AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

18.10.2019 23:27:37

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 125 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  LEGISLATÍVA
| | | |-+  Problémy, zmeny a riešenia v SRZ
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Tlačiť
Autor Téma: Problémy, zmeny a riešenia v SRZ  (Prečítané 13866 krát)
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 07. Február 2014, 20:37:10 »

Lubo,spôsob registrácie som už našiel na webe, len sú tam určité ohraničené podmienky- sféry investovania. A to by som chcel zistiť, že čo uvádzajú organizácie, na aký účel   plánujú použiť tie peniaze. Niekde som čítal " na podporu výchovy mladých športových rybárov ". Chcel by som vedieť, či sa oficiálne dajú využiť tie peniaze na  zarybnenie, úpravu okolia rybníkov,  a pod.
ten kto robí vyúčtovanie, nemôže mať s týmto predsa problém  Mrknutie podstatne ťažšie je dostať to na účet v hojnom množstve
  To mi je akosi jasné  Úšklabok Myslím to následné využite. Len čo uviesť pri vybavovaní registrácie  Čo???
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #46 kedy: 07. Február 2014, 21:00:16 »

Lubo,spôsob registrácie som už našiel na webe, len sú tam určité ohraničené podmienky- sféry investovania. A to by som chcel zistiť, že čo uvádzajú organizácie, na aký účel   plánujú použiť tie peniaze. Niekde som čítal " na podporu výchovy mladých športových rybárov ". Chcel by som vedieť, či sa oficiálne dajú využiť tie peniaze na  zarybnenie, úpravu okolia rybníkov,  a pod.
ten kto robí vyúčtovanie, nemôže mať s týmto predsa problém  Mrknutie podstatne ťažšie je dostať to na účet v hojnom množstve
  To mi je akosi jasné  Úšklabok Myslím to následné využite. Len čo uviesť pri vybavovaní registrácie  Čo???
no veď si to napísal "podpora výchovy mladých športových rybárov" a to je neodškriepiteľný fakt  Mrknutie
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #47 kedy: 07. Február 2014, 21:36:50 »

Saša, ak sa nemýlim, treba tú registráciu na 2% z daní vždy do konca decembra (prever si to, venoval som sa tomu pred pár rokmi, neviem aký je aktuálny stav) a tú registráciu je (bolo) potrebné každý rok obnovovať. Prijímateľom podľa mojich vedomostí mohlo byť len OZ, nadácia, nejaký neinvestičný fond a neviem či ešte niekto. V prvom rade je treba si preveriť aký štatút má MsO SRZ ale nemám pocit že by bola jedna z tých troch, píšem z mobilu tak len narýcho... K žiadosti o registráciu sa myslím prikladali stanovy alebo zakladajúce dokuemnty, potvrdenia poistovní - sociálka, zdravotka, a ešte niečo. SKús pozriet, určite nájdeš info.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 07. Február 2014, 21:49:31 »

Ja som narazil na toto: http://rozhodni.sk/prijimatel/registracia-do-zoznamu-prijimatelov/
« Posledná zmena: 07. Február 2014, 22:02:55 od Saša » Zaznamenané
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 935

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #49 kedy: 08. Február 2014, 22:28:50 »

Saša na Carp show v TN,  alebo potom na Zemníku ti môžem podať bližšie info k tým 2%.  Mrknutie
Zaznamenané
Peter77
Hero Member
Príspevkov: 520

Lepší kapor vo vode, ako manželka v posteli...

Zobraziť profil
« Odpoveď #50 kedy: 28. Marec 2014, 08:05:02 »

Saša na Carp show v TN,  alebo potom na Zemníku ti môžem podať bližšie info k tým 2%.  Mrknutie

Ivko, aj ja budem prosiť. ..
Zaznamenané

Moje príspevky na tomto fóre môžu obsahovať stopové množstvo sarkazmu, irónie a iných foriem humoru, ktoré môžu u niektorých jedincov vyvolávať rôzne formy alergickej reakcie.
Peter94
Sr. Member
Príspevkov: 301

Zobraziť profil
« Odpoveď #51 kedy: 06. Júl 2014, 17:34:14 »

Zdravim pani.V sobotu rano prisla kontrola o druhej hodiny a bohuzial mi nesvietilo svetlo ,lebo sa vybilo.Ten k0k0t mi dal zapis.Odomna asi 6m horel ohen.Na svingroch mam tie vecne svetielka.Svietil som celovkov ,ked prisli.Co si o tom myslite konal ako mal ,alebo ho mam dat na sud?Dakujem
Zaznamenané
erno hlavac
Hero Member
Príspevkov: 6 309

rybolov môj sen

Zobraziť profil
« Odpoveď #52 kedy: 06. Júl 2014, 20:26:33 »

Dosť ťažká otázka, pretože nie je presne špecifikovaný spôsob osvetlenia lovného miesta. Mnoho rybárov používa pozičné svetlo signalizátorov bez problémov. Často sa však hovorí, že osvetlenie musí byť zo strany vody, čo ja osobne považujem za výmysel RS. Peťo, na oheň sa však nespoliehaj tu platí všeobecný zákaz používania otvoreného ohňa aj čelovka je pasé.
 Rozhodujúce však bude ako sa ku tomu postaví tvoja MO. 

Zaznamenané

Pohoda - klídek - kapríček
Peter94
Sr. Member
Príspevkov: 301

Zobraziť profil
« Odpoveď #53 kedy: 07. Júl 2014, 14:23:47 »

Ohen mala partia vedla mna asi 6m.Ja inak ohen nezakladam,nezanasam ked mi vsetko odtoho smrdi dymom.
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #54 kedy: 12. November 2014, 08:11:10 »

Dnes sa bude v radiu Slobodny vysielac hovorit o SRZ. Ak mate na srdci otazky, pripomienky, alebo osobnu (pozitivnu alebo negativnu) skusenost, posielajte na studio@slobodnyvysielac.sk, prip. zavolajte do studia. Tel. cislo na ich webe.
Zaznamenané
ivanmi5
Hero Member
Príspevkov: 935

Trnava R-team

Zobraziť profil
« Odpoveď #55 kedy: 12. November 2014, 15:32:17 »

Dnes sa bude v radiu Slobodny vysielac hovorit o SRZ. Ak mate na srdci otazky, pripomienky, alebo osobnu (pozitivnu alebo negativnu) skusenost, posielajte na studio@slobodnyvysielac.sk, prip. zavolajte do studia. Tel. cislo na ich webe.
Andy pozeral som ich program, ale nič také som tam nenašiel  Čo???
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #56 kedy: 12. November 2014, 15:40:03 »

Bolo to myslim od 12-14, alebo od 13-14.
Zaznamenané
mato167
Sr. Member
Príspevkov: 497

Zobraziť profil
« Odpoveď #57 kedy: 13. November 2014, 10:15:46 »

tu sa to da stiahnut z archivu:
http://www.slobodnyvysielac.sk/archiv-relacii-podla-datumu/m5/p18
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #58 kedy: 13. November 2014, 10:57:20 »

Neodporúčam vypočuť pre ľudí s vysokým tlakom. V SRZ Žilina sa deje svinstvo najhrubšieho zrna. Hnev
« Posledná zmena: 13. November 2014, 11:03:24 od Saša » Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #59 kedy: 13. November 2014, 11:17:03 »

Ja som to poslal našej MO mailom, aby si to vypočuli delegáti snemu. Hnev
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk