AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 23:12:44

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  LIPEŇ TYMIÁNOVÝ
| | | |-+  Stratégia lovu lipňa
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Stratégia lovu lipňa  (Prečítané 2327 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 28. Júl 2013, 16:01:42 »

Téma o love, náčiní a umelých muškách. Téma o tom, ako osloviť z našej pozície túto krásnu rybu.
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 28. Júl 2013, 16:32:54 »

hlavne nevynechat ziadne zaujimave miesto, a tym myslim prechytat takmer vsetko, casto su tie mrsky vo velmi plytkych prudoch kde by ich clovek necakal, kolkokrat v takom prude je len ryha a on stoji v nej a dalej som sa naucil ze treba byt niekedy tvrdohlavy a povedat si tu musi byt a nevzdat to po par hodoch, on pride niekedy aj na 10-12 hod do rovnakeho miesta Úsmev
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #2 kedy: 01. August 2013, 14:31:54 »

ja sa chystam zajtra na utok na lipne na lipnovej rieke nitre. muchy som pekne zoradil, nieco este naviazal a natahal som rozumy od martina78 (dakujem). takze zajtra sa uvidi Mrknutie tesim sa ako maly jojo.

na foto ukazka arzenalu, ktory som si pripravil. sustredit sa budem na lov na dne, ale mam pripravene aj nieco nasucho - kdyby neco Vyvalujem oči! Super!. velkost hacikov 12-16 a su to vylucne mnou viazane muchy  Úsmev.

« Posledná zmena: 01. August 2013, 17:54:12 od andrei11 » Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Papekakord
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 14. November 2014, 09:41:24 »

Could you help me with that.
Zaznamenané
Taro
Hero Member
Príspevkov: 584

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 14. November 2014, 18:27:17 »

Síce možno od veci, ale treba zobrať so sebou dvoch kolegov postaviť ich pod seba po prúde, nasadiť nymfu a splavovať ju tesne pod nich. Tvoria prekážku, za ktorú sa lipne postavia. Ten posledný má síce smolu, ale môžete sa prestriedať. Dôležité je ísť tam, kde lipne plávajú. Aspoň v Ružomberku to fungovalo.
Zaznamenané
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 14. November 2014, 20:35:45 »

Síce možno od veci, ale treba zobrať so sebou dvoch kolegov postaviť ich pod seba po prúde, nasadiť nymfu a splavovať ju tesne pod nich. Tvoria prekážku, za ktorú sa lipne postavia. Ten posledný má síce smolu, ale môžete sa prestriedať. Dôležité je ísť tam, kde lipne plávajú. Aspoň v Ružomberku to fungovalo.

mozes takto chytat aj sam pod sebou, oni ju zoberu aj ked vystupa k hladine staci drzat pod nohami, v ruzomberku to vazne funguje Smiech
Zaznamenané

Taro
Hero Member
Príspevkov: 584

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 14. November 2014, 21:05:43 »

Áno aj  tak to funguje, ale nie je ono.
Zaznamenané
Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 14. November 2014, 21:53:13 »

Áno aj  tak to funguje, ale nie je ono.

naposledy ked som to skusal tak 7 lipnov z pod vlastnych noh Smiech to mi staci potom mozem cudzie okupovat ak mam ake Smiech ale zavisi to aj od miesta tie ryby tam musia byt oni hladaju aj potravu v tom co rozryjes nohami nie len ukryt
Zaznamenané

Maro
Full Member
Príspevkov: 182

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 15. November 2014, 09:57:50 »

Myslím, že užívateľ papekakord(alebo tak nejak) je spambot, ktorého by mal riešiť moderátor, či?  Úšklabok
Zaznamenané
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk