AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

15.11.2019 21:43:15

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 182 príspevkov v 1 829 tém od 1 824 užívateľov
Najnovší užívateľ: RiVU
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Carp Show a Spinning Show Slovakia 2014
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 Tlačiť
Autor Téma: Carp Show a Spinning Show Slovakia 2014  (Prečítané 23470 krát)
flipper
Full Member
Príspevkov: 238

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 27. September 2013, 08:34:14 »

Super Ivo, myslim si, ze doma si to v pohode zorganizujes aj na bicykli...
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 27. September 2013, 09:21:51 »

Peťo vždy som si vážil východniarov keď z takej diaľky prišli na Carp Show, aspoň o trošku im skrátime cestu. Tie priestory sú fakt pekné,bez problémov parkovanie,kvalitné bufety resp aj reštaurácia, a kro bude chcieť ubytko dám linky, kde budú vybavené zľavy.
Zaznamenané
Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 537

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 27. September 2013, 10:02:18 »

Ivan bude to dva dni, hodíš sem aj ako približne bude vyzerať program tohto podujatia, viem že je to ešte skoro ale predstavu už určite nejakú máš.
Zaznamenané
luigi
Full Member
Príspevkov: 116

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 27. September 2013, 10:29:30 »

ešte by som podotkol pre tých čo pôjdu vlakom alebo busom že od stanice je expocenter vzdialený cca 10min pešej chôdze čo je dalšia velká výhoda
Zaznamenané

ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 27. September 2013, 12:59:29 »

Rišo daj mi prosím Ťa ešte dva týždne,máme totiž rozpracovaných zahraničných kaprárov a nerád by som sa s niečím unáhlil. Každopádne pripravujeme nielen prezentácie pre kaprárov,ale budú aj prezentácie pre prívlač,zámer je bazén a priamo pri bazéne prezentácie nástrah a prútov.  Všetko je v stave príprav robím na tom každý deň aby to bolo pripravené tak aby bola maximálna spokojnosť.
Zaznamenané
Tomáš Mádr
Hero Member
Príspevkov: 621

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 27. September 2013, 13:00:51 »

no je vidieť ako ozaj pracuješ dedko  Úšklabok
Zaznamenané
Ebe
Hero Member
Príspevkov: 873

Niet života bez vody..

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 27. September 2013, 13:23:50 »

Držím palce nech to všetko dobre dopadne, kvalitných prezentácií je ako šafránu, bufet je dôležitý, ale aj toalety  Mrknutie
Zaznamenané

ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 27. September 2013, 13:44:15 »

Tomas kedy sa to konečne naučíš : říkej mi Hurikán  Smiech Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Toalety budú.
Zaznamenané
Tomáš Mádr
Hero Member
Príspevkov: 621

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 27. September 2013, 15:44:42 »

Tomas kedy sa to konečne naučíš : říkej mi Hurikán  Smiech Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Toalety budú.

Ty si veterná smršť nie hurikán :-)
Zaznamenané
kva_so
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 27. September 2013, 20:34:11 »

Ivo plánuješ spraviť aj nejaké opatrenie pre neprispôsobivých zúčastnených??? po minuloročnej skúsenosti v BA čo tam jeden mamlas skákal do reči chalanom tak som počul ohlasy že nepredávať alkohol alebo aby bola neaka SBS-ka.

PS: bufet nerušte Smiech
Zaznamenané
ivan fabian
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 27. September 2013, 20:55:41 »

za 8 ročníkov to bol jediný taký výstrelok,občas sa také čosi prihodí. Ale samozrejme mysleli sme aj na to.
Zaznamenané
karell
Hero Member
Príspevkov: 984

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 27. September 2013, 23:53:55 »

Ivo plánuješ spraviť aj nejaké opatrenie pre neprispôsobivých zúčastnených??? po minuloročnej skúsenosti v BA čo tam jeden mamlas skákal do reči chalanom tak som počul ohlasy že nepredávať alkohol alebo aby bola neaka SBS-ka.

tak ja som sa na nom celkom dost pobavil a myslim, ze som nebol jediny  Úšklabok
Zaznamenané
frenkyza
Sr. Member
Príspevkov: 326

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 28. September 2013, 08:55:51 »

Tiez sa pripajam a hodnotim toto rozhodnutie jednoznacne kladne. Po tohtorocnej tlacenici v KD Ruzinov zmena priestorov aj z kapacitneho hladiska a polohy miesta konania vystavy je urcite krok dopredu  Mrknutie
« Posledná zmena: 28. September 2013, 09:01:06 od frenkyza » Zaznamenané
doddi
Sr. Member
Príspevkov: 296

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 29. September 2013, 12:43:29 »

tak ja som sa na nom celkom dost pobavil a myslim, ze som nebol jediny  Úšklabok

Podla mna to bolo vtipne mozno prve 2minuty, ale potom to dost rusilo. Chlapec si tam isiel vlastnu show, ta SBS by podla mna pomohla v takychto pripadoch.
Zaznamenané
karell
Hero Member
Príspevkov: 984

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 29. September 2013, 18:24:32 »

Podla mna to bolo vtipne mozno prve 2minuty, ale potom to dost rusilo. Chlapec si tam isiel vlastnu show, ta SBS by podla mna pomohla v takychto pripadoch.
všetko niečo stojí a kvôli jednému indivíduu platiť SBS  Gúľam očami
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk