AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

23.09.2019 18:50:09

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 095 príspevkov v 1 828 tém od 1 816 užívateľov
Najnovší užívateľ: skmareksk
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Člny /pokec o člnoch,zavážacích loďkách/
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 164 Tlačiť
Autor Téma: Člny /pokec o člnoch,zavážacích loďkách/  (Prečítané 340095 krát)
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 24. August 2009, 13:24:18 »

Moja pravá ruka a chýbajúci parťák na vyvážky. Dokúpim sondu a sonar a bude aj mapovať. Pred-príprava už je od výrobcu. Len škoda že mi nevyšli peniaze na dvojkomorovú. Smútok

Zaznamenané
M1K0
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 24. August 2009, 17:00:50 »

JA pouzivam lodku z domacej dielne pretoze otec je aj tak trochu modelar urobil lodku a ked to ludia videli tu u nas urobil dalsie ktore predal . Avsak nieje v ciernych farbach lebo tie nieje na 200 metrov az tak dobre vidiet . Osobne som si vsimol ze ked zaveziem lodkou mam skvor zaber ako ked zavetiem velkym clnom. Jedna vec je za zakrmi presne a druha ze to az tak nerusi. Hodim sem aj nejake fotky ked bude zas doma lebo su ju pozical kamarat. Je to velka pomocka hlavne v noci
Zaznamenané
ivanmi5
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 01. September 2009, 14:06:58 »

Ja používam zavážaciu loďku hlavne na menších vodách napr. tam kde sú po okrajoch palachy a ryby sa tam pri nich zväčša zdržujú, presne na pár centimentov vyvezieš bez plašenia rýb hlavne pri plytšej vode  a bez risku že pri nahode to zavesíš do palachu. A používam ju aj v noci, lebo moja má originál svetlá a tie v pohode vidíš aj na väčšiu vzdialenosť. Myslím si,  že je to síce drahá ale na takéto účely veľmi užitočná pomôcka.
Zaznamenané
Tino
Hero Member
Príspevkov: 596

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 01. September 2009, 21:16:40 »

ja som skor za fajn cln s motorom, je to bez problemov a to hlavne v noci na velke vzdialenosti  Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 02. September 2009, 08:28:13 »

Vazne, ake mate skusenosti  s vyvazkou v noci?
Zaznamenané
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 03. September 2009, 09:41:16 »

Ahoj Braňo. Neviem ako ostatný majitelia tejto hračičky, ale tú moju vidieť na móóóc ďaleko (v noci svieti ako vianočný stromček  Úšklabok). Zarážka na silon alebo gumička na cievku po prvom vyvezení, dva orientačné body v diaľke ak sa dá a pekne sa trafíš do 2x2m bez problémov aj na väčšiu vzdialenosť aj tých 150-200m.
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 04. September 2009, 06:23:28 »

Kedy ideme vyskusat?
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 04. September 2009, 16:56:51 »

Kedy ideme vyskusat?

Chlapci v noci radšej neskúšajte... Smútok Smútok Ľahký cieľ pre majiteľov zbraní... Som v rozpakoch  a radšej vypnúť svetlá...
Zaznamenané
AIRBRUSH
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 07. September 2009, 11:21:57 »

Kedy ideme vyskusat?

Chlapci v noci radšej neskúšajte... Smútok Smútok Ľahký cieľ pre majiteľov zbraní... Som v rozpakoch  a radšej vypnúť svetlá...
Waw Jarko. To vážne ?
Braňo môžme , ale kedy ?
Zaznamenané
Braňo
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 08. September 2009, 06:29:03 »

Kedy ideme vyskusat?

Mas taku skusenost?
Zaznamenané
Jaro
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 08. September 2009, 06:39:29 »

u nás nie ale na A.K. už bolo... aj alkohol tam bol... a tuším i na Geči bolo... Plač
Zaznamenané
Tukes
Hero Member
Príspevkov: 638

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 14. Október 2009, 18:34:51 »

Chcem sa opytat na cln Norton 5.Aké mate s nim ksusenosti ci uz zle alebo dobre bol by som rad keby ste ich sem napisali.dik
Zaznamenané
sefredaktor
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 149

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 15. Október 2009, 22:30:24 »

Norton ma dobre clny, aspon ja som nic zle nepocul. Ak by niekto chcel, predavam ADVENTURE 2,9m zachovali, len na kaproch a s motorom. Povodne 39 000.-Sk, teraz 19500Sk-650€. Foto v burze v casopise.
Zaznamenané
Tukes
Hero Member
Príspevkov: 638

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 16. Október 2009, 13:16:18 »

je to tento ? http://shop2.slovenskyrybar.sk/product_info.php?products_id=127&osCsid=0s678n8v6uhsle80suk4akr444
Zaznamenané
sefredaktor
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 149

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 16. Október 2009, 18:39:34 »

ano, len tam je deformovana fotka.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 164 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk