AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

21.07.2019 13:04:23

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 065 príspevkov v 1 826 tém od 1 800 užívateľov
Najnovší užívateľ: sarataylor
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - kapor
| |-+  Kaprárina
| | |-+  PRODUKTY FIRIEM
| | | |-+  Geoff Anderson
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: [1] 2 3 ... 5 Tlačiť
Autor Téma: Geoff Anderson  (Prečítané 11266 krát)
majki
Sr. Member
Príspevkov: 309

Zobraziť profil
« kedy: 07. Marec 2013, 22:25:41 »

porosím vaše skusenosti z touto značkou
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #1 kedy: 08. Marec 2013, 07:56:00 »

Len tie najlepsie Úsmev
Zaznamenané
Richi
Hero Member
Príspevkov: 1 314

Zobraziť profil
« Odpoveď #2 kedy: 08. Marec 2013, 08:25:22 »

Potvrdzujem Andyho vyjadrenie. Vyvalujem oči! Super!
Zaznamenané
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #3 kedy: 08. Marec 2013, 08:38:52 »

Na MRKu su dobre recenzie na niektore produkty G.A.
Zaznamenané
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #4 kedy: 08. Marec 2013, 09:04:35 »

Ja mám tiež len dobrú skúsenosť ... enem tie ceny sú často niekde za horizontom možností  Mrknutie nuž ale za kvalitu sa platí
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #5 kedy: 08. Marec 2013, 22:53:55 »

Pripajam sa zatial super.... Úsmev
Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
Charlie
Hero Member
Príspevkov: 4 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #6 kedy: 09. Marec 2013, 01:46:11 »

Toto tu je tiež veľmi dobrá témička, ale chlapci by tu mohli popísať niečo kokrétnejšie o modeloch čo majú  Mrknutie
Tak ja mám nohavice URUS 3 NEO a ku nim aj bundu DOZER 3. To je výborná kombinácia ako na jar, tak na jeseň do chladného, veterného a mokrého počasia.
Cez leto, keď je teplo (máj-september) a príde ochladenie, búrka, prší, ale je teplo +20°C a mám ísť vyvážať, zdolávať... tak si navliekam nohavice XERA. Tenké, rýchle, nie teplé, s výbornými parametrami nepremokavosť/paropriepustnosť...
Parťák "sheva" má XERA 2 a to je parádička. Tiež má koplet DOZER/URUS, ale má aj nejaké spodnejšie vrstvy ako JABBA a podobne, tak môže niečo popísať aj on.
Keď už je tu táto téma, tak skúste napísať typ a model oblečenia a opis ako slúži, výhody/nevýhody, prednosti/nedostatky. Možno dostanem inšpiráciu na čo mám zase šetriť  Smiech  Mrknutie
Zaznamenané

wherever you go, be safe and whatever you do, do it intense
majki
Sr. Member
Príspevkov: 309

Zobraziť profil
« Odpoveď #7 kedy: 09. Marec 2013, 12:23:51 »

Toto tu je tiež veľmi dobrá témička, ale chlapci by tu mohli popísať niečo kokrétnejšie o modeloch čo majú  Mrknutie
Tak ja mám nohavice URUS 3 NEO a ku nim aj bundu DOZER 3. To je výborná kombinácia ako na jar, tak na jeseň do chladného, veterného a mokrého počasia.
Cez leto, keď je teplo (máj-september) a príde ochladenie, búrka, prší, ale je teplo +20°C a mám ísť vyvážať, zdolávať... tak si navliekam nohavice XERA. Tenké, rýchle, nie teplé, s výbornými parametrami nepremokavosť/paropriepustnosť...
Parťák "sheva" má XERA 2 a to je parádička. Tiež má koplet DOZER/URUS, ale má aj nejaké spodnejšie vrstvy ako JABBA a podobne, tak môže niečo popísať aj on.
Keď už je tu táto téma, tak skúste napísať typ a model oblečenia a opis ako slúži, výhody/nevýhody, prednosti/nedostatky. Možno dostanem inšpiráciu na čo mám zase šetriť  Smiech  Mrknutie
presne tak oto ide aj mne inšpirovať sa preto som založi tuto temu.mam komlet dozer 3 a urus3 a evaporátor set.ale nemožem to hodnotit lebo som to mal dva krát na sebe aj to len tak na rýchlo.ešte si chcem zadovážiť nohavice zip zone.
Zaznamenané
Karásek
Hero Member
Príspevkov: 4 454

Zobraziť profil
« Odpoveď #8 kedy: 09. Marec 2013, 12:54:18 »

Pridám sa aj ja mám už cca 6 rokov bundu xera, lahká priedušná nepremokne. Prepracovanie oproti ostatným veciam napríklad docu je o poznanie lepšie. Som s nou max spokojný, teda už som trošku pribral, ale stále ju používam  Úšklabok
Kapucna sa dá stiahnuť a má taký okoby šilt. Na rukávoch neoprenové stahovacie manžety a zipsi pogumované že sa vám nedostane voda do kapies.
nemám lepší foto tak prikladám z rybou

Zaznamenané
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #9 kedy: 09. Marec 2013, 13:00:34 »

Potom mám od nich gate zip zone lahké gate, ktoré sa dajú odopnúť na kraťase. Rýchlo schnú a komár ich neprepichne. Kupoval som ich minulý rok a zatím spokojný  Úšklabok

Zaznamenané
Pepo711
Hero Member
Príspevkov: 1 834

Zobraziť profil
« Odpoveď #10 kedy: 09. Marec 2013, 17:59:12 »

Ja mam konkretne jednu bundu asi 5 rokov ale neviem ako sa volá presne použivam ju len na jeseň a ani ja ale priateľka,lebo mi ju zoberie Úšklabok Úšklabok Úšklabok
Momentalne mam nohavice urus 3 neo kde ich použivam na snehu a zatial max spokojnoť.Myslim že si pomaličky zadovážim viac toho oblečenia... Úsmev
« Posledná zmena: 09. Marec 2013, 21:02:38 od Pepo711 » Zaznamenané

Všetko zlé je na niečo dobré...
Petooo
Hero Member
Príspevkov: 1 221

BIG CARP CONNECTION

Zobraziť profil
« Odpoveď #11 kedy: 09. Marec 2013, 20:56:47 »

Potom mám od nich gate zip zone lahké gate, ktoré sa dajú odopnúť na kraťase. Rýchlo schnú a komár ich neprepichne. Kupoval som ich minulý rok a zatím spokojný  Úšklabok

Karasku ty si hotovy model Mrknutie  Úsmev Mohol by si sa tym aj zivit  Úšklabok
Zaznamenané

Carp fishing is my life!
Karásek
Hero Member

Zobraziť profil
« Odpoveď #12 kedy: 09. Marec 2013, 23:59:43 »

S tú mojú prilbú co mám pod tričke tak asi moc né  Úšklabok

Ale mám rád ked rybári chodia dobre oblečený, né jak nekerí v montérkách a všelijakých tričkách. Vydzíš u polovníka nejaké také oblečení? Já teda né, šak treba sa reprezentovat  Mrknutie
Zaznamenané
šuny
Hero Member
Príspevkov: 1 206

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #13 kedy: 10. Marec 2013, 18:48:03 »

WAKASAZHI ... dobrá bundička

Zaznamenané

šuny
Hero Member
Príspevkov: 1 206

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #14 kedy: 10. Marec 2013, 18:49:38 »

GOOSEY..bomba bunda

Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 5 Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk