AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

18.11.2019 12:16:15

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 190 príspevkov v 1 829 tém od 1 825 užívateľov
Najnovší užívateľ: Matko1982
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  BAVÍME SA
| | | |-+  Silvestrovské mecheche
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 Tlačiť
Autor Téma: Silvestrovské mecheche  (Prečítané 2515 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 27. December 2013, 20:19:40 »

Téma o všetkom, čo prežijete v posledný deň r.2013. Píšte čo robíte/nerobíte, čo pijete/nepijete, ako sa zabávate/nezabávate. Free téma o Silvestri.
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 27. December 2013, 20:22:02 »

ráno pojdem do práce a vecer ked skoncim sprcha a do mesta na koncert alebo co to tam bude
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 27. December 2013, 20:26:06 »

ráno pojdem do práce a vecer ked skoncim sprcha a do mesta na koncert alebo co to tam bude
...píšem, čo prežijete!!! ... odkiaľ vieš, že ešte pôjdeš do práce??? (morbidné viem  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Úšklabok)
Zaznamenané
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 935

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 27. December 2013, 20:48:24 »

Jaro ako ty vieš čo prežiješ  Čo???
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 27. December 2013, 20:52:57 »

Jaro ako ty vieš čo prežiješ  Čo???
  Neviem, ale téma prežije!!!  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 28. December 2013, 00:22:14 »

Keďže nejaký ten jeden zápis v prehľade mám, nielen samé vyčiarknuté kolonky, treba sumár úlovkov vyplniť. A kedy, ak nie v posledný deň sezóny. No a tak si uz po niekoľko rokov spestrujem môj papučovo poňatý Silvestr, práve týmto sumarom. Ani som i nevšimol ako Mrknutie Smiech a za tie roky sa z toho stal rituál Vyvalujem oči! Super! Smiech. Obložím sa obloženými chlebíčkami(rituálne Smiech) a komótne, riadok po riadku rekapitulujem, chlebíček po chlebíčku Vyplazujem jazyk "redukujem" Vyplazujem jazyk Smiech ... a zaspomínam. Aká bola ktorá rybka, ... na palici Vyvalujem oči! Super!, ale tiež na panvici Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk Vyplazujem jazyk ... a tak všelijako Mrknutie Smiech.

Proste taký, akoby som to kulantne Gúľam očami Gúľam očami Úšklabok, .... taký nevegeteriansky Silvester Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
« Posledná zmena: 28. December 2013, 09:06:28 od oreno » Zaznamenané
spinner
Newbie
*
Príspevkov: 9

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 28. December 2013, 20:48:53 »

Nazdar,
 no basnicke crevo nezapries..... Smiech, pri takých peknych úlovkoch si sa musel oblozit 50-mi chlebickami Úšklabok, ale zasluzis si! Úsmev
Zaznamenané
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 28. December 2013, 22:44:46 »

Nazdar,
 no basnicke crevo nezapries..... Smiech, pri takých peknych úlovkoch si sa musel oblozit 50-mi chlebickami Úšklabok, ale zasluzis si! Úsmev
Stihol si 3/3 Úšklabok ....... ale stihol  Mrknutie Smiech. Tak veru, správny fórista neprenáša do nového roku žiadne resty, čo sa aktivity týka Mrknutie Mrknutie Smiech

len tak na margo, so spinnerom sa osobne poznáme Vyvalujem oči! Super!. To len preto aby nevznikli pochybnosti, že tu niekoho drezirujen len tak mirniks dirniks.
Mám na to zvolenie  Vyvalujem oči! Super! .... teda aspoň si myslím, že mám (na) takéto zvolenie Smiech, ... či? Gúľam očami Úšklabok Úšklabok

« Posledná zmena: 28. December 2013, 22:46:29 od oreno » Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 30. December 2013, 12:07:20 »

Ja mám na silvestra poslednú hlavatkovu vychadzku  Mrknutie
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
oreno
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 30. December 2013, 12:44:59 »

Ja mám na silvestra poslednú hlavatkovu vychadzku  Mrknutie
A berieš do baťoha aj šampus Úšklabok Úšklabok ... že? Mrknutie
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 30. December 2013, 15:21:22 »

Oreno žiaľ neberiem bo karujem  Vyplazujem jazyk
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 30. December 2013, 17:33:21 »

Oreno žiaľ neberiem bo karujem  Vyplazujem jazyk
Šak bežne karuju s fľašku ta jaky maš problem... Čo??? Čo???
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 05. Január 2014, 11:55:03 »

Pre mňa je to za posledných pár rokov najnudnejší deň v roku.
Všetko čo mladšie sa rozuteká, čo menšie strážime a od večera do skorého rána čičíkam psíka čo sa bojí rachotu. Mamina si ide ľahnúť so sliepkami a ja čumím na staré programy v TV, no čistý veget. Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Martin Damašek
Hero Member
Príspevkov: 2 076

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 07. Január 2014, 22:41:13 »

U mňa je posledných 5- 6 rokov Silvester rovnaký: doobeda sedím doma nad knihami a učím sa na skúšky, poobede idem o pol 3 k frajerke, ideme dakam von sa poprechádzať, buchneme si šampus a okolo 11 od nej odchádzam aby som bol pred pol nocou doma. Tu zoberiem s otcom (tento rok bola s nami aj mama) psa zo sídliska preč, za dedinu, tam máme výhľad na všetky ohňostroje a pes je kľudný Mrknutie No a o 1 ráno pekne krásne spať, bo ráno treba vstávať do kostola Smiech
Zaznamenané

čas strávený na rybách sa neráta do života
Jaro-moderátor
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 23. December 2015, 18:42:44 »

Niečo výnimočné, či iba také "telkové" spriadate na posledný deň??? Sem s tým!!!  Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Strán: [1] 2 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk