AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

08.12.2019 04:51:18

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show a Spinning Show Slovakia 2014
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show a Spinning Show Slovakia 2014  (Prečítané 23595 krát)
Sampus
Hero Member
Príspevkov: 679

Kaprari vsetkych krajin spojte sa

Zobraziť profil
« Odpoveď #135 kedy: 16. Február 2014, 10:00:57 »

Vsetkym co sa spolupodielali na organizacii Carp Show hlboka poklona. Skutocne vydarena akcia na urovni. Uz teraz sa tesim na dalsi rocnik! Mrknutie
Pripajam sa.
Zaznamenané

Sam
VladoS
Newbie
*
Príspevkov: 20

Zobraziť profil
« Odpoveď #136 kedy: 16. Február 2014, 13:05:59 »

Môžem sa len pridať k pochvale na Carp Show a Spinning Show,super akcia,super ludia,organizátorom sa velmi vydarilo,že sa presťahovali z Bratislavy do Trenčína.Priestory super,prednášky zaujímavé,výber firiem super.Palec hore.Príjemné spestrenie soboty. Diky moc.....
Zaznamenané
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #137 kedy: 16. Február 2014, 22:07:32 »

Konecne som prisiel domov. Ivan este zostal na vystavisko dokoncit demontaz bazena a dohliadnut na vypratanie stankov. Som naozaj stastny ako Carp and Spinning Show dopadla. Vyslo takmer vsetko vratane jarneho pocasia. Velmi pekne dakujem aj v Ivanovom mene za Vase reakcie. Velmi si vazime Vas nazor. Viac sa vyjadrime k priebehu CS v priebehu zajtrajska, ked sa dame trochu dokopy.

Len jedno Oznamenie: Na stanku KM Fishing Sport v pavilone c.7 zostala zabudnuta:

"čierna taška s kľúčmi od bytu a balíčkom BeBe keksov". Ak ste majitel, alebo poznate majitela zabudnutej tasky, kontaktujte prosim Ivana Fabiana, kontakt je na www.carpshow.sk
Zaznamenané
Čeko
Hero Member
Príspevkov: 5 685

Zobraziť profil
« Odpoveď #138 kedy: 17. Február 2014, 00:46:50 »

Konecne som prisiel domov. Ivan este zostal na vystavisko dokoncit demontaz bazena a dohliadnut na vypratanie stankov. Som naozaj stastny ako Carp and Spinning Show dopadla. Vyslo takmer vsetko vratane jarneho pocasia. Velmi pekne dakujem aj v Ivanovom mene za Vase reakcie. Velmi si vazime Vas nazor. Viac sa vyjadrime k priebehu CS v priebehu zajtrajska, ked sa dame trochu dokopy.

Len jedno Oznamenie: Na stanku KM Fishing Sport v pavilone c.7 zostala zabudnuta:

"čierna taška s kľúčmi od bytu a balíčkom BeBe keksov". Ak ste majitel, alebo poznate majitela zabudnutej tasky, kontaktujte prosim Ivana Fabiana, kontakt je na www.carpshow.sk

Ivan ,Vladko jedno veľké Ďakujeme super akcia,užíval som si to až veľmi  Mrknutie Úšklabok Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! boli chalani z BB a chválili palec hore  Mrknutie Mrknutie Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #139 kedy: 17. Február 2014, 00:57:22 »

Ďakujem všetkým chalanom z fora za parádnu sobotu a špeciálne Jarovi Moderátorovi Onačilovi za parádne stretnutie bolo super  Mrknutie Mrknutie Úšklabok Úšklabok Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 672

Zobraziť profil
« Odpoveď #140 kedy: 17. Február 2014, 10:03:55 »

Tak ako som milý rok písal že na CS sa v Blave už nezúčastním,tak po tomto ročníku píšem-že už ani jeden nevynechám Mrknutie Mrknutie
Ako malo to šecko čo k tomu patrí za čo patrí organizátorom jedno veľké vďaka Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super! Vyvalujem oči! Super!
Ako jeden deň mi bol aj málo,ale na druhý deň už som nemal silu ísť tak ďaleko Smiech Smiech Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #141 kedy: 17. Február 2014, 15:15:27 »

Také moje malé zhrnutie (bol som celú sobotu až do konca nedele):

1.) PEPO súhlasím, išlo to o level vyššie. Stále je však trošku problém tombola, ktorá počas druhého dňa bola skôr komická, keď sa ceny už rozdávali pre maúú účasť: najstaršiemu a najmladšiemu účastníkovi, potom v strede tomboly dostali všetky ženy nejakú cenu a podobne. To sa dá oveľa lepšie vyriešiť  Mrknutie
2.) Top stánky, kde pokec naozaj stál za to a bolo vidieť PROFESIONÁLNY prístup k zákazníkom a k rybárom (nevynechal som ani jediný jeden): NIKL, MIKBAITS, GARANTBAITS, JET-FISH, STARBAITS, LK-BAITS,  ZITNANSKY - sonary, KIMOT TEAM, BAZEN a okolie, RIVERLAND, ZADRAVEC a ešte pár, na ktoré si teraz rýchlo nespomeniem a osobne pre mňa prekvapenie DRAGON BAITS a stánok rybárskycamp.eu. Počkám si na video od K. Fabiana, ale tiež bolo vidieť, že prvý deň makal.
3.) Lepší "priateľský" prístup ako každý rok ORTHODOX CARP, tu sa človek pri stánku nenudí, ale o novinkách som sa nedozvedel nič  Mrknutie, rovnako tak pri IMPERIAL BAITS stánku Úsmev
4.) Najlepšia prezentácia jednoznačne NIKL, JAKUB VAGNER, lov v Mongolsku a Peťo Šimonič s Tomášom Blažekom boli tiež v pohode
5.) Najnudnejšie prezentácie: radšej tentoraz nebudem spomínať
6.) Celkové hodnotenie 7,5/10 (body dole za tombolu, zimu v prednáškovej, parkovisko, navigácia po areáli, poplatok za parking, časový harmonogram) ostatné len PLUSY.

Na to, že to bol prvý rok v priestoroch, hodnotím ako veľmi kvalitný event a teším sa už na ďalší rok.
« Posledná zmena: 17. Február 2014, 16:03:27 od Miro Hirjak » Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
Chuck
Hero Member
Príspevkov: 616

Zobraziť profil
« Odpoveď #142 kedy: 17. Február 2014, 15:32:23 »

CS hodnotím veľmi pozitívne. Priestory posunuli celú akciu o level vyšie. Pri stánkoch priateľská  a pri Orthodoxe až rodinná atmosféra. Viacero firiem urobilo veľký posun dopredu . Organizátorom ďakujem pekne za túto akciu ktorá mala naozaj veľmi dobrú úroveň.
Zaznamenané
Čeko
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #143 kedy: 18. Február 2014, 14:57:29 »

niekto si v stánku OC  zabudol nové thermo ponožky,tak komu chýbajú nech sa mi ozve cez SS  Mrknutie Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 522

Zobraziť profil
« Odpoveď #144 kedy: 19. Február 2014, 14:52:33 »

neviem kto to robil ale pekné  Vyvalujem oči! Super!  http://www.youtube.com/watch?v=FHskW5bO-9g
Zaznamenané
gabriel.cs
Hero Member
Príspevkov: 646

Zobraziť profil
« Odpoveď #145 kedy: 19. Február 2014, 15:20:25 »

neviem kto to robil ale pekné  Vyvalujem oči! Super!  http://www.youtube.com/watch?v=FHskW5bO-9g
Suhlasim pekne spracovane Úsmev
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #146 kedy: 19. Február 2014, 15:22:59 »

otazka na ivana, popr. kuba: boli prednasky natacane? vznikne z nich video? bohuzial som bol na CS len na skok a nestihal som prednasky, kedze som 70% casu stravil s foristami a potom len zrychlene preletel stanky Mrknutie
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
miko
Sr. Member
Príspevkov: 280

Nerybarcim pre rekordy, ale pre seba.

Zobraziť profil
« Odpoveď #147 kedy: 19. Február 2014, 18:21:41 »

Suhlasim pekne spracovane Úsmev

A zase bez podpory mobilnych zariadeni...  Gúľam očami
Zaznamenané
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #148 kedy: 19. Február 2014, 20:35:30 »

Vraj v mojej zemi je podla autorskych prav zakazany obsah..vedel som ze na slovensku je to zle ale totoo Čo??? Čo??? Čo???
Zaznamenané
makrela
Newbie
*
Príspevkov: 12

Zobraziť profil
« Odpoveď #149 kedy: 19. Február 2014, 22:07:35 »

otazka asi skor pre organizatorov  ale vie niekto kolko ludi sa na CS asi premlelo?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk