AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 18:49:18

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  MORSKÝ RYBOLOV
| | | |-+  Letné morské dovolenkové lovy
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 Tlačiť
Autor Téma: Letné morské dovolenkové lovy  (Prečítané 12424 krát)
Jaro
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 29. Júl 2009, 14:59:31 »

Pozdrav z Bulgarie... Vsetko je tu ok iba ta ruska klavesnica ma serie,takze sorry... Dnes som videl prve rybky i kraba ... Plač Nasiel som i obchod s rybarskymi potrebami oplati sa vidiet - to doma nemame - pruty same vrazdy - akurat harpuny boli o.k....
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 30. Júl 2009, 08:06:48 »

Po prvej "okukovej" prechadzke pozorovany miestny lov. Spodne zatazove olovo,nad nim asi 8 privesov s nejakymi muskami. Nahodia do mora a rychlo vytahuju... Obete su rybky cca 10cm... Koniec hlasenia... Úšklabok Úšklabok  Pozdravuju slovenskych rybarov...
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 04. August 2009, 20:01:29 »

Richi, pjekneeee

uz parkrat som poskuloval po strankach "cestoviek" s tymto zameranim... sam z neznamymi som sa vsak bal... na druhej strane ani vybava na to moc nieje Smútok
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 12. August 2009, 14:18:03 »

Stačí ti tvrdšia - teda tvrdá prívlačka, dobrý navijak s tenšou šnúrou (do 10 kg) a ideš. Pravda je to, že ak natrafíš v parti na blbca, tak potom amen... Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 12. August 2009, 14:25:09 »

Stačí ti tvrdšia - teda tvrdá prívlačka, dobrý navijak s tenšou šnúrou (do 10 kg) a ideš. Pravda je to, že ak natrafíš v parti na blbca, tak potom amen... Vyvalujem oči! Super!
Narážaš na niečo (niekoho)?  Smiech Smiech
Zaznamenané
Richi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 12. August 2009, 14:48:24 »

Ja to myslím všeobecne... Mrknutie Úšklabok Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 13. August 2009, 06:52:27 »

Ešte pripájam nejaké skvosty od mora... Mrknutie

Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 13. August 2009, 06:53:22 »

a ešte niečo z hamu-papu... Smiech

Zaznamenané
Richi
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 14. August 2009, 12:22:31 »

Ja by som si z toho určite vybral "popčetu a tarator". Nemám šajn, čo to je, ale už iba kvôli tomu názvu. Jaro, a ryby si pochytal aké? Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 18. August 2009, 15:55:53 »

Ja by som si z toho určite vybral "popčetu a tarator". Nemám šajn, čo to je, ale už iba kvôli tomu názvu. Jaro, a ryby si pochytal aké? Vyvalujem oči! Super!
Po oboznámení sa s prostredím som sa rozhodol na ne zanevrieť... naj čo som videl aj u miestnych rybárov boli nejaké morské plosky cca 10 cm dlhé... a toho mám doma dosť... Plač
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 21. August 2009, 08:09:13 »

Takze si tam mal aj dobru cesko slovensku kuchynu. Ked som pri mori, tak si vychutnavam tu ich kuchynu. Ci si jedol drzkovu?
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 21. August 2009, 16:00:39 »

no samozrejme tú ich... a bola super...mam mam... Pusinka
Zaznamenané
vilko
Sr. Member
Príspevkov: 444

co zjes, druhykrat nechytis...

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 24. August 2009, 14:55:14 »

mno.. ked nechces v bg riskovat staci povedat pile a sopska salat Úsmev popripade smazene kartofle Smiech
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 26. August 2009, 06:17:28 »

mno.. ked nechces v bg riskovat staci povedat pile a sopska salat Úsmev popripade smazene kartofle Smiech
  Neviem ako Ty,ale v mojom prípade môžem za stravu "bulgaríkov" iba pochváliť... Strava bola na hoteli fajn,bola trošku prispôsobená našemu jedálníčku,ale veľmi chutná. Vonku som testoval aj caca /vyprážané malé rybky komplet/,nezapíjal som alkoholom a tu som... Pusinka
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 26. August 2009, 08:15:34 »

Neviem ako Ty,ale v mojom prípade môžem za stravu "bulgaríkov" iba pochváliť... Strava bola na hoteli fajn,bola trošku prispôsobená našemu jedálníčku,ale veľmi chutná. Vonku som testoval aj caca /vyprážané malé rybky komplet/,nezapíjal som alkoholom a tu som... Pusinka
Tak to je ta CACA. Richi by si dal TARATOR, ale ja tu CACU. Teraz konecne viem, ze by som si to asi nedal. Male rybky uprazene komplet nemam rad.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk