AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

07.12.2019 16:13:48

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 210 príspevkov v 1 829 tém od 1 827 užívateľov
Najnovší užívateľ: navinburford
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Člny /pokec o člnoch,zavážacích loďkách/
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 ... 162 163 [164] Tlačiť
Autor Téma: Člny /pokec o člnoch,zavážacích loďkách/  (Prečítané 346361 krát)
PEPO
Hero Member
Príspevkov: 5 672

Zobraziť profil
« Odpoveď #2445 kedy: 08. Júl 2019, 21:55:21 »

Pepko, ak toto zmákneš, tak si chlap!!!!  Mrknutie Mrknutie
No to njhoršie-balony sú už zalepené.
Len na tejto čínskej šunke sú balony lepené pod podlahou..Tak zadnú čast som musel odlepiť kôli tomu tiež Gúľam očami Gúľam očami
Tak ale už clnok nefučí..
Tu sú tie miesta kde sa to časom rozlepí asi na každom bežnom člne.

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2446 kedy: 08. Júl 2019, 21:55:49 »

Druhá strana tiež.
Tu som ju musel lepiť druhý krát ,lebo na prvý krát som to nejako odflákol a trochu fučal..No len záplaty už lepidlo tak držalo, že ich priam trhalo a som rád že som nepoškodil balony.

Zaznamenané

Furt pri Vode-Co bůh spojil, člověk nerozdělí. Co já rozebral, ani bůh nedá dohromady.
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2447 kedy: 08. Júl 2019, 21:57:57 »

už dva dni je nafúknutý...a drží..

Zaznamenané

PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2448 kedy: 08. Júl 2019, 21:59:28 »

Dnes som na čelo nalepil uši a zajtra ak bude čas, pôjdu uši nalepiť na balony a zrkadlo o podlahu a hádam by aj mohlo byť Mrknutie

Zaznamenané

PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2449 kedy: 09. Júl 2019, 12:40:27 »

aké lepidlo,prezraď
Na topánky Úšklabok Úšklabok Úšklabok.
Neviem čo zač to je.ale viem že v tej firme lepia obuv s tým lepidlom.
Je to lešie ako to čo som lepil môj gumák...Keby som mal za to všetko platiť, tak by to asi aj význam nemalo lepiť....
Ale ak chceš byť poriadny a tak viem že toto lepidlo je tiež super..Mal som už aj to Mrknutie
https://www.eclny.sk/svk/detail/prislusenstvo/k-clnom/lepidlo-x-treme-fix#ad-image-0
Samozrejme ešte k tomu tvrdidlo..Nechce sa mi inde hladať,ale viem že sa dá inde kúpiť aj lacnejšie
Zaznamenané

carper
Hero Member
Príspevkov: 2 123

Zobraziť profil
« Odpoveď #2450 kedy: 10. Júl 2019, 16:12:04 »

aké lepidlo,prezraď
Na topánky Úšklabok Úšklabok Úšklabok.
Neviem čo zač to je.ale viem že v tej firme lepia obuv s tým lepidlom.
Je to lešie ako to čo som lepil môj gumák...Keby som mal za to všetko platiť, tak by to asi aj význam nemalo lepiť....
Ale ak chceš byť poriadny a tak viem že toto lepidlo je tiež super..Mal som už aj to Mrknutie
https://www.eclny.sk/svk/detail/prislusenstvo/k-clnom/lepidlo-x-treme-fix#ad-image-0
Samozrejme ešte k tomu tvrdidlo..Nechce sa mi inde hladať,ale viem že sa dá inde kúpiť aj lacnejšie
dík
Zaznamenané

Chyť & pusť
PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2451 kedy: 24. Júl 2019, 13:08:13 »

Uši o balony asi takto nejako Mrknutie

Zaznamenané

PEPO
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #2452 kedy: 24. Júl 2019, 13:08:36 »

Mrknutie

Zaznamenané

Strán: 1 ... 162 163 [164] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk