AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

16.07.2019 18:44:44

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Geoff Anderson
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 [2] 3 4 5 Tlačiť
Autor Téma: Geoff Anderson  (Prečítané 11190 krát)
šuny
Hero Member
Príspevkov: 1 206

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #15 kedy: 10. Marec 2013, 18:54:44 »

WS bunda- URUS nohavice mám ich sedem rokov-spokojnosť.....EVAPORATOR-set / XANTI / JABBA / sú tiež super!

Zaznamenané

ondré
Jr. Member
**
Príspevkov: 63

SIGET team KUTY

Zobraziť profil
« Odpoveď #16 kedy: 10. Marec 2013, 20:25:45 »

GOOSEY..bomba bunda
Co ides na Everest Peto Úsmev Úsmev
Zaznamenané
sheva
Full Member
Príspevkov: 203

chyť a pusť

Zobraziť profil
« Odpoveď #17 kedy: 10. Marec 2013, 20:59:57 »

Za mňa veľká spokojnosť s týmto oblečením, mám komplet URUS/DOZER 3- EVAPORATOR set, JABBA mikinu-, XERA 2 komplet, nohavice ZipZone. Mal som jeden problémik keď mi URUS nohavice minulý rok praskli v rozkroku, ale už je vyriešený bez problémov. Potreboval som ich zrovna na októbrovú rybačku, ale nebola až taká zima, tak som použil ako spodnú vrstvu EVAPORATOR a vrchnú vrstvu XERA2 nohavice a v pohode som to prežil Úšklabok. JABBA mikina je superteplá a dobre sedí na tele, má všité termoprádlo, tak sa dá použiť aj ako prvá a druhá vrstva zároveň, ale ja si dávam pod ňu minimálne tričko, kvôli krížom keď sa človek zohýňa. Velká výhoda tohto oblečenia je fakt že naozaj dýcha a človek ak dodrží princíp vrstvenia, neni mu zima ani sa príliš nespotí (teda ak v tom zrovna nebehá maratón Úšklabok) Je fakt že toto oblečenie stojí nemalé peniaze, ale v tomto prípade sa platí naozaj za kvalitu-spracovanie, strih,skutočné parametre...
« Posledná zmena: 10. Marec 2013, 21:01:56 od sheva » Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #18 kedy: 11. Marec 2013, 08:03:41 »

Ja okrem ineho pouzivam uz niekolko rokov nohavice ZOON. Su velmi dobre, pouzivam ich na jesennu-jarnu rybacku, na turistiku, maximalna spokojnost!!! Uz sice maju nejaky ten patek za sebou, ale snazim sa o ne starat, prat ich v Nikwaxe, prip. Holmenkole a totoznymi pripravkami ich aj impregnujem. Myslim, ze toto je dolezite pravidelne robit pri kazdom membranovom-funkcnom obleceni.
Zaznamenané
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #19 kedy: 11. Marec 2013, 18:17:21 »

Viem že už sa to tu písalo,ale mohli by ste ešte ráz opísať ako sa perú tieto veci.Ktoré prípravky sú na to najlepšie a kde sa to dá kúpiť.... Úsmev
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #20 kedy: 11. Marec 2013, 19:19:21 »

Paro-priepustné a vodo-odpudivé membránové oblečenie NIKWAX TECH WASH - šetrné čistenie, pranie, bez umytia DWR vrstvy...
Nová impregnácia a obnova DWR vrstvy NIKWAX TX-DIRECT
na fleesové oblečenie, aby nepremokalo NIKWAX POLAR PROOF

Mrknutie
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #21 kedy: 11. Marec 2013, 20:35:41 »

super.. Úsmev
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
Tomáš Mádr
Hero Member
Príspevkov: 621

Zobraziť profil
« Odpoveď #22 kedy: 11. Marec 2013, 20:58:13 »

Paro-priepustné a vodo-odpudivé membránové oblečenie NIKWAX TECH WASH - šetrné čistenie, pranie, bez umytia DWR vrstvy...
Nová impregnácia a obnova DWR vrstvy NIKWAX TX-DIRECT
na fleesové oblečenie, aby nepremokalo NIKWAX POLAR PROOF

Mrknutie

Marek skus Toko a uvidis ten rozdiel .... NIKWAX je o ničom .... ja som nebol spokojný
« Posledná zmena: 11. Marec 2013, 21:00:25 od Tomáš Mádr » Zaznamenané
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #23 kedy: 11. Marec 2013, 21:13:23 »

Tomi, predávaš ?! Daj link, ceny, čo treba kúpiť... popíš... Miniem Nikwax... a nema problema  Mrknutie Záleží len, či porovnávame Feliciu a Maybach  Úšklabok lebo ja tiež nie na všetko mám dosť peňazí  Úšklabok
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #24 kedy: 12. Marec 2013, 08:57:33 »

Ja som velmi spokojny s Holmenkolom, ale chcem skusit aj Grangers. Maju aj praci "prasok", ktory zaroven naimpregnuje, cize 2 v 1 Úsmev
Zaznamenané
majki
Sr. Member
Príspevkov: 309

Zobraziť profil
« Odpoveď #25 kedy: 12. Marec 2013, 10:14:36 »

tu je niečo na údržbu http://www.tokowax.cz/cz/impregnace_25
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #26 kedy: 12. Marec 2013, 10:17:42 »

Je ich fakt vela. Zalezi od sympatii a penazenky  Mrknutie
Zaznamenané
Longi
Hero Member
Príspevkov: 2 268

Zobraziť profil
« Odpoveď #27 kedy: 12. Marec 2013, 10:21:16 »

...zo 6 rokov mám Urus2 a Dozer2, vyťažené v lete, v zime...perú sa len v čistej vode do 40 stupňov, žiadne chemické sr...y a stále je všetko v poriadku, okrem diery, čo som roztrhol zachytením o klinec...dokonca som oprel o bundu baterku potečenú kyselinou a žiadna diera, len farba sa stratila Smiech...keď budem kupovať nové oblečenie tak znova geoffa...
Zaznamenané
Marián Zauška
Sr. Member
Príspevkov: 436

Zobraziť profil
« Odpoveď #28 kedy: 12. Marec 2013, 21:05:06 »

Keďže sa živím tým čím sa živým mám aký taký prehľad o severských značkách. Myslím, že aj medzi nimi patrí Geoff do TOP. Veľkou výhodou je to, že čo je napísané ku každému výrobku je aj pravda, čo sa pri mnohých iných značkách povedať nedá.
Zaznamenané

Ži a nechaj žiť.
Peter94
Sr. Member
Príspevkov: 301

Zobraziť profil
« Odpoveď #29 kedy: 08. December 2014, 15:04:56 »

Niak to tu zamrzlo

Čiapka Beanie Leaf Geoff Anderson

« Posledná zmena: 08. December 2014, 15:18:02 od Peter94 » Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk