AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.07.2019 18:47:32

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Poškodené očko
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Poškodené očko  (Prečítané 2664 krát)
andreas
Jr. Member
**
Príspevkov: 51

Zobraziť profil
« kedy: 30. August 2013, 12:05:43 »

Zdravim.
« Posledná zmena: 15. December 2013, 16:35:37 od andreas » Zaznamenané
Tino
Hero Member
Príspevkov: 596

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 30. August 2013, 12:42:23 »

koncove ocko si schopny vymenit aj sam, teplom sa da povolit to lepidlo ktore tam ocko drzi, zapalovacom to nahrejes a das ho dole a sekundovym lepidlom si dam das nove, menil som tak asi dva krat uz
Zaznamenané
andreas
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 30. August 2013, 12:44:05 »

a neposkodi to blank?
Zaznamenané
Tino
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 30. August 2013, 14:42:31 »

neposkodi pokial to nebudes zeravit pol dna, chytis zapalovac, nahrejes 5 sekund ocko, a s kliestami ho potocis, potiahnes a ono zide dole
Zaznamenané
andreas
Jr. Member
**

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 30. August 2013, 17:33:36 »

lenze na tom ocku je naliate lepidlo alebo zivica a je ovite snurkou.to mozem zdrat nozikom?
Zaznamenané
Tino
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 30. August 2013, 17:37:32 »

teraz sa bavime o koncovom ocku?! ak vravis ze je obmotane snurkou... no ta zivica zmakne posobenim tepla, pravdepodobne to je epoxid alebo nieco tomu velmi podobne a potom sa to da nozikom velmi lahko dat dole pokial to nevychladne, skus odfotit ako to vyzera
Zaznamenané
karell
Hero Member
Príspevkov: 982

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 30. August 2013, 18:58:19 »

to nie je ovite ziadnou snurkou normalne to len nahrej a potiahni ako ti radil Tino a pojde to...
Zaznamenané
Tino
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 30. August 2013, 20:20:37 »

za malo, treba davat ptm iba pozor aby si si ho nalepil v rovine s ostatnymi, zvykol som takto robit na starych udiciach aj komplet vymenu ociek za nove a epoxidom to pekne drzalo, teplovzdusnou pistolou sa to da nahriat a lahko to ide dole, koncove staci aj sekund, lepidlom
Zaznamenané
drako
Hero Member
Príspevkov: 1 181

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 02. September 2013, 15:14:46 »

Parada poradili ste aj mne.Mne zase vypadla keramika na koncovom ocku na privlacaku a dumal som ako to dat dole.
Zaznamenané
Body
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 06. September 2013, 17:38:33 »

Zdravim.Potrebujem poradit. Na jednej z udic sa mi poskodilo posledne ocko.Dost mi to derie silon a aj snuru.
Chcem sa opytat som schopny si to Sic ocko vymenit aj sam alebo poradte kde mi to urobia. ak treba poslem aj foto. Dik
Tak toto SiC asi nebude a ani Alconite....................
« Posledná zmena: 09. September 2013, 11:37:07 od Jaro - moderátor » Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 17. September 2013, 22:11:20 »

hardlite neviem ci je sic
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 11. December 2016, 07:49:39 »

MIGA mimochodom pekný lipeň...odkiaľ? a koľko mal?

S tými očkami je to dôležité. Najmä ak lovíte v zime a používate šnúru. Tiež ak muškárite. Stačí jemné pootočenie očka, či prútu a hádžete kratšie.

Ak niekto staval vlastný prút, vie o čom píšem.  Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk