AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.07.2019 02:41:21

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 066 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show a Spinning Show Slovakia 2014
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 9 10 [11] Tlačiť
Autor Téma: Carp Show a Spinning Show Slovakia 2014  (Prečítané 23049 krát)
Jacommo
Hero Member
Príspevkov: 561

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #150 kedy: 19. Február 2014, 22:42:42 »

Spolu s vystavovateľmi prešvihlo počet ľudí krásne číslo 3000ks!
165 fotiek od fofografky Ivky  http://www.carpclub.sk/?p=8103
Zaznamenané

vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #151 kedy: 19. Február 2014, 23:43:01 »

Také moje malé zhrnutie (bol som celú sobotu až do konca nedele):

1.) PEPO súhlasím, išlo to o level vyššie. Stále je však trošku problém tombola, ktorá počas druhého dňa bola skôr komická, keď sa ceny už rozdávali pre maúú účasť: najstaršiemu a najmladšiemu účastníkovi, potom v strede tomboly dostali všetky ženy nejakú cenu a podobne. To sa dá oveľa lepšie vyriešiť  Mrknutie
2.) Top stánky, kde pokec naozaj stál za to a bolo vidieť PROFESIONÁLNY prístup k zákazníkom a k rybárom (nevynechal som ani jediný jeden): NIKL, MIKBAITS, GARANTBAITS, JET-FISH, STARBAITS, LK-BAITS,  ZITNANSKY - sonary, KIMOT TEAM, BAZEN a okolie, RIVERLAND, ZADRAVEC a ešte pár, na ktoré si teraz rýchlo nespomeniem a osobne pre mňa prekvapenie DRAGON BAITS a stánok rybárskycamp.eu. Počkám si na video od K. Fabiana, ale tiež bolo vidieť, že prvý deň makal.
3.) Lepší "priateľský" prístup ako každý rok ORTHODOX CARP, tu sa človek pri stánku nenudí, ale o novinkách som sa nedozvedel nič  Mrknutie, rovnako tak pri IMPERIAL BAITS stánku Úsmev
4.) Najlepšia prezentácia jednoznačne NIKL, JAKUB VAGNER, lov v Mongolsku a Peťo Šimonič s Tomášom Blažekom boli tiež v pohode
5.) Najnudnejšie prezentácie: radšej tentoraz nebudem spomínať
6.) Celkové hodnotenie 7,5/10 (body dole za tombolu, zimu v prednáškovej, parkovisko, navigácia po areáli, poplatok za parking, časový harmonogram) ostatné len PLUSY.

Na to, že to bol prvý rok v priestoroch, hodnotím ako veľmi kvalitný event a teším sa už na ďalší rok.

Reagujem na komentare:
- Ano, tombola bude po dohode s Ivanom buduci rok losovana inym systemom. Nechajte sa prekvapit.  Mrknutie
- Ano, v sobotu bolo v presnaskovej sale chladno (najma doobeda), to sme ale operativne riesili so zastupcami vystaviska, co dufam bolo uz citit pocas nedele. Na buduci rok sme zadali poziadavku na skorsie vykurenie haly.
- Parkovisko ako aj poplatky za parkovanie su kompetencii vystaviska a nevieme do nich zasahovat.
- Navigaciu po vystavisku mame v plane zlepsit

Zaznamenané
vladys
Hero Member
Príspevkov: 891

Zobraziť profil
« Odpoveď #152 kedy: 19. Február 2014, 23:46:13 »

Spolu s vystavovateľmi prešvihlo počet ľudí krásne číslo 3000ks!
165 fotiek od fofografky Ivky  http://www.carpclub.sk/?p=8103

Ano, potvrdzujem. V Trenčíne sa nás cez víkend stretlo viac ako 3.000!! Pre porovnanie, minulý rok to bolo 1.300 ludi...
« Posledná zmena: 22. Február 2014, 12:24:08 od vladys » Zaznamenané
Miro Hirjak
Hero Member
Príspevkov: 1 294

alias HIRMI

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #153 kedy: 20. Február 2014, 21:12:42 »

Vladko tak na dalsi rok 9/10 dam Smiech

Také moje malé zhrnutie (bol som celú sobotu až do konca nedele):

1.) PEPO súhlasím, išlo to o level vyššie. Stále je však trošku problém tombola, ktorá počas druhého dňa bola skôr komická, keď sa ceny už rozdávali pre maúú účasť: najstaršiemu a najmladšiemu účastníkovi, potom v strede tomboly dostali všetky ženy nejakú cenu a podobne. To sa dá oveľa lepšie vyriešiť  Mrknutie
2.) Top stánky, kde pokec naozaj stál za to a bolo vidieť PROFESIONÁLNY prístup k zákazníkom a k rybárom (nevynechal som ani jediný jeden): NIKL, MIKBAITS, GARANTBAITS, JET-FISH, STARBAITS, LK-BAITS,  ZITNANSKY - sonary, KIMOT TEAM, BAZEN a okolie, RIVERLAND, ZADRAVEC a ešte pár, na ktoré si teraz rýchlo nespomeniem a osobne pre mňa prekvapenie DRAGON BAITS a stánok rybárskycamp.eu. Počkám si na video od K. Fabiana, ale tiež bolo vidieť, že prvý deň makal.
3.) Lepší "priateľský" prístup ako každý rok ORTHODOX CARP, tu sa človek pri stánku nenudí, ale o novinkách som sa nedozvedel nič  Mrknutie, rovnako tak pri IMPERIAL BAITS stánku Úsmev
4.) Najlepšia prezentácia jednoznačne NIKL, JAKUB VAGNER, lov v Mongolsku a Peťo Šimonič s Tomášom Blažekom boli tiež v pohode
5.) Najnudnejšie prezentácie: radšej tentoraz nebudem spomínať
6.) Celkové hodnotenie 7,5/10 (body dole za tombolu, zimu v prednáškovej, parkovisko, navigácia po areáli, poplatok za parking, časový harmonogram) ostatné len PLUSY.

Na to, že to bol prvý rok v priestoroch, hodnotím ako veľmi kvalitný event a teším sa už na ďalší rok.

Reagujem na komentare:
- Ano, tombola bude po dohode s Ivanom buduci rok losovana inym systemom. Nechajte sa prekvapit.  Mrknutie
- Ano, v sobotu bolo v presnaskovej sale chladno (najma doobeda), to sme ale operativne riesili so zastupcami vystaviska, co dufam bolo uz citit pocas nedele. Na buduci rok sme zadali poziadavku na skorsie vykurenie haly.
- Parkovisko ako aj poplatky za parkovanie su kompetencii vystaviska a nevieme do nich zasahovat.
- Navigaciu po vystavisku mame v plane zlepsit

Zaznamenané

on-line na rybách mojeboilies.sk / facebook mojeboilies.sk /
igor20
Hosť
« Odpoveď #154 kedy: 27. Február 2014, 07:53:43 »

parada. to je slusny pocet. ved sa to tam naplnilo neskutocne aj napriek tomu ze bol v sobotu hokej. a tych 3000 je ratane aj so zenami alebo iba platiaci?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk