AKTUÁLNE

Slovenský RYBÁR
Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Niektoré funkcie sú pre neprihlásených nedostupné (vkladanie príspevkov, hlasovanie, ...)!
Nedostali ste váš aktivačný email?

17.07.2019 22:44:12

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dĺžkou sedenia
Vyhľadávanie:     Pokročilé vyhľadávanie
FEBRUÁR - V novom čísle sa pozrieme na lov ostriežov pod ľadom, naučíme sa loviť kapry v studenej vode a naviažeme si prívlačové montáže na väčšie dravce. Dozvieme sa čo nové nám prinesie vyhláška k rybárskemu zákonu, ako aj mená výhercov predplatiteľskej súťaže. A mnoho iného...
233 063 príspevkov v 1 826 tém od 1 799 užívateľov
Najnovší užívateľ: CoinExchangeNY
* Domov Nápoveda Vyhľadávanie Prihlásiť Registrovať
+  Slovenský RYBÁR
|-+  Diskusia - o salmonidoch
| |-+  Muškárenie
| | |-+  VÝSTROJ A POMÔCKY PRI LOVE
| | | |-+  Muškárske a tenkara prúty
« predchádzajúce ďalšie »
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť
Autor Téma: Muškárske a tenkara prúty  (Prečítané 5579 krát)
martin78
Hero Member
Príspevkov: 3 311

Zobraziť profil
« Odpoveď #45 kedy: 22. September 2016, 08:30:49 »

Muskarci, neviem ci mi poradite, ale nemate niekto skusenost s prutmi Shake.. Agility Fly? Konkretne totok: http://www.okfish.sk/prut-shakespeare-agility-fly

Zaujima ma 10 stop, 4 aftma. Na predajni mame trojkovy, ale pride mi to dost makke. Ja rad skor tvrdsie rychlejsie, hoci jasne ze na nymfu treba aj trochu makkysa.

Tvrdšie a rýchlejšie - niekedy to aj ženy majú rady, mäkkýšov nie  Úšklabok Úšklabok Úšklabok ale vážne ja osobne nie ale zdá sa mi, že Miga ho mal, však sa ozve.
Zaznamenané

Buď to ta ryba sežere nebo ne...
redaktor Andy
Global Moderator
Hero Member
Príspevkov: 1 541

Zobraziť profil
« Odpoveď #46 kedy: 22. September 2016, 08:34:48 »

Muskarci, neviem ci mi poradite, ale nemate niekto skusenost s prutmi Shake.. Agility Fly? Konkretne totok: http://www.okfish.sk/prut-shakespeare-agility-fly

Zaujima ma 10 stop, 4 aftma. Na predajni mame trojkovy, ale pride mi to dost makke. Ja rad skor tvrdsie rychlejsie, hoci jasne ze na nymfu treba aj trochu makkysa.

Tvrdšie a rýchlejšie - niekedy to aj ženy majú rady, mäkkýšov nie  Úšklabok Úšklabok Úšklabok ale vážne ja osobne nie ale zdá sa mi, že Miga ho mal, však sa ozve.
Miga ma iny typ. On ma myslim "Rise Fly" a nie s takymito parametrami.
Zaznamenané
andrei11
Hero Member
Príspevkov: 3 849

Zobraziť profil WWW
« Odpoveď #47 kedy: 22. September 2016, 09:36:56 »

Miga ma iny typ. On ma myslim "Rise Fly" a nie s takymito parametrami.

jj, Miga ma Shakespeare Agility Rise 4 Pce. pozeral som to v objednavke. garry evans ich ma teraz v akcii, aj ten co si pisal andy. teda ak sa nemylim.
Zaznamenané

Ak by ste mali chut a cas precitat si nieco o rybacke, navstivte moj blog >> http://mojlovryb.wordpress.com/
Martin
Global Moderator
Full Member
Príspevkov: 207

Fly Fishing Forever

Zobraziť profil
« Odpoveď #48 kedy: 20. November 2016, 10:05:10 »

Tak sa opäť hlásim medzi muškárov. Ešte som neodišiel do muškárskeho neba hoci sa tam veľmi teším. Budem vám tu páni kolegovia robiť spoločnosť, odpovedať na otázky (ak budem vedieť) a mazať neprístojné, nevhodné a urážlivé príspevky....ak máte otázky, tak neváhajte bo zabudnete...
Zaznamenané

Venujem sa hlavne muškáreniu a sem-tam trošku prívlači. prešiel som však asi všetkým...plavačka, feeder, kaprárina...preteky...a oveľa, oveľa viac...ak môžem, pomôžem Úsmev
Strán: 1 2 3 [4] Tlačiť 
« predchádzajúce ďalšie »
Skočiť na:  

Prinášame neustále aktuálne novinky na trhu rybárskych potrieb. Rybárske potreby - novinky. Ponúkame vám kvalitné výrobky svetových výrobcov a značiek. Výrobcovia rybárskych potrieb. Slovenský RYBÁR | Poháňané SMF 1.1.5.
© 2005, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Sme najlepší v predaji rybárskych potrieb. Vyskúšajte náš e-shop www.rybarovsvet.sk. Pohodlie na rybačke doprajte aj svojej rodine kemping - rybárske stoličky, lehátka, bivaky.
Slovenský RYBÁR, s.r.o. vydavateľ magazínu Slovenský RYBÁR, predajca rybárskych potrieb OKFISH.SK, sídlo Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca, reklamy@slovenskyrybar.sk