AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 12:35:54

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - feeder
| |-+  Feeder
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  "24 hodinový feeder na "Mare""
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 Tlačiť
Autor Téma: "24 hodinový feeder na "Mare""  (Prečítané 5003 krát)
Jaro - moderator
Hosť
« kedy: 15. Jún 2013, 15:57:30 »

Po roku sa pokúsime opäť o 24-ku vo feederi. Je to naozaj náročná akcia - tú poslednú sme nedokonali. Po VN Žilina sa pokúsime osloviť rybičky na VN Liptovská Mara v termíne mesiac júl - august dľa dohody. Pokec okolo tu...
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member
Príspevkov: 2 568

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 15. Jún 2013, 16:05:01 »

Maru nepoznam nefeederoval som tma este tkaze vyber meista bude zaujiamvy kam pojdeme Úsmev ja som zas hlasim sa hend a zaraz Úsmev datum v podstate je mi to jedno ale dal by som asi koniec jula
Zaznamenané

Prisiel som, videl som, ulovil som a pouzil Lastiu
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 15. Jún 2013, 16:05:27 »

Poprosím miestnych (predpokladám "Miga", "Richi" a spol.) aby navrhli lokalitu, kde by sme tento počin mohli zorganizovať. Predpokladám zátoky a výskyt plotíc,pleskáčov a kapríkov. Zároveň prosím navodiť upresnený termín akcie, ktorý by Vám najlepšie vyhovoval, taktiež záujem o akciu. Mrknutie

Predbežný záujem:

1. "Jaro - moderátor"
Zaznamenané
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 15. Jún 2013, 16:06:31 »

Predbežný záujem:

1. "Jaro - moderátor"
2. "Wodnik"
Zaznamenané
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 15. Jún 2013, 16:13:28 »

Ja sa hlasim samozrejme, navrhujem skor august prvu polovicu, ja mam svoje oblubene miesto v ondrašovskej zatoke, aj ked posledne som vyhorel a chytal len belice, musim vsak podotknut ze ryby su v treni a okrem toho stale je vysoka voda, miesta nie je vela, treba pockat kym voda opadne ryby dokoncia vyter a potom sa to rozbehne a budem informovat co a ako, Richi ma tiez do toho co povedat Úsmev
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 15. Jún 2013, 16:14:37 »

Predbežný záujem:

1. "Jaro - moderátor"
2. "Wodnik"
3. "Miga"
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 15. Jún 2013, 16:29:56 »

verim ze na mare to bude druhovo pestrejsie ako naposledny na Ziline ...je ti mo fakt jedno kam hlavne nech sa chyta Úsmev p.s. ak by tam bol pristup autom nepohneval by som sa Úsmev
Zaznamenané

Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 15. Jún 2013, 16:33:36 »

verim ze na mare to bude druhovo pestrejsie ako naposledny na Ziline ...je ti mo fakt jedno kam hlavne nech sa chyta Úsmev p.s. ak by tam bol pristup autom nepohneval by som sa Úsmev
..ak by tam bol prístup vlakom, tiež by som nebol proti... Úšklabok
Zaznamenané
Wodnik
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 15. Jún 2013, 16:38:45 »

..ak by tam bol prístup vlakom, tiež by som nebol proti... Úšklabok
hm nie si vobec narocny Smiech ok tka nemusi pre mna byt pristup az autom Smiech
Zaznamenané

Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 15. Jún 2013, 21:30:34 »

tak co sa tyka ryby, najcastejsie je predpoklad plotica (aj 30+), pleskac (aj 45+), belica a ak sa nastahuju kapore tak tie vytlacia vsetko Smiech, pristup autom je na Mare taky aky je, auto nechat na kraji cesty a zist k vode, potom su mola, ale kedze predpokladame ze to bude vikend tak tam to bude tazko, inak co sa tyka ondrasovej vyhoda je ta ze sa tam da parkovat mimo cesty na odbocke na molo, nevyhoda ze na auto si nevidis, potom su tam este nejake odbocky k zatokam kde sa da zaparkovat auto aj blizsie k vode, ale to ja velmi nepoznám, nakolko chodim vlakom (nieco pre precedu) vystupim v Mikuláši a odtial popri streke asi za 20-25 minut som v ondrasovskej zatoke, inak podla zaujmu by sme mohli urobit aj RK a LM skupinu ktora bude mat spolocny zraz v tychto mestach, aby sa tí co niesu motorizovaní mohli na samotnu Maru dopravit s kolegami na tatosoch
Zaznamenané

Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 15. Jún 2013, 21:31:57 »

inak este by som dodal co s mierou ostavame na zaratavaní ryby 20+, lebo v tom pripade takych 85% belic sa nerata Smiech
Zaznamenané

Wodnik
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 15. Jún 2013, 22:11:49 »

Kludne som za taku selekciu avsak uz raz bola o tom diskusia a viem ze pan predseda bol proti Úsmev
Zaznamenané

Miga
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 15. Jún 2013, 22:20:25 »

Kludne som za taku selekciu avsak uz raz bola o tom diskusia a viem ze pan predseda bol proti Úsmev

pokial viem tak prva 24ka bola s touto hranicou je mozne si to spatne vyhladat v ziline sme nechytili mensiu rybu tak sa to neriesilo, tu je to na zvazenie lebo belice sa daju nachytat uspokojivo na kratko Smiech Smiech Smiech aj ked teda nic moc lov to nie je ale pekne zabery robia Smiech
Zaznamenané

hodo
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 15. Jún 2013, 23:12:47 »

Ak mi do toho nič nepríde rád sa pripojím.
PS: ide niekto z Bratislavi, ak ano mohli by sme sa stretnuť a isť spolu.  Mrknutie
Zaznamenané
matasek
Hero Member
Príspevkov: 551

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 23. Jún 2013, 17:21:58 »

tak toto si nennecham ujst...a ako som uz hovoril na striebornici vezmem to "precedovym stylom"..teda ziadne auto..pekne vlakom...co sa nezmesti do ruksaku to nepotrebujem Mrknutie len by som potreboval vediet datum aspon par tyzdnov dopredu kvoli volnu Úsmev
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk