AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

20.07.2019 19:45:00

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 064 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Flajzar
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 Tlačiť
Autor Téma: Flajzar  (Prečítané 13156 krát)
Igor
Full Member
Príspevkov: 125

Born to fishing...

Zobraziť profil
« Odpoveď #15 kedy: 06. August 2013, 11:59:40 »

ten posledny prispevok bol odo mna,len ostal kolega prihlaseny,tak je to pod jeho menom,sorrrry Smiech
Zaznamenané
Tino
Hero Member
Príspevkov: 596

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 06. August 2013, 12:39:53 »

taketo problemy su s flajzar signalizatormy?  Čo??? no to ma dost prekvapuje, uz som zacinal uvazovat ze kupim flajzary Q9 a foxy by som predal ale tak takto asi nie  Čo???
Zaznamenané
milan
Sr. Member
Príspevkov: 255

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 06. August 2013, 12:47:13 »

taketo problemy su s flajzar signalizatormy?  Čo??? no to ma dost prekvapuje, uz som zacinal uvazovat ze kupim flajzary Q9 a foxy by som predal ale tak takto asi nie  Čo???
preco chces fox predat a kupit k...tinu,
Zaznamenané

prisiel som,chytil som,pustil som
frenkyza
Sr. Member
Príspevkov: 326

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 06. August 2013, 14:43:28 »

Chalani ja mam Q9-tx sadu 2+1 druhu sezonu a som s nimy maximalne spokojny, zatial bez problemov ! Kamos ma Q7 3+1 druhu sezonu a tiez nemal s nimy ziaden problem, takze je to asi o tom ako sa co vydari .... no ja som spokojny a ine by som nechcel.
Zaznamenané
Tino
Hero Member
Príspevkov: 596

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 06. August 2013, 14:48:31 »

myslel som ze by boli lepsie lebo maju analogove nastavovanie a viac funkcii, ale veru nepredam ich, pekne si ich necham
Zaznamenané
Igor
Full Member
Príspevkov: 125

Born to fishing...

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 06. August 2013, 14:53:04 »

presne ako hovoris,ako sa vydari...ja som ich kupoval aj kvoli vzhladu a zvukom,konecne ine tony ako ostatne hlasice...
Zaznamenané
milan
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 06. August 2013, 15:43:04 »

myslel som ze by boli lepsie lebo maju analogove nastavovanie a viac funkcii, ale veru nepredam ich, pekne si ich necham
dobre robis  Mrknutie
Zaznamenané

Richard
Hero Member
Príspevkov: 2 533

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 06. August 2013, 20:22:21 »

No ja mám Q7 už štvrtý rok a bez problémov, boli aj pod vodou a šliapu stále bez chyby jediné čo som muel tak minulý rok vymeniť baterky v jednom flajzarovi.
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 08. August 2013, 15:30:48 »

Ja mám Q7 s príposluchom 4+1 a zatím k maximálnej spokojnosti zatím bez problémov, teraz som v jednom po troch rokoch menil baterky to je všetko.
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 28. Jún 2014, 15:47:28 »

... pridám novú a asi aj poslednú skúsenosť ... Q9TX nikdy viac, som max sklamaný výrobkom aj prístupom firmy, za dva roky 2x v oprave a znova jeden pípak blbne, sám sa niekedy vypne po zábere ... za tie prachy by mali vadnú sadu okamžite meniť, nie že si budeme posielať každého pol roka balíčky z Sk na Moravu a späť ... a ešte sa dozviem, že sa to mohlo poškodiť pri doprave zo servisu na Sk   ... no nekup to keď je to také výhodné a všetci to vychvaľujú ... ale podľa toho čo píše aj Igor, zlaté české ručičky mali asi voľno ...
Zaznamenané
matko291
Hero Member
Príspevkov: 567

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 28. Jún 2014, 20:17:50 »

... pridám novú a asi aj poslednú skúsenosť ... Q9TX nikdy viac, som max sklamaný výrobkom aj prístupom firmy, za dva roky 2x v oprave a znova jeden pípak blbne, sám sa niekedy vypne po zábere ... za tie prachy by mali vadnú sadu okamžite meniť, nie že si budeme posielať každého pol roka balíčky z Sk na Moravu a späť ... a ešte sa dozviem, že sa to mohlo poškodiť pri doprave zo servisu na Sk   ... no nekup to keď je to také výhodné a všetci to vychvaľujú ... ale podľa toho čo píše aj Igor, zlaté české ručičky mali asi voľno ...

Presne toto mi zacal aj mne jeden robit. Igor mal takyto isty problem a po navrate zo servisu pokoj
Zaznamenané
Lagun22
Hero Member
Príspevkov: 5 504

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 28. Jún 2014, 21:44:58 »

Presne toto mi zacal aj mne jeden robit. Igor mal takyto isty problem a po navrate zo servisu pokoj
lenže ja som túto závadu reklamoval (okrem inej, falošné zábery, druhý kus si sám pípal občas iba tak) prvá dlhšia rybačka a závadu vôbec neodstránili, jednoducho sa nato vysrali a napíše ti technik, že sa to mohlo stať cestou zo servisu a že som to mal odskúšať (doma??? a asi ako?)  Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami popis závad mali presný ... ale pointa je inde, pípaky v cene LCD televízora musia šlapať ako švajčiarske hodinky, ak nie tak okamžitá výmena s veľkým ospravedlnením, alebo nech sa nato vyserú a nechajú to na číňanov v cene 5x nižšej, tie drbnem do koša a kúpim druhé  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný 
Zaznamenané
milan
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 29. Jún 2014, 11:22:52 »

lenže ja som túto závadu reklamoval (okrem inej, falošné zábery, druhý kus si sám pípal občas iba tak) prvá dlhšia rybačka a závadu vôbec neodstránili, jednoducho sa nato vysrali a napíše ti technik, že sa to mohlo stať cestou zo servisu a že som to mal odskúšať (doma??? a asi ako?)  Gúľam očami Gúľam očami Gúľam očami popis závad mali presný ... ale pointa je inde, pípaky v cene LCD televízora musia šlapať ako švajčiarske hodinky, ak nie tak okamžitá výmena s veľkým ospravedlnením, alebo nech sa nato vyserú a nechajú to na číňanov v cene 5x nižšej, tie drbnem do koša a kúpim druhé  Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný Neviem čo si myslieť/Nerozhodný 
lagun 100% pravda,za tie prachy by mali byt ovela kvalitnejsie hlasice a nie take shity,bohuzial nie si prvy ani posledny,dobry flajzar bol vyrobeny naposledy asi tak pred 10-timi rokmi, Mrknutie
« Posledná zmena: 29. Jún 2014, 11:26:12 od milan » Zaznamenané

cttimata
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 29. Jún 2014, 11:40:16 »

ja som to tu uz niekde pisal, ked som mal uz davno flajzar, este radu ultracarp, tak zo 4ks sa tri pokazili, 1x signalizator pipal aj ked nemal a 2x pre istotu nepipal vobec. Ale pokial fungovali, tak som bol spokojny. Vzdy sa pokazili tak po dvoch rokoch pouzivania. Kupil som potom ine aj s priposluchom a mam pokoj zatial, myslim, ze toto je uz 5 rok.
Zaznamenané
milan
Sr. Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 29. Jún 2014, 12:06:10 »

ja som to tu uz niekde pisal, ked som mal uz davno flajzar, este radu ultracarp, tak zo 4ks sa tri pokazili, 1x signalizator pipal aj ked nemal a 2x pre istotu nepipal vobec. Ale pokial fungovali, tak som bol spokojny. Vzdy sa pokazili tak po dvoch rokoch pouzivania. Kupil som potom ine aj s priposluchom a mam pokoj zatial, myslim, ze toto je uz 5 rok.
este tie pred ultracarpmi za nieco stali,ale to je uz strasne davno Smiech
« Posledná zmena: 29. Jún 2014, 13:54:56 od milan » Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk