AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

19.08.2019 04:08:22

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 078 príspevkov v 1 826 tém od 1 808 užívateľov
Najnovší užívateľ: diko70
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Produkty firiem
| | |-+  Prúty SONIK
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] Tlačiť
Autor Téma: Prúty SONIK  (Prečítané 8473 krát)
xemo
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« kedy: 04. Jún 2009, 16:54:10 »

Máte niekto skúsenosť s prútmi od SONIK? Uvažujem o kúpe pozrel som si ch v predajni Rybárik v Poprade vyzerajú byť OK. Aj na webe majú nejaké hodnotenia dokonca od Mira Antala. Bola recenzia aj v poslednom čísle Slov.rybára.
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 05. Jún 2009, 11:12:24 »

Skúsenosti žiadne, ale rád by som ich vyskúšal :-)
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 08. Jún 2009, 10:53:18 »

SONIK vrelo odporucam. Velmi dobre pruty.Chytal som zatial len na SK4 (to, co bolo v recenzii SR 06/09) a SK3 AFTMA 3/4. Naozaj vydarene. Predpokladam, ze SONIK ma pred sebou dlhu a uspesnu buducnost. Ved uz len mena "Directorov" firmy hovoria za vsetko.
Zaznamenané
andy
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 09. Jún 2009, 00:13:18 »

SONIK vrelo odporucam. Velmi dobre pruty.Chytal som zatial len na SK4 (to, co bolo v recenzii SR 06/09) a SK3 AFTMA 3/4. Naozaj vydarene. Predpokladam, ze SONIK ma pred sebou dlhu a uspesnu buducnost. Ved uz len mena "Directorov" firmy hovoria za vsetko.
Nic v zlom su to celkom slusne prevedene pruty ale uz som jeden mal a asi po 3mes.som ho vratil lebo mi zacal praskat blank.
Zaznamenané
xemo
Newbie
*
Príspevkov: 2

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 09. Jún 2009, 06:41:59 »

to ma ani tak neodradi kedze viem ako praskaju - sa lamu  podstatne drahsie znacky. uz som kupil a samozrejme hned bezal odskusat zatial za 1.
« Posledná zmena: 09. Jún 2009, 07:07:10 od xemo » Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 09. Jún 2009, 09:10:56 »

Asi tak. Praskne aj Sage!
Zaznamenané
Dumy
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 09. Jún 2009, 10:24:22 »

to andy: odkial si ho mal pred tromi mesiacmi?
Zaznamenané
andy
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 09. Jún 2009, 12:53:32 »

to andy: odkial si ho mal pred tromi mesiacmi?
Bolo to asi pred rokom ked som ho kupoval.A kupoval som ho v Irsku.Ale mozno preto mi popraskal lebo som ho moc nesetril a snazil som sa z neho vytazit maximum Smútok
Zaznamenané
duliq
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 14. Jún 2009, 17:36:37 »

Prúty SONIK sú porovnateĽné so svetovými značkami ako (Sage, Loop, Redington.... ).Majú skvelý dizajn a výbornú akciu. Mám od SONIKU 6/7 3diel na jazero a 3/4 na sucho. Vrelo tieto prúty oporúčam a som snimi spokojný. Ryba po záseku drží, prút pri zdolávaní výborne pracuje. Proste kvalita za rozumnú cenu. PRe viac info si kliknite na tento link  http://rybarov-svet.sk/Mrknutie
Zaznamenané
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 09. December 2016, 07:33:54 »

No doteraz som ten Sonik nevyskúšal...tak teda v roku sedemnástom asi príde jeho čas...už sa teším Úsmev Úsmev Úsmev
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Strán: [1] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk