na prelome 80-90 rokov? Aspon ja som v tom case ziadny dozor nikdy nemal ked som mal tak 10-15 rokov a chytaval som denne aj rybarsku straz som zazil Úsmev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #6 kedy: 15. Január 2014, 11:10:12 »

No ja si pamatam, ze sme s kamosmi vzdy trpli, ci najdeme niekoho, kto bude ochotny nam robit dozor. niekedy to bol celkom problem zohnat ochotneho rybara ... nevrli rybari boli uz vtedy. mam na mysli obdobie 1993-1997.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 15. Január 2014, 11:11:41 »

Na prelome 80-90 rokov? Aspon ja som v tom case ziadny dozor nikdy nemal ked som mal tak 10-15 rokov a chytaval som denne aj rybarsku straz som zazil Úsmev
Ja mám papiere od roku 1983 a viem že už vtedy to bolo treba a odvtedy je tomu stále tak... Mrknutie Mrknutie
Zaznamenané

Palusko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 15. Január 2014, 11:33:00 »

Tak potom tam u nas to mali vsetci na haku Úsmev ako dozor co ja viem do 10 rokov ok, ale do 15 je sikana.
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 15. Január 2014, 11:34:06 »

Ja mám papiere od roku 1983 a viem že už vtedy to bolo treba a odvtedy je tomu stále tak... Mrknutie Mrknutie
samozrejme vždy to tak bolo, iba sa na tom až tak nebazírovalo, dozor bol prvý dospelý rybár čo bol na dohľad ...
Zaznamenané
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 15. Január 2014, 11:54:12 »

Tak potom tam u nas to mali vsetci na haku Úsmev ako dozor co ja viem do 10 rokov ok, ale do 15 je sikana.
V tom čase sa povolenie vydávalo až od 10 rokov Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Takže prrrrr Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
Zaznamenané

andrei11
Hero Member

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #11 kedy: 15. Január 2014, 11:56:24 »

ja si myslim, ze niekedy by dozor neuskodil ani deckam do 18r.... napr. policajny Úšklabok Úšklabok Úšklabok ale teraz vazne. nemyslim si, ze decka do 15 rokov by mali byt pri vode bez dozoru a poznam to z vlastnej skusenosti. a tu nejde o sikanu, ale skor o zodpovednost. sami viete, ze jeden zly krok pri vode moze znamenat tazke zranenie...
« Posledná zmena: 15. Január 2014, 11:59:53 od andrei11 » Zaznamenané

Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 15. Január 2014, 12:16:17 »

V tom čase sa povolenie vydávalo až od 10 rokov Mrknutie Mrknutie Mrknutie
Takže prrrrr Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk
nie som istý  Gúľam očami výnimky potvrdzujúce pravidlo boli vždy  Úšklabok
Zaznamenané
Stanislav Vladimir
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 15. Január 2014, 13:38:16 »

Keď som mal 13 rokov....bože to bolo kedy?...už som asi zabudol ..do riti z Nemcom ...ale to si pamätám,že som dozor nemal..a nikto ho nevyžadoval...
Zaznamenané
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 15. Január 2014, 13:59:19 »

Keď som mal 13 rokov....bože to bolo kedy?...už som asi zabudol ..do riti z Nemcom ...ale to si pamätám,že som dozor nemal..a nikto ho nevyžadoval...

Dozor by mohli mat aj niektory dospeli niekedy aj predospeli lebo podaktory co robia pri vode az mi je do placu.
Niektore 15 rocne decko ma viacej rozumu ako nejaky stary kokos.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk