AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.09.2019 22:31:11

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 090 príspevkov v 1 828 tém od 1 815 užívateľov
Najnovší užívateľ: radovvv
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  ARCHÍV
| | | |-+  Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 2. ročník
« predchádzajúce ďalšie »
Anketa
Otázka: Revír na SMFSR 2013
Hron - 1 (14.3%)
Orava - 6 (85.7%)
Celkovo hlasov: 6

Strán: [1] 2 3 ... 17 Tlačiť
Autor Téma: Stretnutie muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 2. ročník  (Prečítané 18598 krát)
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« kedy: 29. Apríl 2013, 18:46:42 »

Páni (dámy muškárky som tu zatiaľ nezaregistroval, tak sa vopred ospravedlňujem Úšklabok ),

prišiel čas zamyslieť sa nad v poradí už tretím "muchostretkom". Týmto oficiálne vyhlasujem prípravu stretnutia muškárov fóra Slovenského RYBÁRA 2. ročník. Termín 26.9. - 29.9.2013. V termíne 17.9.-23.9. sa podľa mojich informácií konajú MS v muškárení na viacerých slovenských vodách (Váh, Belá). Miesto - dávam na zváženie, podľa predbežných konzultácií s Precedom, Richim a ďalšími padol návrh zorganizovať to tento rok na rieke Orava. Osobne sa mi to páči, čo Vy ostatní na to? V prípade nemožnosti dosiahnutia konsenzu rohodnem v rámci nedeliteľnej veliteľskej právomoci sám (tzv. "delegovaný PRECEDIZMUS"  Úšklabok ).  Hláste sa, dávajte návrhy, verím, že aj toto muchostretko bude aspoň také ako minulý rok....  Smiech. Tento rok platí: Preceda=LIPEŇ  Úšklabok
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
luiRA
Hero Member
Príspevkov: 878

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 29. Apríl 2013, 18:59:24 »

Jasne, ze sa hlasim a co sa tyka miesta konania,tak na Oravu si ma uz predtym ukecal  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #2 kedy: 29. Apríl 2013, 19:01:26 »

Ja sa hlasim tiez Mrknutie co sa tyka miesta, tak som nepopisana kniha. mne sa ta borova sihot s piatimi okolitymi revirmi paci. podriadim sa rozhodnutiu vacsiny.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Miga
Hero Member
Príspevkov: 3 101

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 29. Apríl 2013, 19:47:33 »

no po pretekaroch si asi na Váhu ci belej nezachytame Smiech takze s Oravou suhlasim, aj skorsi termin by som prijal, ale prisposobim sa, vraj pod  oravskym hradom sa da lipen vysusit aj ked nezbieraju Úsmev
Zaznamenané

Kde Miga nespadol do vody, tam akoby na rybách ani nebol Smiech
Jaro - moderator
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 30. Apríl 2013, 05:36:48 »

Dúfam, že budem. Mrknutie
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 30. Apríl 2013, 05:44:35 »

To beriem ako zavaznu prihlášku  Smiech
Zaznamenané

redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 30. Apríl 2013, 06:22:41 »

Asi budem prist  Mrknutie
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 30. Apríl 2013, 07:22:03 »

Mrknutie  Úšklabok
Zaznamenané

Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 30. Apríl 2013, 10:15:54 »

Noooó, miesto sa mi pozdáva, ale termín je problematický. To už budú fičať výlovy, tak naozaj neviem. Nechávam si otáznik. Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
bimbo34
Full Member
Príspevkov: 188

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 30. Apríl 2013, 11:00:24 »

tiez suhlasim, ze nema zmysel ist na tie vody, kde budu ME a teda ist po nich  Úsmev http://www.effc2013.eu/index.php/sk/ to je stranka o ME, su tam popisane aj reviry, kde sa to bude konat
ako alternativu k orave navrhujem hron, ktory bol minuly rok fantasticky aj ked aj orava bola od naletu kormoranom asi v najlepsom stave  Úsmev

a este neviem potvrdit, ci sa mi bude dat prist    Som v rozpakoch
Zaznamenané
oreno
Hero Member
Príspevkov: 2 941

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 30. Apríl 2013, 11:22:06 »

Som čakal, kedy sa tu konečne spomenie Hron.
Veď ak sa dobre pamätám, po poslednom stretku bol moj milášik horúci favrit na ďalší ročník ... a zrazu, že Orava Čo???

Si pozrite prehľad úlovkov v reviroch Rady v sezóne 2012, čo tu bol dal nedávno Richi. Orava č.2   13 lipňov!!! Neviem ako sú na tom ostatné "Oravy", ale to číslo pre mňa neveští nič dobré Neviem čo si myslieť/Nerozhodný

No počkám si na Vašu argumentáciu ... času je ešte dosť, aby ste ma presvedčili ... alebo ja Vás Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 30. Apríl 2013, 11:37:49 »

Budeme priebezne robit kontrolne vylovy na Hrone a uvidi sa Úsmev
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 30. Apríl 2013, 12:33:47 »

Oreno, na Orave č. 2 je miera lipňa 35 cm. Ja som tam mal minulý rok naj muškárenie v živote. Je to síce hlavne o potočákovi, ale lipeň tam je. No a je ešte jedna vec, pre ktorú by sa tam oplatilo ísť - povolenky.
Hron je v súčasnosti bezkonkurenčne najlepší v Bystrici, ale horehronci avizovali dobré stavy lipňa v kategórií 20 - 25 cm minulý rok. Uvidíme, čo  prežilo zimu a veľké vody. Ako hovorí Andy, treba prieskum a potom určiť miesto. Ak by však muchostretko malo byť zamerané na lipňa (že preceda) tak potom poďme na Poprad.
Zaznamenané
martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #13 kedy: 30. Apríl 2013, 12:56:35 »

Richi má pravdu v takmer všetkom čo hovorí až na to, že muchostretko nie je zamerané iba na lipňa  Mrknutie Mrknutie. Muchostretko je o muškárení a vítané sú všetky druhy, ktoré sa obvykle pri muškárení na P (príp. L) vodách lovia  Mrknutie. Preto aj termín koniec septembra, že... Úšklabok. Kontrolné výlovy na Hrone budú vykonávané priebežne s Andym a/alebo luiROm príp. každý samostatne  Úšklabok. Ale teraz vážne - Orava bol návrh, ktorý padol niekedy v januári/februári od Precedu, konzultovaný s Richim. Netvrdím, že to nakoniec nebude niečo iné (a ani tvrdošijne netrvám na Orave) - veď preto som rozprúdil diskusiu dosť vopred. Ja by som sa nebránil ani B. Sihoti ale presne ako píše aj bimbo a ako už všetci vieme, po pretekoch to tam môže byť všelijaké. Nechajme to vykvasiť, podebatujeme, času dosť. Hron má svoje výhody aj nevýhody (tak ako vlastne každá voda). Uvidíme... 
Zaznamenané

martin78
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #14 kedy: 30. Apríl 2013, 12:57:24 »

Edit: muchostretko je aj o muškárení - pre niektorých, že Sajrus?  Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 17 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk