AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

19.10.2019 00:13:03

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 125 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Elektromotory + batérie
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 24 25 [26] Tlačiť
Autor Téma: Elektromotory + batérie  (Prečítané 43460 krát)
skmareksk
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #375 kedy: 23. September 2019, 01:05:15 »

Zdravím ľudia, na jar som si kúpil trakčnú batériu Varta Professional Dual Purpose 12V 105Ah a mam pocit že ma veľmi slabú výdrž. Bol som s kamarátom na rybačku, rovnaký čln 280 a rovnaký motor 34lb ma ako ja, akurát baterku ma Vartu trakčnú 74Ah ... a po prejdení rovnakej vzdialenosti (išli sme stále spolu) asi cca 4km som mal vybitú moju 105Ah  na 40% a on svoju 74Ah na 75% .... ako je to možné? pritom obidve baterky boli nabité naplno .... može byť problem v nabijačke? nabijačku používam Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 – Parkside Lidl      ......... za rady dakujem
Zaznamenané
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 669

Zobraziť profil
« Odpoveď #376 kedy: 23. September 2019, 10:40:24 »

Zdravím ľudia, na jar som si kúpil trakčnú batériu Varta Professional Dual Purpose 12V 105Ah a mam pocit že ma veľmi slabú výdrž. Bol som s kamarátom na rybačku, rovnaký čln 280 a rovnaký motor 34lb ma ako ja, akurát baterku ma Vartu trakčnú 74Ah ... a po prejdení rovnakej vzdialenosti (išli sme stále spolu) asi cca 4km som mal vybitú moju 105Ah  na 40% a on svoju 74Ah na 75% .... ako je to možné? pritom obidve baterky boli nabité naplno .... može byť problem v nabijačke? nabijačku používam Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 – Parkside Lidl      ......... za rady dakujem

Tú čo máš ty, tak to nieje čistokrvná trakčná bateria..Lebo je určená aj na štartovania...To že na nich síce píšu že je vhodná do lodí, to áno-ale do lodí so spalovacím motorom...Kde je potrebné na štartovanie hodne ampérov a nasledne sa dobíja tiež docela velkými ampermi...
Ja ju mám v lodi tieť,ale to je tuším 140AH a spokojnosť..Chladničku ťahá celý víkend..
A na tvojom mieste by som si zadovažil nejakú inú nabíjačku,lebo hentá na mna pôsobí ako by si si ju vystrelil niekde na strelnici na kolotočoch.. Smiech
Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
skmareksk
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #377 kedy: 23. September 2019, 12:34:56 »

Fuuuha, a ja som si myslel že môžem s nou ísť aj na koniec sveta  Smútok ....mal by som ju vymeniť asi, lebo sa mi nepáči  Úšklabok... Akú baterku by ste mi odporúčali? Chodím na privlač na cca 8hod a sem tam max. 2/3 dňová výprava - vyvážka na 150-200m... Stačila by mi aj menej Ah? Predtým nez som kúpil tu co mam tak som asi 2 týždne hľadal googlil co by bolo najlepšie, aj tu som čítal ze po niektorý majú tiež tu istú ale nevidel som na ňu žiadne negatíva... Vyskúšam aj inú nabíjačku, lebo celkovo sa mi nepozdáva napätie tej batérie, po 20 hodinovom nabíjani mala 13,6V, po 2 hodinkách kleslo na 13,4 ale ajtak je to veľa si myslím .. Ďakujem za odpoveď  Úsmev
Zaznamenané
carper
Hero Member
Príspevkov: 2 121

Zobraziť profil
« Odpoveď #378 kedy: 12. Október 2019, 19:27:15 »

zdravím
máte niekto skúsenosti s motorom Haswing 65lb s maximilizérom.?

Zaznamenané

Chyť & pusť
Strán: 1 ... 24 25 [26] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk