AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

22.11.2019 19:12:56

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 197 príspevkov v 1 829 tém od 1 826 užívateľov
Najnovší užívateľ: PeterPodsklan
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - sumec
| |-+  Sumčiarina
| | |-+  FOTOGALÉRIA
| | | |-+  Sumcové foto
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť
Autor Téma: Sumcové foto  (Prečítané 11677 krát)
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 22. Marec 2013, 14:24:26 »

Plač

Zaznamenané
Marián Zauška
Sr. Member
Príspevkov: 436

Zobraziť profil
« Odpoveď #46 kedy: 22. Marec 2013, 19:18:16 »

Ľudská hlúposť je nekonečná.  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný
Zaznamenané

Ži a nechaj žiť.
andrej
Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 22. Marec 2013, 19:30:12 »

to vyzera ako potapac asi harpunoval alebo čo
Zaznamenané
Oki
Hero Member
Príspevkov: 6 022

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 22. Marec 2013, 21:11:13 »

No henten to potrebuje poriadne prevetrat. Coraz menej sa cudujem ked clovek striela cloveka  Gúľam očami
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #49 kedy: 13. Apríl 2013, 00:12:08 »

Tak Dzony sa pital kde som..pridavam aktualnu fotku z miesta kde som. Chytene vcera.

Zaznamenané
andrej
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 14. Apríl 2013, 14:20:25 »

a ty fotíš? nečo som počul že si vonku ..aj som myslel že nekde rio ale po.. pekná rybka .. vláčiš tam aj či?
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 671

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 14. Apríl 2013, 20:18:55 »

Podla mna je toto v špenielsku.
Ale -možno sa mýlim Mrknutie
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #52 kedy: 14. Apríl 2013, 20:38:06 »

Espanola  Mrknutie a ja som za fotakom aha.

Noo dajake zubace som povytahoval, ale sumce my to neako ignoruju (aj ked my jeden fuzac odtrhol zubacovku-bez sance). Ale sa tomu ani nevenujem....zase mozno tento tyzden budem mat den-dva aktivnej vlacky.
Zaznamenané
andrej
Hosť
« Odpoveď #53 kedy: 14. Apríl 2013, 22:30:24 »

pekne pekne išiel by som kua -dosť mi ebe po tej zime a presne nečo take by som potreboval takže velmi ti závidím pofoť nečo na vláčku ak vide čas...pekný relax kujva fix Mrknutie nech sa darí..
Zaznamenané
Oki
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #54 kedy: 14. Apríl 2013, 22:33:01 »

No minuly tyzden bol z hladiska pocasia taky akurat. Teraz uz to svieti 28-30 stupnov  Vyplazujem jazyk Do nedele uz nejak vydrzim  Pusinka Pusinka Pusinka
Zaznamenané
Marián Zauška
Sr. Member
Príspevkov: 436

Zobraziť profil
« Odpoveď #55 kedy: 30. Apríl 2013, 22:36:10 »

Moja jediná ryba z poslednej výpravy na Páde. Zmenili sme po dohovore s parťákom miesto kvôli kaprom keďže sa zmenili podmienky a lov kapra bol takmer nemožný. Chalanom zo slovenska sme uvoľnili miesto a poznamenal som im, že za daných podmienok to bude o pár záberoch ale o veľkých rybách. To som netušil čo sa stane. Necelých 15 hod po našom odchode dostali svoju stovku iba pri 225 cm! Keď sa vrátia vypýtam od nich foto. Krásny sumec ktorému som nameral od ritnej plutvy po stred chrbta neuveriteľných 55 cm. A aby toho nebolo málo o ďalších 23 hod chytili češi o pár metrov vyššie ďalšiu stovku pri 236 cm.

« Posledná zmena: 30. Apríl 2013, 22:40:18 od Marián Zauška » Zaznamenané

Ži a nechaj žiť.
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk