AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

18.10.2019 23:41:31

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 125 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - rôzne
| |-+  Voľné témy
| | |-+  LEGISLATÍVA
| | | |-+  Problémy, zmeny a riešenia v SRZ
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Tlačiť
Autor Téma: Problémy, zmeny a riešenia v SRZ  (Prečítané 13867 krát)
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #30 kedy: 18. December 2013, 15:01:27 »

... za všetkým hľadajte dopyt, 90% rybárov pýta K3 až z toho rokmi kompetentní celkom osprosteli a valia a valia a valia ... bola doba, keď všade bolo aj zubača a šťuky jak dreva, dnes je voda presypaná K3 a sype sa ďalej a aj sa sypať bude ... podľa mňa je možno problém aj v tom, že sa slušná násada dravca horšie zháňa a aj keď sa podarý zohnať, tak koľko prežije  Gúľam očami keď nik nie je schopný/ochotný priať opatrenia nato aby prežila a tupelovia vyťahajú 25centi zubáčikov na mrtvu rybku  Čo??? pamätám dobu, keď bol u nás na jednej nádrži zákaz lovu na rybku 2-3 roky a výsledky sa dostavili, lenže iba kratkodobo, dnes sme zase tam, kde sme boli na začiatku, najvyšší čas prijať radikálnejšie zmeny ...
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #31 kedy: 18. December 2013, 15:14:15 »

Keď sa chce, dá sa Lubo to všetci vieme... mali sme možnosť vidieť na Orave, že 35 cm miera lipňa prináša svoje ovocie..... . Na Hrone je aktuálne 30cm ale vôbec by nezaškodilo aj 35cm, myslím, že bratia Česi majú na šumavskej Vltave 40cm na lipňa.... 
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 19. December 2013, 07:34:40 »

Keď sa chce, dá sa Lubo to všetci vieme... mali sme možnosť vidieť na Orave, že 35 cm miera lipňa prináša svoje ovocie..... . Na Hrone je aktuálne 30cm ale vôbec by nezaškodilo aj 35cm, myslím, že bratia Česi majú na šumavskej Vltave 40cm na lipňa.... 
Cesi myslim ze nemaju ani nonstopku.
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #33 kedy: 19. December 2013, 09:33:15 »

Na niektorých priehradách ano čo som pozeral myslim, že Orlik, Lipno... ale to nie je o nonstopke ...
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 19. December 2013, 09:58:27 »

Na niektorých priehradách ano čo som pozeral myslim, že Orlik, Lipno... ale to nie je o nonstopke ...
Ja viem len ma to zaujmalo uz nebudem spamovat Mrknutie
Zaznamenané
ferek101
Full Member
Príspevkov: 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #35 kedy: 26. December 2013, 15:45:13 »

pre tych ktorych aspon trochu zaujima dianie vSRZ Ziline odporučam prečitať si članok v poslednom čisle RRR kde pan Patoprsty člen radySRZ opisuje praktyky pana Balaža a kam idu naše peniaze
Zaznamenané
balogh1735
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 28. December 2013, 13:08:35 »

pre tych ktorych aspon trochu zaujima dianie vSRZ Ziline odporučam prečitať si članok v poslednom čisle RRR kde pan Patoprsty člen radySRZ opisuje praktyky pana Balaža a kam idu naše peniaze
Nic nove vsetci o tom vedeli vedia aj vediet budu Hnev
Zaznamenané
Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #37 kedy: 30. December 2013, 22:03:26 »

No môj názor, na veľkú dieru veľká záplata, ono všade to vidíme kam naše súdnictvo a zákony spejú, dedka za čokoládu vo vrecku na rok do chládku, vraha pre "omyl" na slobodu....najkrajší zákon tohoto roku máme o čipovaní milášikov, že aňo  Smiech možno by chceli aj rybky očipúvať keketi..

Kde nepomôže dohovor treba silu.. ono ani tá deka na vojne pre niekoho nebol zlý nápad a osvietilo ho, občas tomuto viac porozumieť ako slovu. Nikoho nanavádzam, ale ak sa nájde ďalší Herman čo s úradmi nepochodil môžu sa naň tešiť aj v parlamente, ľudom dochádza trpezlivosť, podľa historika sme veľmi zvláštny národ, dlho dlho si necháme skákať po hlave, ale keď to praskne nepoznáme zľutovanie..vraj sa nás báli aj germáni a hungári, a ďalšie širšie okolie? Veľa hláv na koloch okolo dunaja trčalo  Mrknutie Mastili sme ich ako besný..ale o tom sa veľa nevie. Rušná to doba..a asi aj nastane zas..nežná už nebude.

Inak ak padnú pre SRZ dotácie, čo je dosť možné, lebo niečo bolo stopnuté a zablokované s EU kôli chybám a aktívnym idiotom na úradoch, potom sa veľký prúser skoro ukáže..
Zaznamenané

ralf77
Full Member
Príspevkov: 115

Zobraziť profil
« Odpoveď #38 kedy: 04. Január 2014, 22:19:47 »

Ahojte, prajem veľa šťastia a úspechov v Novom roku...
tu sa dozviete viac  SLOVENSKÉ RYBÁRSKE POVSTANIE

http://www.srzke.com/             
Zaznamenané
Saša
Hero Member
Príspevkov: 3 990

Niekedy aj motyka vystrelí

Zobraziť profil
« Odpoveď #39 kedy: 07. Február 2014, 17:41:04 »

Neviem, do ktorej témy by som mal zaradiť túto moju otázku, preto som ju dal sem do legislatívy. Chcem sa opýtať, či niektoré vaše organizácie sú zaregistrované ako príjemcovia 2% z dane príjmu fyzických alebo právnických osôb a čo sa uvádza ako účel použitia týchto peňazí. Ako viem, naša organizácia to nevyužíva. To len kvôli tomu sa pýtam, aby som mohol na vedenie, v  prípade reálnej možnosti prijatia tých 2 %, pritlačiť.
Zaznamenané
Jacommo
Hero Member
Príspevkov: 561

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #40 kedy: 07. Február 2014, 18:19:15 »

Rozhovor s bývalým zamestnancom SRZ pánom Belešom, ktorého bezdôvodne terajší tajomník "vyhodil" http://www.carpclub.sk/?p=8004
Zaznamenané

Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #41 kedy: 07. Február 2014, 18:53:10 »

Buď som už starý alebo už tak nevnímam, ale tu nikde som sa nedopočul a ani nedočítal o mojej otázke - 2% z dane. Som v rozpakoch
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #42 kedy: 07. Február 2014, 19:03:06 »

Neviem, do ktorej témy by som mal zaradiť túto moju otázku, preto som ju dal sem do legislatívy. Chcem sa opýtať, či niektoré vaše organizácie sú zaregistrované ako príjemcovia 2% z dane príjmu fyzických alebo právnických osôb a čo sa uvádza ako účel použitia týchto peňazí. Ako viem, naša organizácia to nevyužíva. To len kvôli tomu sa pýtam, aby som mohol na vedenie, v  prípade reálnej možnosti prijatia tých 2 %, pritlačiť.
Saša, naša MO to využíva už dlhodobo, neviem ako to je s registráciou, ako sú nastavené termíny ale je to dosť zásadná časť príjmov močky
Zaznamenané
Saša
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #43 kedy: 07. Február 2014, 20:05:21 »

Lubo,spôsob registrácie som už našiel na webe, len sú tam určité ohraničené podmienky- sféry investovania. A to by som chcel zistiť, že čo uvádzajú organizácie, na aký účel   plánujú použiť tie peniaze. Niekde som čítal " na podporu výchovy mladých športových rybárov ". Chcel by som vedieť, či sa oficiálne dajú využiť tie peniaze na  zarybnenie, úpravu okolia rybníkov,  a pod.
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #44 kedy: 07. Február 2014, 20:21:03 »

Lubo,spôsob registrácie som už našiel na webe, len sú tam určité ohraničené podmienky- sféry investovania. A to by som chcel zistiť, že čo uvádzajú organizácie, na aký účel   plánujú použiť tie peniaze. Niekde som čítal " na podporu výchovy mladých športových rybárov ". Chcel by som vedieť, či sa oficiálne dajú využiť tie peniaze na  zarybnenie, úpravu okolia rybníkov,  a pod.
ten kto robí vyúčtovanie, nemôže mať s týmto predsa problém  Mrknutie podstatne ťažšie je dostať to na účet v hojnom množstve
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk